• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Filmový PODCAST

Filmový PODCAST

Filmový PODCAST

Podcast jednoho obyčejného filmového fanouška Honzy, který rád hodnotí a komentuje vše, co svět filmu vypustí do světa, byť jen v podobě nápadu. Se svými hosty rozebírá různá filmová témata.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: RECENZE: Black Panther: Wakanda nechť žije
  RECENZE: Black Panther: Wakanda nechť žije
  14. 11. 2022

  Očekávaná marvelovka tohoto podzimu v podobě filmu Black Panther: Wakanda nechť žije dorazil do kin. Hodnocení snímku, který je poznamenán ztrátou představitele hlavní role Chadwicka Bosemana není jednoduché, ale rozhodně… The post RECENZE: Black Panther: Wakanda nechť žije first appeared on Filmový PODCAST.

 2. Logo epizody: HOST – Tereza Hirsch: V kině film prožijete intenzivněji než doma u televize
  HOST – Tereza Hirsch: V kině film prožijete intenzivněji než doma u televize
  14. 10. 2022

  Tereza Hirsch je režisérka, scénáristka a producentka, která už na mezinárodním poli zaznamenala mnohé úspěchy a získala ocenění za své filmy a nebo třeba hudební klipy. V česku až tak… The post HOST – Tereza Hirsch: V kině film prožijete intenzivněji než doma u televize first appeared on Filmový PODCAST.

 3. Logo epizody: HOST – David Svoboda: Na soustředění to někdy bylo jako na filmovém festivalu
  HOST – David Svoboda: Na soustředění to někdy bylo jako na filmovém festivalu
  15. 9. 2022

  Jsem rád, že pozvání k rozhovoru přijal David Svoboda. Sportovec, konkrétně moderní pětibojař, olympijský vítěz a filmový fanoušek. Už je to nějaký ten pátek, co David vystoupil v Londýně na… The post HOST – David Svoboda: Na soustředění to někdy bylo jako na filmovém festivalu first appeared on Filmový PODCAST.

 4. Logo epizody: HOST – Johnny Wolf: Když cokoliv děláte srdcem a poctivě, úspěch se dostaví
  HOST – Johnny Wolf: Když cokoliv děláte srdcem a poctivě, úspěch se dostaví
  17. 7. 2022

  Je majitelem už pěti filmových muzeí v Česku, ve kterých si návštěvnicí mohou prohlédnout celkem téměř dva a půl tisíce exponátů, jako jsou sochy, busty, figurky a další filmové předměty… The post HOST – Johnny Wolf: Když cokoliv děláte srdcem a poctivě, úspěch se dostaví first appeared on Filmový PODCAST.

 5. Logo epizody: RECENZE: Thor: Láska jako hrom
  RECENZE: Thor: Láska jako hrom
  16. 7. 2022

  Čtvrtý Thor dorazil do kin. Názory se různí a průměrné hodnocení není nejlepší. Hodím do toho tedy svůj názor. Dlouho očekávaná marvelovka zatím u fanoušků moc neboduje. U mě ale… The post RECENZE: Thor: Láska jako hrom first appeared on Filmový PODCAST.