• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Český rozhlas - Pro děti

Český rozhlas - Pro děti

Český rozhlas

Oblíbená sekce všech zvídavých dětí. Nejen pohádky do ouška.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

40 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Klub Rádia Junior: Trenérka mládeže a aktivní hráčka házené Astra Praha Monika Wachsmannová v Klubu Rádia Junior
  Klub Rádia Junior: Trenérka mládeže a aktivní hráčka házené Astra Praha Monika Wachsmannová v Klubu Rádia Junior
  24. 9. 2022

  Házená je hra starých Římanů a je prý nejen zábavná, napínavá a fyzicky náročná, ale taky plná překvapení, přátelství a nezapomenutelných okamžiků. Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior. Všechno z tématu Pro děti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 2. Logo epizody: Klub Rádia Junior: Módní návrhářka Nina Provaan Smetanová v Klubu Rádia Junior
  Klub Rádia Junior: Módní návrhářka Nina Provaan Smetanová v Klubu Rádia Junior
  23. 9. 2022

  Tentokrát budeme pokračovat v módní abecedě a taky si povíme o aktuálních podzimních outfitech. Moderuje Roman Víšek. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior. Všechno z tématu Pro děti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 3. Logo epizody: Zvídavec Evy Sinkovičové: Máte na uchu záhadnou dírku? Pokud ano, patříte k jednomu procentu populace
  Zvídavec Evy Sinkovičové: Máte na uchu záhadnou dírku? Pokud ano, patříte k jednomu procentu populace
  23. 9. 2022

  Preauricular sinus je zvláštní dutinka na uchu. U afrických národů se vyskytuje častěji než u ostatních. Další díly podcastu najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior. Všechno z tématu Pro děti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 4. Logo epizody: Klub Rádia Junior: Televize je označila za krvelačné bestie. Majitelé bull plemen zorganizovali protestní akci
  Klub Rádia Junior: Televize je označila za krvelačné bestie. Majitelé bull plemen zorganizovali protestní akci
  22. 9. 2022

  Kateřina Kašparová představí tradiční podzimní akci REKORD BULL SRAZ, která se zaměřuje na osvětu bull plemen. Prozradí taky, proč si vzala pejska z útulku. Moderuje Veronika Hájková. Všechno z tématu Pro děti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 5. Logo epizody: Zvídavec Evy Sinkovičové: Kolik království je v Evropě? A jak se žije členům královských rodin?
  Zvídavec Evy Sinkovičové: Kolik království je v Evropě? A jak se žije členům královských rodin?
  22. 9. 2022

  V jaké zemi byste mohli narazit na opravdové krále a princezny? Jaká práva a povinnosti mají? A je to pohádkový život? Další díly podcastu najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior. Všechno z tématu Pro děti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.