• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Bomby k tyči

Jakub Koreis, Richard Tesař
O hokeji hlavně nevážně. Hokejový podcast s Jakubem Koreisem, Richardem Tesařem a jejich hosty.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

87 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: EP 57 Petr Nedvěd
  EP 57 Petr Nedvěd
  14. 4. 2021
  Richard s Kubou v začátku mluví o právě skončených šestých zápasech semifinále. V rozhovoru se pak baví s legendou českého hokeje Petrem Nedvědem, který vypráví o své emigraci a bohaté kariéře v NHL.
 2. Logo epizody: EP 56 Dominik Kodras
  EP 56 Dominik Kodras
  7. 4. 2021
  Richard s Kubou na začátku vyhodnocují úvodní dva zápasy série mezi Spartou a Libercem a rekapitulují plánované hráčské přesuny. V rozhovoru se pak Kuba baví s kondičním trenérem národního týmu Dominikem Kodrasem. A následně zkouší šéfa hokejové redakce O2TV Sport Honzu Homolku v hokejovém kvízu.
 3. Logo epizody: EP 55 Play-off speciál
  EP 55 Play-off speciál
  31. 3. 2021
  Dnes Richard s Kubou tipují výsledky semifinále a detailně rozebírají sezonu Komety a Olomouce. Richard se pak baví s útočníkem Pardubic Matějem Blümelem o vypadnutí ve čtvrtfinále a Kuba s hokejovým analytikem Petrem Malinou, který rozebírá všechny skončené série.
 4. Logo epizody: EP 54 Jáchym Kondelík
  EP 54 Jáchym Kondelík
  25. 3. 2021
  Tenhle týden Richard s Kubou v úvodu rozebírají výsledky čtvrtfinále. V rozhovoru si pak povídají s mladým útočníkem Jáchymem Kondelíkem, který byl draftovaný Nashvillem a teď hraje na univerzitě v Americe.
 5. Logo epizody: EP 53 Tereza Vanišová
  EP 53 Tereza Vanišová
  17. 3. 2021
  V úvodu se kluci baví o právě skončeném předkole, rozebírají situaci v Plzni a následně tipujou výsledky čtvrtfinále. V rozhovoru se pak Kuba baví s hokejistkou Terezou Vanišovou, která nastupuje v profesionální lize v Americe za mužstvo Boston Pride. Ta popisuje jak se musela v mládeži prosazovat mezi klukama a další úskalí ženského hokeje.