• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Bomby k tyči

Bomby k tyči

Jakub Koreis, Richard Tesař

Nejposlouchanější český hokejový podcast s Jakubem Koreisem, Richardem Tesařem a jejich hosty.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: EP 110 Petr Klíma
  EP 110 Petr Klíma
  30. 6. 2022

  Richard s Kubou se v úvodu baví především o nových podpisech hráčů v KHL, vyjádření prezidenta Českého hokeje Aloise Hadamczika a krátce se vrací k vyhlášení ankety Podcast roku. V rozhovoru pak Petr Klíma barvitě popisuje život v NHL v 80. letech, ale i problémy hokeje v Kadani.

 2. Logo epizody: EP 109 Matěj Blümel a Ronald Knot
  EP 109 Matěj Blümel a Ronald Knot
  18. 6. 2022

  Kluci v nejnovějším díle rozebírají kandidáty na prezidenta Českého hokeje, přesun Muellera do Vítkovic nebo kauzu WSM. V prvním rozhovoru si Richard povídá s Matějem Blümelem, který se ještě vrací k MS a následně odtajňuje pozadí podpisu s Dallasem. V druhém rozhovoru pak Ronald Knot Kubovi popisuje závěr sezony v KHL po invazi na Ukrajinu, dlouhé vyjednávání o ukončení smlouvy a následně podpis

 3. Logo epizody: EP 108 Barbora Snopková Haberová
  EP 108 Barbora Snopková Haberová
  2. 6. 2022

  Richard s Kubou se v úvodu ještě vrací krátce k MS a následně mluví především o Richardově formě na Tipsportu a play-off NHL. V rozhovoru si pak povídají s generální manažerkou Sparty Barborou Snopkovou Haberovou, která popisuje život ženy ve vyloženě mužském prostředí a především pak zákulisní fungování celé organizace pražského týmu.

 4. Logo epizody: EP 107 Patrik Augusta
  EP 107 Patrik Augusta
  26. 5. 2022

  Richard s Kubou tenhle týden mluví o play-off NHL nebo o posledních oznámených přestupech v extralize. V rozhovoru se pak trenér a manažer Liberce Patrik Augusta rozpovídal o své hráčské kariéře a následně o náročnosti manažerské role v českém prostředí.

 5. Logo epizody: EP 106 Lukáš Radil
  EP 106 Lukáš Radil
  19. 5. 2022

  Richard s Kubou tenhle týden mluví především o play-off NHL. V prvním rozhovoru si Kuba povídá s čerstvým mistrem Ondrou Kovařčíkem, který popisuje fungování mužstva pod Václavem Varaďou a odtajňuje pozadí podpisu smlouvy s finským mužstvem Jukurit. Ve druhém rozhovoru kluci zpovídají jednu z největších posil pardubického Dynama Lukáše Radila, který vypráví o svém průlomu do A mužstva, nebo