• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Buďte v obraze

ČSOB
Moderátoři na slovo vzatí, zajímavá témata a hosté, které banka spojuje. To je podcast Buďte v obraze. Přejeme příjemný poslech.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Jiří Střelický: V čem tkví kouzlo propojení bankovního a pojišťovacího byznysu?
  Jiří Střelický: V čem tkví kouzlo propojení bankovního a pojišťovacího byznysu?
  10. 6. 2021
  Pojištění je široké téma, ale je v dnešní době ještě trendy? Jakým směrem se vlastně ubírá a jak s ním zamával poslední rok ve znamení koronaviru? Nahlédněte do světa pojištění tak trochu z jiné strany, třeba s ohledem na nové technologie. Ony totiž elektromobily a autonomní domácnosti na první pohled ulehčují život a minimalizují rizika, ale reálně přinášejí spoustu nových výzev.S moderátorkou Lenkou Vahalovou mluvil Jiří Střelický, generální ředitel ČSOB Pojišťovny.

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Petr Knapp: Pro stabilitu ekonomiky mají banky stále klíčový význam
  Petr Knapp: Pro stabilitu ekonomiky mají banky stále klíčový význam
  1. 6. 2021
  Pokud se chcete na bankovnictví podívat z nadhledu, nenechte si tentokrát ujít setkání s Petrem Knappem, nejdéle se pohybujícím vrcholným bankéřem u nás. Tomáš Sedláček si s Petrem Knappem bude povídat nejen o jeho zkušenostech z Londýna, ale také třeba o tématu udržitelnosti a dotknou se i aktuální situace spojené s koronavirem. Hostem Tomáše Sedláčka byl Petr Knapp,člen představenstva a výkonný ředitel pro Vztahové bankovnictví ČSOB.

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Martin Vašek: Chováte-li se zodpovědně k životu, můžete zodpovědně i investovat
  Martin Vašek: Chováte-li se zodpovědně k životu, můžete zodpovědně i investovat
  25. 5. 2021
  S Martinem Vaškem jsme si povídali nejen o nových trendech v investování. ČSOB uvádí na trh „zodpovědné“ varianty smíšených fondů klientům šitých na míru, které zohledňují témata udržitelnosti a vztahu k přírodě a společnosti. Co se skrývá pod řešením ČSOB NaMíru? Je zodpovědné investování jen módním výstřelkem nebo novým standardem?Martin Vašek je výkonný ředitel zodpovědný za investiční produkty ČSOB a zároveň generální ředitel ČSOB Penzijní společnosti.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Jitka Hajičová: Vzděláváme děti, aby rozuměly světu financí
  Jitka Hajičová: Vzděláváme děti, aby rozuměly světu financí
  17. 5. 2021
  Dnešní povídání bude o dětech, ale i rodičích. Právě ti by totiž měli mít největší zájem na finanční gramotnosti svých ratolestí. Pomoci jim v tom může nově vyvíjená aplikace Filip, která zábavnou formou provází děti světem financí a digitální bezpečností. Jitka prozradí, kdy se na ni mohou vaše děti těšit a jestli se mohou zapojit do výukového programu Finanční a digitální vzdělávání ČSOB pro školy.Jitka Hajičová je výkonnou ředitelkou Obchodní podpory Retailu.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Monika Granja: Pomáháme, kde je potřeba
  Monika Granja: Pomáháme, kde je potřeba
  3. 5. 2021
  Poslechněte si, jak vlastně vznikla první spolupráce s ČSOB – Fond vzdělání a v čem změnila životy zatím více než 1 200 studentům. Dozvíte se také, proč se Monika spoléhá na svůj skvělý tým, jak se dá prakticky pomáhat i v době covidové a co přináší hendikepovaným lidem projekt ČSOB Karta dobré vůle. Hostem Lenky Vahalové byla Monika Granja, ředitelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.