Filmový PODCAST

podcast@filmovypodcast.cz (Filmový PODCAST)
Filmové rozpravy dvou obyčejných filmových fanoušků a jejich občasných hostů na různá filmová témata. Přinášíme hodnocení trailerů a filmových novinek, recenze, preview, kvíz a občas nějaký ten audioblog.
Web RSS 

Seznam epizod

 1. Filmový KVÍZ s hostem: Semifinále Toupal vs. Lodl
  17. 9. 2020
  Druhé semifinále vybralo druhého semifinalistu. Roman s Martinem bojovali svými vědomostmi a neměli to opět vůbec lehké, protože otázky jim daly dost zabrat. Oba šli do souboje s tím, že… The post Filmový KVÍZ s hostem: Semifinále Toupal vs. Lodl first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozbory, audioblogy.
 2. Filmový PODCAST live #8
  6. 9. 2020
  Jsme zpátky s našimi živými podcasty. Pro osmý díl jsme se sešli tři a podívali se na aktuální dění. Nejvíce se to točilo kolem novinek k filmům od DC Comics.… The post [Filmový PODCAST live 8](https://www.filmovypodcast.cz/2020/09/filmovy-podcast-live-8/) first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozbory, audioblogy.
 3. Filmový KVÍZ s hostem: Semifinále Butko vs. Korynta
  23. 8. 2020
  A je to tady. V prvním semifinále na sebe narazili Ivan Butko a Jirka Korynta. Česko slovenský souboj byl nakonec napínavý a ani po standardních dvaceti otázkách jsme neznali postupujícího.… The post Filmový KVÍZ s hostem: Semifinále Butko vs. Korynta first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozbory, audioblogy.
 4. PODCAST & HOST – Igor Orozovič: Lidi, nekřupejte v kině!
  9. 8. 2020
  Jsem moc rád, že pozvání k rozhovoru přijal český herec a hudebník Igor Orozovič. Strávili jsme téměř dvě hodiny příjemným povídám o filmech a divadle. Člen činohry národního divadla v… The post PODCAST & HOST - Igor Orozovič: Lidi, nekřupejte v kině! first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozbory, audioblogy.
 5. Filmový KVÍZ s hostem: Martin Lodl
  26. 7. 2020
  Poslední čtvrtfinále bylo rychlé, ale těsné. Hodně těsné. Naším soupeřem byl Martin Lodl. Martin bojoval jako lev a řádně to prožíval. Tento kvíz je plný emocí… Příště se můžete těšit… The post Filmový KVÍZ s hostem: Martin Lodl first appeared on Filmový PODCAST - recenze, názory, rozbory, audioblogy.