• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Filmový PODCAST

Filmový PODCAST

Filmový PODCAST

Podcast jednoho obyčejného filmového fanouška Honzy, který rád hodnotí a komentuje vše, co svět filmu vypustí do světa, byť jen v podobě nápadu. Se svými hosty rozebírá různá filmová témata.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: EXTRA 09 – Filmový kvíz – Lucie Polišenská
  EXTRA 09 – Filmový kvíz – Lucie Polišenská
  9. 7. 2021

  Lucka Polišenská si jako první připsala osm správných odpovědí v našem kvízu pro hosta a tím se tehdy dostala na první místo. Bojovala statečně a bodovala i tam, kde to… The post EXTRA 09 – Filmový kvíz – Lucie Polišenská first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozhovory.

 2. Logo epizody: HOST – Natálie Otáhalová a Jan Onder: Film dokáže zlepšit náladu a některé i léčí
  HOST – Natálie Otáhalová a Jan Onder: Film dokáže zlepšit náladu a některé i léčí
  4. 7. 2021

  Mými hosty v tomto rozhovoru byli dva výborní tanečníci, kteří mohou být široké veřejnosti známí hlavně z televizní soutěže StarDance, kterou už několik let vysílá Česká televize. Natálka Otáhalová a… The post HOST – Natálie Otáhalová a Jan Onder: Film dokáže zlepšit náladu a některé i léčí first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozhovory.

 3. Logo epizody: EXTRA 08 – Filmový kvíz – Igor Orozovič
  EXTRA 08 – Filmový kvíz – Igor Orozovič
  20. 6. 2021

  Dalším hostem, který se zapotil u filmového kvízu, byl charizmatický český herec Igor Orozovič. Při myšlence na Vinnetoua mu neustále naskakovalo jméno Pierce Brosnan. Nakonec to, ale uhrál se ctí… The post EXTRA 08 – Filmový kvíz – Igor Orozovič first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozhovory.

 4. Logo epizody: Filmový PODCAST live #11
  Filmový PODCAST live #11
  10. 6. 2021

  Poslední podcast live se nesl v duchu hodnocení trailerů, ale i vzpomínání na první Mission Impossible, kterou Ivan nepovažuje za dobrý film. Hlavním tématem pak byl v poslední době všude… The post [Filmový PODCAST [...] first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozhovory.

 5. Logo epizody: EXTRA 07 – Filmový kvíz – Martin Vinš
  EXTRA 07 – Filmový kvíz – Martin Vinš
  30. 5. 2021

  V březnu loňského roku byl hostem Filmového PODCASTu Martin Vinš z Pražského Filmového Orchestru. I on si, jako všichni hosté, musel projít filmovým kvízem čítajícím deset otázek. Moc si na… The post EXTRA 07 – Filmový kvíz – Martin Vinš first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozhovory.