• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Bomby k tyči

Bomby k tyči

Jakub Koreis, Richard Tesař

O hokeji hlavně nevážně. Hokejový podcast s Jakubem Koreisem, Richardem Tesařem a jejich hosty.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: EP 75 Roman Jedlička
  EP 75 Roman Jedlička
  14. 10. 2021

  Richard s Kubou se v úvodu baví o dalších Bombách ŽIVĚ, které tentokrát proběhnou v Českých Budějovicích, o změnách ve Zlíně nebo začátku NHL. V rozhovoru si pak Richard povídá s Romanem Jedličkou, dlouholetým komentátorem NHL.

 2. Logo epizody: EP 74 Jindřich Abdul
  EP 74 Jindřich Abdul
  7. 10. 2021

  V úvodu se Richard s Kubou baví o dalších Bombách ŽIVĚ, rozebírají formu Pardubic, bídu v Liberci a úbytek fanoušků na stadionech. V rozhovoru si pak Richard povídá s útočníkem Budějovic Jindrou Abdulem, který vypráví o své klikaté cestě do extraligy nebo vážném zranění, které mu málem ukončilo karieru.

 3. Logo epizody: EP 73 Kauza Tomáše Krále
  EP 73 Kauza Tomáše Krále
  30. 9. 2021

  Kuba s Richardem v úvodu řeší minulost Tomáše Krále. Mimořádně na začátku epizody se v rozhovoru Kuba baví s Ondrou Kuchařem, hokejovým novinářem Deníku Sport, který celou kauzu odkryl. Ve druhé části pak kluci řeší další novinky v hokejovém světě.

 4. Logo epizody: EP 72 Nicholas Lang
  EP 72 Nicholas Lang
  23. 9. 2021

  Richard s Kubou v úvodu rozebírají start Extraligy, výkony Jaromíra Jágra a Davida Krejčího nebo příchod Jakuba Sedláčka do Olomouce. V rozhovoru si pak Richard povídá s hokjeovým světoběžníkem Nicholasem Langem.

 5. Logo epizody: EP 71 Ondřej Kratěna
  EP 71 Ondřej Kratěna
  16. 9. 2021

  Kluci se na začátku vrací k prvním Bombám ŽIVĚ, které se konaly minulý týden v Plzni. Rozebírají také začátek extraligy a vzpomínají na Ladislava Lubinu. V rozhovoru pak uslyšíte rekordmana v počtu extraligových titulů Ondru Kratěnu, který vyprávěl o své kariéře právě v Bombách k tyči ŽIVĚ v Plzni.