• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Bomby k tyči

Bomby k tyči

Jakub Koreis, Richard Tesař

O hokeji hlavně nevážně. Hokejový podcast s Jakubem Koreisem, Richardem Tesařem a jejich hosty.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

87 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: EP 65 Ondřej Zamazal
  EP 65 Ondřej Zamazal
  14. 7. 2021

  Kluci tenhle týden v úvodu rozebírají vítězství Tampy ve Stanley Cupu nebo prévě skončené fotbalové Euro. V rozhovoru si pak povídají s komentátorem a dnes už i statistikem, Ondrou Zamazalem.

 2. Logo epizody: EP 64 Šimon Hrubec
  EP 64 Šimon Hrubec
  1. 7. 2021

  Richard s Kubou jsou po dvou týdnech zpátky. V úvodu se baví o fotbalovém Euru, velké změně u Richarda nebo podpisu Adama Musila v Pardubicích. V rozhovoru Šimon Hrubec vypráví o uplynulé sezoně, svém přestupu do Třince a také o projektu Saves help.

 3. Logo epizody: EP 63 Martin Podlešák
  EP 63 Martin Podlešák
  16. 6. 2021

  Richard s Kubou tenhle týden odpovídají na dotazy posluchačů a následně se v rozhovoru baví s hráčským agentem Martinem Podlešákem, který popisuje specifika svojí profese a vypráví o své hráčské kariéře.

 4. Logo epizody: EP 62 Michal Birner
  EP 62 Michal Birner
  9. 6. 2021

  Richard s Kubou na začátku rozebírají dozvuky právě skončeného mistrovství světa a v rozhovoru se pak baví s útočníkem Liberce Michalem Birnerem, který vypráví nejen o uplynulé sezoně, ale i o celé své kariéře.

 5. Logo epizody: Bomby v NHL #16
  Bomby v NHL #16
  5. 6. 2021

  Dnes vám mimořádně nabízíme epizodu našeho pořady Bomby v NHL z našeho prémiového kanálu na HeroHero.co. V něm se Kuba baví s Honzou Eichlerem, naším specialistou na NHL, o posledních suspendacích, situaci v Torontu a o dalších aktualitách v play-off.