• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Cukrfree Podcast

Cukrfree Podcast

Janina D. Černá

Stejně jako Cukrfree, ani Cukrfree Podcast není jen o jídle! Jeho autorka Janina D. Černá vám přináší sérii delších rozhovorů s inspirativními hosty, a to nejen z oblasti zdraví, výživy a životního stylu.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #51: Stáňa Stiborová o podnikání z pláže
  #51: Stáňa Stiborová o podnikání z pláže
  21. 7. 2021

  Ležíte právě na pláži a přemýšlíte, jak jen to udělat, abyste i při takové (ne)aktivitě mohli vydělávat? Nebo naopak sedíte v práci a říkáte si, že byste raději byly úplně někde jinde? Stáňa Stiborová, expertka na online podnikání a vášnivá cestovatelka, vám poradí, jak se přiblížit vašemu snu a vydělávat, i když zrovna nepracujete! 🙂 … #51: Stáňa Stiborová o podnikání z pláže Read More »

 2. Logo epizody: #50: Kamu bez filtru
  #50: Kamu bez filtru
  6. 7. 2021

  Po dlouhé době první, ale zaručeně nejotevřenější a nejupřímnější rozhovor se známou kuchařkou a autorkou kuchařských knih Kamilou "Kamu" Rundusovou. Bez filtru mluvíme o tom, jak se několikrát dostala na úplně dno, a jak se z něj opět vyhrabala nahoru, proč už není vegankou a proč se rozhodla přesunout svůj život na Kostariku. Dozvíte se … #50: Kamu bez filtru Read More »

 3. Logo epizody: #49: Tereza Kramerová o těhotenství a mateřství
  #49: Tereza Kramerová o těhotenství a mateřství
  22. 6. 2021

  Po veleúspěšném dílu podcastu s Terezou Kramerovou o ženství, je tu jeho milé pokračování. Tentokrát na téma těhotenství a mateřství a vše, co s sebou přináší a obnáší cesta k miminku. Jak správně mluvit s myslí, jak si zpracovat předchozí neúspěšné snahy a pokusy, jak se vyrovnat se ztrátou miminka, a jak se připravit na … #49: Tereza Kramerová o těhotenství a mateřství Read More »

 4. Logo epizody: Hypnóza na zpracování emocí
  Hypnóza na zpracování emocí
  22. 6. 2021

  Hypnóza k podcastu o zpracovávání emocí od RTT terapeutky Hanky Valáškové. 🎧 | SLEDUJTE CUKRFREE https://cukrfree.cz [...] [...] [...]

 5. Logo epizody: #47: Hanka Valášková – Práce s emocemi
  #47: Hanka Valášková – Práce s emocemi
  3. 6. 2021

  Emoce jsou jako větry. Když je potlačíme, začnou bobtnat, tlačit, řezat a bolet někde jinde. Dlouhodobě potlačované emoce jsou problém a mohou končit i nemocí. O tom, jak emoce zpracovávat, a jak se je naučit pouštět ven, jsme si povídaly s hypnoterapeutkou a mou cukrfree kolegyní a kamarádkou Hankou Valáškovou. Kromě emocí jsme probraly i … #47: Hanka Valášková - Práce s emocemi Read More »