• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Dům pro Julii

Pavel Kachlík
Vznikající dětský hospic Dům pro Julii má svou podcastovou minisérii o paliativní péči. Dozvíte se nejen o zákulisí celého projektu, ale také o příběhu Julie, lékařské, sociální i psychologické pomoci dětem a rodinám.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

95 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Jana Hořínková: S dětmi by se mělo mluvit o smrti už odmalička
  Jana Hořínková: S dětmi by se mělo mluvit o smrti už odmalička
  17. 10. 2020
  Paliativní psychologická podpora je součástí péče o rodiny s terminálně nemocným dítětem nebo dospívajícím. Psycholožka a psychoterapeutka Jana Hořínková promluví v závěrečném díle podcastové minisérie Dům pro Julii o tématech souvisejících nejen se smrtí.
 2. Logo epizody: Upoutávka: Jak funguje psychologická podpora v paliativní péči pro děti?
  Upoutávka: Jak funguje psychologická podpora v paliativní péči pro děti?
  13. 10. 2020
  Paliativní psychologická podpora je součástí péče o rodiny s terminálně nemocným dítětem nebo dospívajícím. Psycholožka a psychoterapeutka Jana Hořínková promluví o tématech souvisejících nejen se smrtí. Závěrečný díl podcastové minisérie Dům pro Julii uslyšíte premiérově v neděli 18. října.
 3. Logo epizody: J. Jůzová a V. Lusková: Pomoc rodinám odlehčuje pečujícím rodičům o nemocné děti
  J. Jůzová a V. Lusková: Pomoc rodinám odlehčuje pečujícím rodičům o nemocné děti
  10. 10. 2020
  Dům pro Julii už nyní pomáhá rodinám. O Terénní odlehčovací službu se stará sociální pracovnice Jitka Jůzová, společně s pečovatelkou Vladislavou Luskovou ve čtvrtém díle podcastu přibližují fungování domácí péče. Pomoc rodinám odlehčuje rodičům dlouhodobě i krátkodobě pečujícím o nemocné dítě.
 4. Logo epizody: Upoutávka: Jak pomáhá Terénní odlehčovací služba rodinám?
  Upoutávka: Jak pomáhá Terénní odlehčovací služba rodinám?
  6. 10. 2020
  Dům pro Julii už nyní pomáhá rodinám. O Terénní odlehčovací službu se stará sociální pracovnice Jitka Jůzová, společně s pečovatelkou Vladislavou Luskovou přiblíží fungování domácí péče v rodinách. Celý čtvrtý díl podcastu si můžete poslechnout už v neděli 11. října.
 5. Logo epizody: Petr Lokaj: O důležitosti paliativní péče pro nevyléčitelně nemocné děti
  Petr Lokaj: O důležitosti paliativní péče pro nevyléčitelně nemocné děti
  3. 10. 2020
  Lékař a průkopník dětské paliativní péče v Česku Petr Lokaj popisuje lékařskou, ale i osobní zkušenost s péčí o terminálně nemocné dětské a dospívající pacienty. O jeho práci a pomoci rodinám si poslechněte v třetím díle podcastové minisérie Dům pro Julii.