• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Bodla na ostrovech

Ondřej Kmoníček
Nejaktuálnější dění v Premier League a Fantasy Premier League - výsledky, statistiky, analýzy, spekulace a predikce v podání 3 profesionálních amatérů Ondry Kmoníčka, Davida Bartoše a Filipa Landsmana
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #23 - GW32... City poraženi! A jedna z posledních šancí na Tripla?!
  #23 - GW32... City poraženi! A jedna z posledních šancí na Tripla?!
  14. 4. 2021
  Leeds senzačně bral body na City, West Brom se nehce smířit se sestupem a bojuje. Boj o top6 bude ještě velmi zamotaný a některým týmům by účast v LM nemuselo zajistit ani 3. místo v návaznosti na výhru některých týmů v evropských ligách. CO NÁS ČEKÁ? Spurs mají dva zápasy a logicky se nabízí toho využít. VYŠLÁPNE SI LEEDS I NA LIVERPOOL? Trefí se již Vardy?! Příjemný poslech!
 2. Logo epizody: #22 - GW31... MASAKR KOLO NÁS ČEKÁ! A slabší už to nebude....
  #22 - GW31... MASAKR KOLO NÁS ČEKÁ! A slabší už to nebude....
  7. 4. 2021
  Klasické review, kde LIVE smázl Gunners,Everton "lacině" ztratil s Palace a mnoho dalších... GW31 přinese mnoho zajímavých soubojů, které hodně napoví o dalším vývoji v rámci sestupů a pohárových příček. City již mají titul téměř jistý..nebo? Odkaz do fantasy ligy: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto- join/n4cz57 Příjemný poslech všem!
 3. Logo epizody: #21 - GW30... Review, okénko do zbytku zápasů konkrétních týmů a PREVIEW GW30!
  #21 - GW30... Review, okénko do zbytku zápasů konkrétních týmů a PREVIEW GW30!
  24. 3. 2021
  Zkrácený GW 29 přinesl zajímavé výsledky... Dovolili jsme si pak zhodnotit zbývající zápasy téměř všech týmů a očekáváme standardní potvrzení naší téměř bezchybné predikce! Nesmí chybět také náhled na GW30, který nás čeká po právě probíhající REPREPAUZE. Odkaz do fantasy ligy: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto- join/n4cz57 Příjemný poslech všem!
 4. Logo epizody: #20 - GW29... JUBILEJNÍ DVACKA! Pepova rotace a víkendový masakr 4 zápasů!
  #20 - GW29... JUBILEJNÍ DVACKA! Pepova rotace a víkendový masakr 4 zápasů!
  16. 3. 2021
  Co předvádí Pep se sestavou City, je devastace hráčů FPL. Tentokrát to posunul ještě o level výše... Gunners jsou jako na houpačce a bude zajímavé sledovat, jak si poradí ve zkráceném kole na hřišti Kladivářů. Starosti mohou způsobovat i zranění, která se přihodila - Traore, Bamford, Son,.... Odkaz do fantasy ligy: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto- join/n4cz57 Příjemný poslech všem!
 5. Logo epizody: #19 - GW28... United obrali City, Arsenal s LPoolem opět zklamal a výhled na další řádění Kohoutů
  #19 - GW28... United obrali City, Arsenal s LPoolem opět zklamal a výhled na další řádění Kohoutů
  10. 3. 2021
  Liverpool nemá dobré období. Arsenal nepotvrdil důležitou výhru z minulého týdne a United celkem nečekaně obrali městského konkurenta. V dalším kole se můžeme těšit na to, jak se výše zmíněné týmy předvedou. Postupně také začíná tuhý boj o záchranu. Odkaz do fantasy ligy: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto- join/n4cz57 Příjemný poslech všem!