• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

České podsvětí

Seznam Zprávy
S Josefem Klímou a Adamem Miklicou (StaySteak) o zločinu divokých devadesátek. Podcastová krimisérie Seznam Zpráv, nový díl každé pondělí! Ivan Jonák, orlické vraždy, východní gangy, Jiří Kajínek a další případy pohledem nejstaršího českého aktivního investigativního novináře a nejmladšího youtubera, který se o ně zajímá.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

89 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Bonus: Jak se odhaluje České podsvětí
  Bonus: Jak se odhaluje České podsvětí
  7. 9. 2020
  Odkrývají závažné kauzy, pomáhají odhalit zločince, díky jejich článkům odstupují z funkcí politici. Kdo jsou a jak pracují investigativní novináři? Co je pohání, na co jsou pyšní, čeho se bojí, co je frustruje? Bonusový díl s Josefem Klímou, Sabinou Slonkovou, Jindřichem Šídlem, Jiřím Kubíkem a Pavlou Holcovou.
 2. Logo epizody: Epizoda devátá: Respekt
  Epizoda devátá: Respekt
  31. 8. 2020
  Český zločinec mezinárodního formátu. Potom, co utekl českým detektivům pod rukama, ovládl podsvětí v JAR. Dneska tam sedí ve vězení a chtěl by domů. Radovan Krejčíř.
 3. Logo epizody: Epizoda osmá: Jedna rána do srdce
  Epizoda osmá: Jedna rána do srdce
  24. 8. 2020
  Je 25. ledna 2006. Mrzne. Z budovy v pražské Durychově ulici vychází František Mrázek v doprovodu svého synovce. Od dveří k autu to mají jen pár metrů. Najednou zazní jediný výstřel a Mrázek se sesune k zemi.
 4. Logo epizody: Epizoda sedmá: Ve službách policie
  Epizoda sedmá: Ve službách policie
  17. 8. 2020
  Příběh jako z hollywoodského fimu. Tohle není gang, kterému by za úplatek pomáhala policie. Tenhle gang JE policie. A proti zkorumpovaným kolegům, proti zločincům, zkrátka proti všem stojí dva neohrožení policisté.
 5. Logo epizody: Epizoda šestá: Vyšší hra
  Epizoda šestá: Vyšší hra
  10. 8. 2020
  Někdy stačí maličkost. Jako třeba přelepit štítky na cisternách s naftou. A vydělají se miliardy. Další epizoda Českého podsvětí líčí největší porevoluční spiknutí, ve kterém jsou zapleteni zloději a vrazi, policie i ti nahoře.