• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Cinkátko

Cinkátko

Miton

Praktická byznysová témata bez zbytečné omáčky. Co jsme zač? Česká investiční skupina s portfoliem, kde jsou firmy jako Rohlik.cz, Rossum či GLAMI, dříve třeba Heureka nebo Slevomat.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Marketingové výzkumy: Co za to a co z toho
  Marketingové výzkumy: Co za to a co z toho
  3. 4. 2023

  Jaké jsou skutečné potřeby vašich zákazníků? Umíte je v komunikaci trefit, nebo spíš střílíte naslepo? Marketingové výzkumy vám můžou významně zkrátit cestu. Nicméně nejsou zrovna levné, takže se vyplatí k nim přistupovat chytře. Co to znamená? O tom jsme mluvili s šéfem výzkumu Behavio Vojtou Prokešem.

 2. Logo epizody: Reference a jak na ně
  Reference a jak na ně
  15. 3. 2023

  Ne že by reference byly nějaká raketová věda. Proč je ale všichni zjišťujeme tak málo? Markéta Pařízek na to má svůj názor, ale nezůstane jen u něj. Čekejte hlavně praktické tipy, jak z referencí vytěžit co nejlepší materiál.

 3. Logo epizody: Brand vs. performance: Bonusová epizoda s Radkem Hudákem
  Brand vs. performance: Bonusová epizoda s Radkem Hudákem
  9. 3. 2023

  Jak může vypadat vztah mezi brandovým a performance oddělením? Nebo spíš - jak by vypadat měl? I na to došlo v rámci našeho povídání s Radkem Hudákem o hiringu seniorních performance lidí. A protože se to do původního tématu nehodilo, vznikla krátká bonusová epizoda na téma, které má málokdo uchopené správně.

 4. Logo epizody: Jak najít seniorní performance lidi: Tipy z praxe od Radka Hudáka
  Jak najít seniorní performance lidi: Tipy z praxe od Radka Hudáka
  7. 3. 2023

  Seniorní PPC specialisti, performance manažerky či manažeři... Ať už je nazvete jakkoliv, stejně budete mít problém je sehnat. Radek Hudák (ex-CMO Slevomat, Shoptet) v rozhovoru prozradí prakticky vše, co potřebujete pro jejich hiring vědět. Jaké jsou typy performance lidí? Co dát do inzerátu a jak ho promovat? Na co se ptát u pohovoru a jaké úkoly zadat? Jak poznat kvalitního kandidáta? Jak vaši

 5. Logo epizody: ESOP prakticky, ep. 3: Nejčastější chyby a jak se jim vyhnout
  ESOP prakticky, ep. 3: Nejčastější chyby a jak se jim vyhnout
  1. 3. 2023

  Co je tzv. šuplíková varianta ESOPové implementace? A jak vypadá rozlité mléko? Mými hosty byli kolegové z Mitonu Markéta Pařízek (HR) a Vláďa Janouš (finance), kteří portfoliovým firmám s implementací ESOPů pomáhají, a chyby tak zblízka vidí ve své praxi. Rozcestník na další praktické zdroje k ESOPům najdete na webu iniciativy ESOPasap - www.esopasap.cz. Můžete zde také podpořit lepší zakotvení