• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

České podsvětí

Seznam Zprávy
S Josefem Klímou a Adamem Miklicou (StaySteak) o zločinu divokých devadesátek. Podcastová krimisérie Seznam Zpráv, nový díl každé pondělí! Ivan Jonák, orlické vraždy, východní gangy, Jiří Kajínek a další případy pohledem nejstaršího českého aktivního investigativního novináře a nejmladšího youtubera, který se o ně zajímá.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

85 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Černá čísla. Poslechněte si nový podcast od tvůrců Českého podsvětí
  Černá čísla. Poslechněte si nový podcast od tvůrců Českého podsvětí
  12. 5. 2021
  Co byl nejtěžší moment v byznysovém rozletu Rohlíku Tomáše Čupra? Kde Simona Kijonková našla inspiraci pro Zásilkovnu a jak s tím souvisí české pivo? Co Josefa Průšu naučilo rozebírání trabantu po tátovi? A jak se z letušky z Chomutova stane zakladatelka miliardového startupu? Premiéra už 17. května. Poslouchejte každé pondělí na SZ Byznys , ve Spotify a Apple Podcasts - přihlaste se k odběru už nyní,ať vám neuteče ani jeden díl. Ve spolupráci s podcastovým týmem Seznam Zpráv vyrobilo Storylab Audio. Vypravěč: Václav Vašák. Producent a režie: Damian Machaj. Scénář: Lucie Kryzová. Mix zvuku a hudba: Ivan Horák a František Šec. Obsahové konzultace: Michael Mareš, Petra Krmelová, Zuzana Kubátová. Jaké podcasty Seznam Zpráv vás baví nejvíc? Co máme zlepšit? Své postřehy, podněty a tipy nám můžete posílat na audio@sz.cz.

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Bonus: Jak se odhaluje České podsvětí
  Bonus: Jak se odhaluje České podsvětí
  7. 9. 2020
  Odkrývají závažné kauzy, pomáhají odhalit zločince, díky jejich článkům odstupují z funkcí politici. Kdo jsou a jak pracují investigativní novináři? Co je pohání, na co jsou pyšní, čeho se bojí, co je frustruje? Bonusový díl s Josefem Klímou, Sabinou Slonkovou, Jindřichem Šídlem, Jiřím Kubíkem a Pavlou Holcovou.
 3. Logo epizody: Epizoda devátá: Respekt
  Epizoda devátá: Respekt
  31. 8. 2020
  Český zločinec mezinárodního formátu. Potom, co utekl českým detektivům pod rukama, ovládl podsvětí v JAR. Dneska tam sedí ve vězení a chtěl by domů. Radovan Krejčíř.
 4. Logo epizody: Epizoda osmá: Jedna rána do srdce
  Epizoda osmá: Jedna rána do srdce
  24. 8. 2020
  Je 25. ledna 2006. Mrzne. Z budovy v pražské Durychově ulici vychází František Mrázek v doprovodu svého synovce. Od dveří k autu to mají jen pár metrů. Najednou zazní jediný výstřel a Mrázek se sesune k zemi.
 5. Logo epizody: Epizoda sedmá: Ve službách policie
  Epizoda sedmá: Ve službách policie
  17. 8. 2020
  Příběh jako z hollywoodského fimu. Tohle není gang, kterému by za úplatek pomáhala policie. Tenhle gang JE policie. A proti zkorumpovaným kolegům, proti zločincům, zkrátka proti všem stojí dva neohrožení policisté.