• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Cinkátko

Miton
Praktická byznysová témata, která nás baví, bez zbytečné omáčky. Co jsme zač? Budujeme internetové firmy, které používá i vaše mamka nebo kamarádi. Heureka, Slevomat, Bonami, Rohlik.cz, GLAMI...
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: YouTube vs. televize. Na čem ušetřit při produkci velkých kampaní
  YouTube vs. televize. Na čem ušetřit při produkci velkých kampaní
  23. 2. 2021
  Jak při produkci video kampaně zbytečně nevyhodit peníze? Pokud se chystáte na profi produkci, jsou věci, které se prostě vyplatí vědět. Ptala jsem se na ně šéfky brandu GLAMI Hanky Zachové. V GLAMI za sebou mají několik TV kampaní a hodně peněz utrácejí taky na YouTube. Kde ušetřit? A jak jim funguje jedna kreativa pro obě média? Dozvíte se v dnešním rozhovoru.
 2. Logo epizody: Jak na levnou YouTube kampaň, která funguje
  Jak na levnou YouTube kampaň, která funguje
  16. 2. 2021
  Tři reklamní videa za 40 tisíc korun? Pokud plánujete s video kampaněmi začít, je dobrý nápad neutratit za produkci příliš peněz. Zaprvé budete ve stresu a zadruhé vám nezbydou peníze na mediální investice. Tady jsou tipy z Driveta, jak za pár desítek tisíc udělat na YouTube hodně muziky.
 3. Logo epizody: Musí founder vědět vše? O rychlém učení s Tomášem Gogárem z Rossumu
  Musí founder vědět vše? O rychlém učení s Tomášem Gogárem z Rossumu
  10. 2. 2021
  Vyplatí se mentor, který stojí sto tisíc korun za den? Jak dobrá je rada "běž a najmi ty nejlepší lidi"? Kolik VC musíte oslovit, abyste dostali investici? Dnešní rozhovor s CEO Rossumu Tomášem Gogárem je o tom všem, ale hlavně o rychlém učení se. Bez něj totiž nejde ve startupovém světě uspět.
 4. Logo epizody: Ženy nejsou: Jak to udělat, když jich v týmu chcete víc
  Ženy nejsou: Jak to udělat, když jich v týmu chcete víc
  17. 11. 2020
  Jestli jste někdy přemýšleli, proč kolem sebe v práci nemáte víc žen, tahle epizoda by vám měla napovědět. Povídala jsem si s Ditou Formánkovou (Přikrylovou), spoluzakladatelkou Czechitas, která si od podzimu přibrala novou roli v Avastu. Její název obsahuje slova jako diverzita a inkluze a i na tyhle pojmy přišla řeč. Proč byste měli chtít pestřejší týmy? Dozvíte se v Cinkátku.
 5. Logo epizody: CFO není účetní: O strategických financích s Janou Kovačovskou
  CFO není účetní: O strategických financích s Janou Kovačovskou
  19. 10. 2020
  Co se stane, když ve firmě nikdo nerozumí financím? Na to si odpovědět dokážete:) Co všechno ale může zkušený finanční člověk startupu přinést? Co by měl/a mít pod palcem a jak poznat, že máte před sebou toho správného člověka? O tom jsme si povídali s Janou Kovačovskou, která se v oblasti startupových strategických financí už pár let pohybuje (Deliveroo,Business of Fashion). Nezapomeňte si přihlásit její newsletter tinycfo na https://tinycfo.substack.com/

  Číst dále...