• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: BROCAST

BROCAST

Brocast

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

77 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #88: Radovan Vávra – Moje žena Lucie se pos*re, až uvidí tenhle rozhovor…
  #88: Radovan Vávra – Moje žena Lucie se pos*re, až uvidí tenhle rozhovor…
  23. 11. 2022

  Přátelé, po delší odmlce vás vítáme v novém studiu a částečně i v novém formátu, který bude více připomínat to, co jsme si před 4 roky vysnili. Vždycky jsme chtěli, aby ty naše rozhovory více připomínaly "pokec u ohně", než konfrontační rozhovory v přesvíceném studiu. Není totiž žádným tajemstvím, že v uvolněné atmosféře se lidé … #88: Radovan Vávra - Moje žena Lucie se pos*re, až uvidí tenhle

 2. Logo epizody: #87 – Jonáš Čumrik je zpět! Rozlučka se starým studiem…
  #87 – Jonáš Čumrik je zpět! Rozlučka se starým studiem…
  9. 9. 2022

  Ahoj kamarádi, posledním hostem našeho starého studia byl Andrew Tate z Wishe - Jonáš Čumrik. Jonáš se u nás už jednou objevil a tak jsme navázali na předchozí konverzaci. Jeho prací je trávit čas na sociálních sítích a být ve všech podivných skupinách a fórech. A tak jsme se bavili o tom, proč jde Instagram … #87 - Jonáš Čumrik je zpět! Rozlučka se starým studiem… Read More »

 3. Logo epizody: #86 – Vilém Vlašic – Letní grilovačka vol. 3
  #86 – Vilém Vlašic – Letní grilovačka vol. 3
  1. 8. 2022

  Přátelé, je to již tradice, že během července natočíme letní grilovačku s Vilasem a letošní rok nemohl být výjimkou. Tahle má přes 4 hodiny a řešili jsme snad úplně všechno, co se za posledních 12 měsíců semlelo. Byla to fakt sranda, takže věříme, že se budete dobře bavit. Přejeme hezké léto! 🎧 | SLEDUJTE … #86 - Vilém Vlašic - Letní grilovačka vol. 3 Read More »

 4. Logo epizody: #85 – Dominik Stroukal
  #85 – Dominik Stroukal
  1. 7. 2022

  Ahoj kamarádi, pozvání do 85. epizody našeho podcastu přijal ekonom, chodící kyborg a expert na darkweb Dominik Stroukal. Dominik patří mezi hosty, o které si píšete úplně nejvíc a není vůbec divu, protože konverzace s ním byla nadmíru báječná. Povídali jsme si o prolnutí člověka s technologií. Dominik nám ukazoval svoje čipy v ruce, které … #85 - Dominik Stroukal Read More »

 5. Logo epizody: #84 – Robert Vlach je zpět!
  #84 – Robert Vlach je zpět!
  14. 6. 2022

  Ahoj kamarádi, už jsme zase tady a tentokrát přijal naše pozvání podnikatel a sériový čtenář Robert Vlach. Robert u nás není poprvé. Tehdy jsme si povídali o knižním průmyslu, protože Robert je autorem knihy pro freelancery Na volné noze. V tomto díle jsme navázali na náš první (a na naše poměry krátký) rozhovor a šli … #84 - Robert Vlach je zpět! Read More »