• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: BROCAST

BROCAST

Brocast

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

79 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #83 – Martin Jan Stránský
  #83 – Martin Jan Stránský
  16. 5. 2022

  Ahoj kamarádi, jsme zpět a tentokrát s rozhovorem, který jednoznačně patří mezi ty nejlepší, které jsme kdy natočili. Naše pozvání totiž přijal doktor a neurolog Martin Jan Stránský. Pana Stránského si možná pamatujete z rozhovoru u Jana Krause, kde měl za úkol nejdřív složit maketu mozku a pak z ní vyndat části, které chybí našemu … #83 - Martin Jan Stránský Read More »

 2. Logo epizody: #82 – Ondřej Tesárek aka Bratříček
  #82 – Ondřej Tesárek aka Bratříček
  26. 4. 2022

  Ahoj kamarádi, vítejte u dalšího rozhovoru. Naším hostem byl brotříček od jiné maminky - Ondřej Tesárek aka Bratříček. Pokud Bratříčka už nějakou dobu sledujete, jistě víte, že se často vyjadřuje k tématům, které hýbou celou společností. A tak jsme zabrousili nejen na jeho začátky tvorby a smazaný profil na Facebooku, ale bavili jsme se především … #82 - Ondřej Tesárek aka Bratříček Read More »

 3. Logo epizody: #81 – MUDr. Filip Tylš
  #81 – MUDr. Filip Tylš
  8. 4. 2022

  Ahoj kamarádi, jsme opět tady a pokud jste si už stihli přečíst nadpis, tak víte, že naším hostem byl psychiatr, neurovědec a psychledelický psychoterapeut MUDr. Filip Tylš. A pokud nás už nějakou dobu sledujete, tak jistě víte, že téma psychedelik je jednomu z bratrů Dunovských velmi blízké. Tentokrát jsme se ale nebavili o jejich rekreačním … #81 - MUDr. Filip Tylš Read More »

 4. Logo epizody: #80 – Jaroslav Brychta – Investiční speciál 3
  #80 – Jaroslav Brychta – Investiční speciál 3
  22. 3. 2022

  Ahoj kamarádi, vítejte u dalšího epizody našeho nekonečného seriálu investiční speciály od Brocastu. Tahle epizoda vznikla ve spolupráci s naším partnerem podcastu a tím je společnost XTB, která provozuje stejnojmennou investiční aplikaci. A povedlo se nám dotáhnout na rozhovor jednoho z největších expertů na trhy a investora - Jaroslava Brychtu. Jarda má letité a bohaté … #80 - Jaroslav Brychta

 5. Logo epizody: #79 – Josef Vrtal je zpět!
  #79 – Josef Vrtal je zpět!
  10. 3. 2022

  Čau, lidi, sorry už jsme zase tady. Nadešel čas, na který se spousta automobilových nadšenců netěšila, ale nedá se nic dělat. Naším hostem byl opět Josef Vrtal aka Expert Pepa z Autosalonu. No a o čem jsme se tak mohli asi bavit? Teďka je taková divná doba a tak jsme si s Pepou povídalo o … #79 - Josef Vrtal je zpět! Read More »