• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Culture of Covid

Culture Of Covid
Naším cílem je zvýšit povědomí o současné kulturní situaci v České republice. Každý z nás vnímá aktuální situaci po svém. Jak se ale dotkla konkrétních lidí působících v oblasti kultury? Přesně to se budeme snažit přiblížit veřejnosti formou podcastu, ve kterém povedeme rozhovory s osobnostmi pohybující se napříč českou kulturní scénou a institucemi.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

85 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #7 | Patricie Fuxová | "Šťastným se člověk nerodí, šťastným se člověk stává prací na sobě."
  #7 | Patricie Fuxová | "Šťastným se člověk nerodí, šťastným se člověk stává prací na sobě."
  18. 12. 2020
  Naším hostem byla Patricie Fuxová, zpěvačka kapely Vesna, textařka, vášnivá cestovatelka a lektorka jógy. Na její studium zpěvu, aktuální situaci a plány do budoucna se ptala naše moderátorka Kristýna Pecková.
 2. Logo epizody: #6 - doc. Ing. Jiří Patočka, CSc. - "Památka je idea zakletá ve hmotě, v čase!"
  #6 - doc. Ing. Jiří Patočka, CSc. - "Památka je idea zakletá ve hmotě, v čase!"
  11. 12. 2020
  Dalším hostem byl vedoucí katedry Arts managementu VŠE, regionální ekonom, sociolog a kulturolog zaměřený na památkovou péči a lokální kulturu. Jeho pohled na současnou situaci a vhled do kulturních témat s ním probrala moderátorka Kristýna Pecková!
 3. Logo epizody: #5 - Marek Mijovič a Vítek Máchal
  #5 - Marek Mijovič a Vítek Máchal
  4. 12. 2020
  V dalším díle Culture of Covid jsou hostí hned dva. Jsou to Marek Mijovič a Vítek Máchal. Oba se věnují produkci akcí, jako jsou například hudební festivaly, výstavy, nebo třeba zajišťují technické zajištění eventu. Chcete se dozvědět více o tom, co takový produkční musí umět a zvládat v době koronakrize?
 4. Logo epizody: #4 - Jan Burian
  #4 - Jan Burian
  27. 11. 2020
  Čtvrtým hostem podcastu je ředitel Národního divadla, pan profesor Jan Burian! O aktuální situaci a změnách v řízení Národního divadla si s ním povídala naše moderátorka Kristýna Pecková.
 5. Logo epizody: #3 - Lukáš Tran
  #3 - Lukáš Tran
  20. 11. 2020
  Dalším hostem je herec Lukáš Tran (celým jménem Duy Anh Tran)! Po své debutní hlavní roli ve filmu Jiřího Mádla Na střeše (2019) hrál například v seriálech Einstein a Zrádci. Nejen o rozjezdu herecké kariéry během globální pandemie se bavil s moderátorkou Kristýnou Peckovou.