• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Cukrovka pod kontrolou

Cukrovka pod kontrolou

Cukrovka pod kontrolou

V našem podcastu mluvíme o tom, jak mít cukrovku pod kontrolou. Jak jsme přešly od doporučené stravy k nízkosacharidové a jaké nám to nyní přináší benefity v každodenním životě - při sportu, ve škole nebo v práci . V neposlední řadě si povídáme o tom, co za benefity to může přinášet do budoucna, protože chceme s cukrovkou žít plnohodnotně a být zdravé. Sledovat nás můžete na společném profilu @cukrovkapodkontrolou nebo na osobních účtech @dia.free a @eat_your_fears. Pokud máte nějaký dotaz, můžete nám napsat na e-mail [...]

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #37- host: Jana Zahradníková, 2. díl
  #37- host: Jana Zahradníková, 2. díl
  7. 4. 2021

  Dnešní díl je pokrčování toho předešlého. Je opět s hostem, kterým je nutriční terapeutka Jana Zahradníková. Mluví o tom, jak pracuje s diabetiky, rozebírá jednotlivé vlivy na naše zdraví, včetně spánku, pohybu, světla, vitamínů a mnoho dalšího.

 2. Logo epizody: #36- host: Jana Zahradníková
  #36- host: Jana Zahradníková
  24. 3. 2021

  Tentokrát jsme si pozvaly nutriční terapeutku Janu Zahradníkovou. Ta nám popsala jakým způsobem sestavit jídelníček, jak obecně ke stravě přistupovat, jaké má své terapeutické vychytávky. Podcast s Jančou je díky jejím bohatým zkušenostem a vědomostem velmi dlouhý, a tak je rozdělen na dva díly. Ten první si můžete právě poslechnout.

 3. Logo epizody: #35- Nízkosacharidové a ketogenní stravování
  #35- Nízkosacharidové a ketogenní stravování
  15. 3. 2021

  Jaký je rozdíl mezi nízkosacharidovým a ketogenním stravováním? Jak se od sebe tyto dva typy liší a co mají naopak společné? Na co bychom si především měli dát pozor? To vše se dozvíte v tomto díle.

 4. Logo epizody: #34- Sezonní sportování
  #34- Sezonní sportování
  2. 3. 2021

  Jak se mění naše sportování v průběhu roku? Co nejčastěji za pohybovou aktivitu zařazujeme, jaké jsou naše glykémie a jak upravujeme dávky inzulinu? To vše si můžete poslechnout v novém díle.

 5. Logo epizody: #33- Sezonní stravování s cukrovkou
  #33- Sezonní stravování s cukrovkou
  22. 2. 2021

  Jak se mění naše stravování během roku? Co jíme více v zimě a co naopak v létě? Mění se i množství přijímaných sacharidů a aplikovaný inzulin? To vše se dozvíte v tomto díle.