• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Díra

Díra

Martin Bečan & Zašek

„Vy snad nemáte prorocké sny? To ještě přijde. Tady v Díře je má každý druhý.“ Zatímco soukromí detektivové Olbram Olbracht a Palamédés Lafka vyšetřují prazvláštní zločiny, iracionální zmizení a nenormální vraždy, žije si Díra vlastním životem - kavky vysedávají na lavičkách a recitují klasickou literaturu, lidé se bojí pít kávu a temnými uličkami se plíží něco s kopyty. Díra je podcastový seriál z pera spisovatelů Zaška (@spisovatelzasek) a Martina Bečana (@martin_becan). Bonusové materiály, ilustrace a epizody s týdenním předstihem najdete na [...]

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

87 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Kazeta #34: Ántré
  Kazeta #34: Ántré
  22. 9. 2022

  První z letošních speciálů je tady! Olbram se vypraví na dírskou pouť, avšak kvůli své trudné melancholii je neschopen si ji naplno užít... dokud nepotká Jošta Cesara! Společně zavítají do Domu hrůzy, kde na ně nečekaně čeká děravost! Epizody si můžete poslechnout s týdenním předstihem na herohero.co/martinazasek!

 2. Logo epizody: Metadata #2: Závěrečné titulky
  Metadata #2: Závěrečné titulky
  16. 6. 2022

  V druhých závěrečných titulcích děkujeme, debatujeme a diskutujeme. Budou nějaké speciály? Co se bude dít ve třetí sérii? Na čem budeme pracovat během pauzy? To vše se dozvíte, když si pustíte druhá metadata! Amazing!

 3. Logo epizody: Kazeta #33: Poslední záhada Cecílie Cintergrafové
  Kazeta #33: Poslední záhada Cecílie Cintergrafové
  2. 6. 2022

  Co se vlastně stalo Cecílii Cintergrafové? Ve finále druhé série se podíváme zpátky do minulosti a též zjistíme, jak dopadl Palamédés La... La... Počkat, kdože? Epizody si můžete poslechnout s týdenním předstihem na herohero.co/martinazasek!

 4. Logo epizody: Kazeta #32: Záhada vyřešena
  Kazeta #32: Záhada vyřešena
  19. 5. 2022

  Detektivové věnují veškerý svůj čas hledání způsobu, jak proniknout do Apolónovy solipsistické reality. Za pomoci směsice štěstí, důvtipu a pórků (hodně, hodně pórků) se jim to sice daří, ale plány jim zkomplikuje Lafkovo nedávné rozhodnutí a návrat staré známé... Epizody si můžete poslechnout s týdenním předstihem na herohero.co/martinazasek!

 5. Logo epizody: Kazeta #31: Záhada zrůdného zplození
  Kazeta #31: Záhada zrůdného zplození
  5. 5. 2022

  Odkud se vzala rozsukuna? Opravdu je Apolón jejím otcem? Kam se ztratil? A co má za lubem doktorka Belokory? Detektivové konečně rozplétají záhadu, která svedla jejich osudy dohromady... Epizody si můžete poslechnout s týdenním předstihem na herohero.co/martinazasek!