• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Filmový PODCAST

Filmový PODCAST

Filmový PODCAST

Podcast jednoho obyčejného filmového fanouška Honzy, který rád hodnotí a komentuje vše, co svět filmu vypustí do světa, byť jen v podobě nápadu. Se svými hosty rozebírá různá filmová témata.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: EXTRA 14 – Filmový kvíz – Natálka Otáhalová a Honza Onder
  EXTRA 14 – Filmový kvíz – Natálka Otáhalová a Honza Onder
  15. 9. 2023

  Vím jak máte rádi filmové kvízy. Za jedním se dnes ohlédneme. V roce 2021 kývli na pozvání k rozhovoru tanečníci Natálka Otáhalová a Honza Onder. A ačkoliv o sobě silně… The post EXTRA 14 – Filmový kvíz – Natálka Otáhalová a Honza Onder first appeared on Filmový PODCAST.

 2. Logo epizody: Sólo Září 2023 – Třetí Wonder Woman bude, vlastně ne, nebo jo? Kdo ví…
  Sólo Září 2023 – Třetí Wonder Woman bude, vlastně ne, nebo jo? Kdo ví…
  3. 9. 2023

  Po prázdninách je třeba se vrátit k událostem posledních týdnů ve světě filmu a seriálů. Ať jde o chaos ohledně DC u Warnerů a odklad jejich největšího filmu pro tento… The post Sólo Září 2023 – Třetí Wonder Woman bude, vlastně ne, nebo jo? Kdo ví… first appeared on Filmový PODCAST.

 3. Logo epizody: RECENZE: Tajná invaze
  RECENZE: Tajná invaze
  30. 8. 2023

  Končí léto a s ním i volno, které jsem si užil. Jako první jsem dohnal poslední marvelácký seriál Tajná invaze. Takže tady je hodnocení, i když trochu se zpožděním. Marvel… The post RECENZE: Tajná invaze first appeared on Filmový PODCAST.

 4. Logo epizody: Sólo Červenec 2023 – Hollywood trápí stávka a letní blockbustery nenaplňují očekávání
  Sólo Červenec 2023 – Hollywood trápí stávka a letní blockbustery nenaplňují očekávání
  21. 7. 2023

  Vítejte u nové Sólo epizody. Tentokrát vám musí vystačit na červenec i srpen, protože i Filmový PODCAST má prázdniny. V září se vrátíme a vy se můžete těšit. Dnes jsem… The post Sólo Červenec 2023 – Hollywood trápí stávka a letní blockbustery nenaplňují očekávání first appeared on Filmový PODCAST.

 5. Logo epizody: Když se řekne… Batman
  Když se řekne… Batman
  19. 6. 2023

  Je tady další epizoda z řady speciálů Když se řekne… tentokrát na téma Batman. Kdo by neznal netopýřího hrdinu z Gothamu. Pár jich teď můžete zahlédnout ve filmu Flash, který… The post Když se řekne… Batman first appeared on Filmový PODCAST.