• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Díra

Díra

Martin Bečan & Zašek

„Vy snad nemáte prorocké sny? To ještě přijde. Tady v Díře je má každý druhý.“ Zatímco soukromí detektivové Olbram Olbracht a Palamédés Lafka vyšetřují prazvláštní zločiny, iracionální zmizení a nenormální vraždy, žije si Díra vlastním životem - kavky vysedávají na lavičkách a recitují klasickou literaturu, lidé se bojí pít kávu a temnými uličkami se plíží něco s kopyty. Díra je podcastový seriál z pera spisovatelů Zaška (@spisovatelzasek) a Martina Bečana (@martin_becan). Bonusové materiály, ilustrace a epizody s týdenním předstihem najdete na [...]

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

86 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Metadata #2: Závěrečné titulky
  Metadata #2: Závěrečné titulky
  16. 6. 2022

  V druhých závěrečných titulcích děkujeme, debatujeme a diskutujeme. Budou nějaké speciály? Co se bude dít ve třetí sérii? Na čem budeme pracovat během pauzy? To vše se dozvíte, když si pustíte druhá metadata! Amazing!

 2. Logo epizody: Kazeta #33: Poslední záhada Cecílie Cintergrafové
  Kazeta #33: Poslední záhada Cecílie Cintergrafové
  2. 6. 2022

  Co se vlastně stalo Cecílii Cintergrafové? Ve finále druhé série se podíváme zpátky do minulosti a též zjistíme, jak dopadl Palamédés La... La... Počkat, kdože? Epizody si můžete poslechnout s týdenním předstihem na herohero.co/martinazasek!

 3. Logo epizody: Kazeta #32: Záhada vyřešena
  Kazeta #32: Záhada vyřešena
  19. 5. 2022

  Detektivové věnují veškerý svůj čas hledání způsobu, jak proniknout do Apolónovy solipsistické reality. Za pomoci směsice štěstí, důvtipu a pórků (hodně, hodně pórků) se jim to sice daří, ale plány jim zkomplikuje Lafkovo nedávné rozhodnutí a návrat staré známé... Epizody si můžete poslechnout s týdenním předstihem na herohero.co/martinazasek!

 4. Logo epizody: Kazeta #31: Záhada zrůdného zplození
  Kazeta #31: Záhada zrůdného zplození
  5. 5. 2022

  Odkud se vzala rozsukuna? Opravdu je Apolón jejím otcem? Kam se ztratil? A co má za lubem doktorka Belokory? Detektivové konečně rozplétají záhadu, která svedla jejich osudy dohromady... Epizody si můžete poslechnout s týdenním předstihem na herohero.co/martinazasek!

 5. Logo epizody: Kazeta #30: Záhada zbořeného zámečku
  Kazeta #30: Záhada zbořeného zámečku
  21. 4. 2022

  Detektivové se vydávají na Zámeček za doktorkou Belokory, aby zjistili, co se stalo Apolónovi. Ta je však požádá o vyřešení záhady, odkud se vzala ona obrovská rozsukuna, která zničila část města... Epizody si můžete poslechnout s týdenním předstihem na herohero.co/martinazasek!