• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Bomby k tyči

Bomby k tyči

Jakub Koreis, Richard Tesař

O hokeji hlavně nevážně. Hokejový podcast s Jakubem Koreisem, Richardem Tesařem a jejich hosty.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: EP 89 Ahti Oksanen
  EP 89 Ahti Oksanen
  21. 1. 2022

  Kluci v úvodu rozebírají nominaci na Olympijské hry nebo novinky v extralize a NHL. V prvním rozhovoru se Kuba baví s kondičním trenérem Jakubem Kalusem o fyzické připravenosti hokejistů. Ve druhém pak s finským útočníkem Hradce Králové Ahti Oksanenem. Ten popisuje své roky na univerzitě v USA, svůj rozhodovací proces při přestupu do Hradce a o aklimatizaci na české prostředí.

 2. Logo epizody: EP 88 Vladimír Šindler
  EP 88 Vladimír Šindler
  12. 1. 2022

  Kluci se v úvodu baví o formě českých hráčů v NHL, nebo vzestupu Vítkovic a Hradce. Kuba Konečný pak krátce vypráví o celém MS do 20 let, včetně vykázání z letadla při cestě zpátky. Následně pak bývalý výborný rozhodčí Vladimír Šindler popisuje práci rozhodčích, vypráví o rozhodujícím gólu ve finále MS 2003 nebo o výchově budoucí generace rozhodčích.

 3. Logo epizody: EP 87 Petr Tatíček
  EP 87 Petr Tatíček
  6. 1. 2022

  Tenhle týden se Richard s Kubou baví o ukončeném MS do 20 let, konci Jakuba Nakládala v Pardubicích, nebo naději na draft pro Matyáše Šapovaliva. V rozhovoru si pak povídají s bývalým útočníkem Davosu Petrem Tatíčkem, který vypráví o angažmá ve Švýcarsku, krátkém angažmá ve Lvu Praha nebo spolupráci s Rickem Nashem.

 4. Logo epizody: EP 86 Ludwig Blomstrand
  EP 86 Ludwig Blomstrand
  30. 12. 2021

  V posledním díle letošního roku se Richard s Kubou baví o Mistrovství světa do 20 let, konci Václava Varadi a odpovídají na otázky posluchačů. V rozhovoru si Kuba povídá s útočníkem Plzně Ludwigem Blomstrandem, který vypráví svou hokejovou cestu a popisuje rozdíly mezi Švédskem a Českem.

 5. Logo epizody: EP 85 Hokejové Vánoce
  EP 85 Hokejové Vánoce
  23. 12. 2021

  Richard s Kubou se dnes baví o tom, jak hokejisti prožívají Vánoce, účasti hráčů na olympiádě, výkonech nároďáku na Channel one cupu a mnohém dalším.