Clicky

Buchty — Český rozhlas
 • Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Buchty

Buchty

Český rozhlas

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a občasný host, kterým může být i žena a který se občas dostane i ke slovu.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

93 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Chyby a kazy jsou jen sociální konstrukt
  Chyby a kazy jsou jen sociální konstrukt
  29. 3. 2023

  Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu nepřivítaly nikoho, ale propojily se jen ony dvě, a to přes kontribuční budku na trase Praha-Brno. A povídaly si o největších omylech a kazech nejen v dějinách lidstva. Všechny díly podcastu Buchty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 2. Logo epizody: Polsko nejsou jen levné potraviny a láska k Jožinovi z bažin
  Polsko nejsou jen levné potraviny a láska k Jožinovi z bažin
  22. 3. 2023

  Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu studenta umění a polštiny Vincenta, kterého k Polsku váže ambivalentní vztah plný lásky i kritiky. Všechny díly podcastu Buchty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 3. Logo epizody: Vykakat se do lůna sopky? To by byl umělecký čin
  Vykakat se do lůna sopky? To by byl umělecký čin
  15. 3. 2023

  Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly designéra a teoretika v oblasti memes Jakuba Polácha původem ze Střelné, který se rozhodl vykládat o tom, kdo je podle něj správný designér, jaké jsou hranice umění a proč je podle něj dobré se neprodávat. Všechny díly podcastu Buchty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 4. Logo epizody: Na dlouhodobém vztahu a na baráku je třeba zamakat
  Na dlouhodobém vztahu a na baráku je třeba zamakat
  8. 3. 2023

  Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly vizážistu Pavla Kortana původem z Hané, který se rozhodl vykládat o tom, jak opepřit dlouhodobé vztahy a jak se ubránit přílišnému tlaku na vzhled. Všechny díly podcastu Buchty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 5. Logo epizody: Jen solárko, kardio a tvaroh? Kulturistika je mnohem víc a dá se dělat i se šrouby v páteři
  Jen solárko, kardio a tvaroh? Kulturistika je mnohem víc a dá se dělat i se šrouby v páteři
  1. 3. 2023

  Ivana a Zuzana tentokrát ve studia přivítaly Marii Bouchalovou, provdanou Berouškovou, která se po úrazu začala věnovat kulturistice a změnilo jí to život od základů. Všechny díly podcastu Buchty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.