• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Bomby k tyči

Bomby k tyči

Jakub Koreis, Richard Tesař

Nejposlouchanější český hokejový podcast s Jakubem Koreisem, Richardem Tesařem a jejich hosty.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

84 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: EP 125 Marek Čiliak
  EP 125 Marek Čiliak
  24. 11. 2022

  Kluci se v úvodu baví formě Pardubic, hitu Jaroslava Vlacha nebo posílení Olomouce o Karla Pláška. V rozhovoru z Bomb ŽIVĚ v Brně pak brankář Komety Marek Čiliak vysvětluje proč mu to v Brně tak sedí nebo proč teď vypadá jak kulturista.

 2. Logo epizody: EP 124 Hodně předčasné hodnocení sezony a Ondra Hudec
  EP 124 Hodně předčasné hodnocení sezony a Ondra Hudec
  17. 11. 2022

  Richard s Kubou tentokrát rozebírají detailně začátek extraligy a předpovídají, kdo půjde nahoru a kdo naopak dolů. V rozhovoru pak analytik Ondra Hudec převádí to samé do řeči čísel.

 3. Logo epizody: EP 123 Marek Malík
  EP 123 Marek Malík
  3. 11. 2022

  Richard s Kubou v úvodu mluví o situaci na Spartě, omluvě z Třince nebo probuzení Litvínova. V rozhovoru z Bomb ŽIVĚ v Ostravě pak bývalý obránce Marek Malík vypráví o své slavné fintě ze samostatných nájezdů a dalších zajímavých momentech z kariéry.

 4. Logo epizody: EP 122 David Pospíšil
  EP 122 David Pospíšil
  27. 10. 2022

  Richard s Kubou v úvodu mluví o vyhazovu Vladimíra Růžičky v Litvínově, situaci na Spartě nebo podpisu Michala Kempného. V rozhovoru z Bomb ŽIVĚ v Pardubicích pak David Pospíšil v sobě nezapře pověst showmana a vypráví vtipné historky ze své kariery.

 5. Logo epizody: EP 121 Zbyněk Hrdel
  EP 121 Zbyněk Hrdel
  20. 10. 2022

  Kluci v úvodu řeší kontroverzní posilu Třince, vrací se k Bombám ŽIVĚ v Praze a probírají novinky v extralize. V rozhovoru pak bývalý útočník Zbyněk Hrdel vypráví o času stráveném se Sidney Crosbym v juniorské soutěži a o přechodu z profesinálního hráče na agenta.