Clicky

Filmový PODCAST — Filmový PODCAST
 • Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Filmový PODCAST

Filmový PODCAST

Filmový PODCAST

Podcast jednoho obyčejného filmového fanouška Honzy, který rád hodnotí a komentuje vše, co svět filmu vypustí do světa, byť jen v podobě nápadu. Se svými hosty rozebírá různá filmová témata.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: EXTRA 13 – Filmový kvíz – Bára Jánová
  EXTRA 13 – Filmový kvíz – Bára Jánová
  17. 3. 2023

  Je čas se zase ohlédnout. Tentokrát si připomeneme výborný výkon Báry Jánové, která zvládla filmový kvíz téměř bezchybně. The post EXTRA 13 – Filmový kvíz – Bára Jánová first appeared on Filmový PODCAST.

 2. Logo epizody: Sólo Březen 2023 – Mando je zpět a review nových trailerů
  Sólo Březen 2023 – Mando je zpět a review nových trailerů
  14. 3. 2023

  Březnová Sólo epizoda je tady. Později než jsem chtěl, ale je tady. Tentokrát je hlavně o nových trailerech. Bylo třeba zhodnotit trailery hned na několik zajímavých snímku. Například Tetris, Ghosted… The post Sólo Březen 2023 – Mando je zpět a review nových trailerů first appeared on Filmový PODCAST.

 3. Logo epizody: HOST – Stáňa Jachnická a Miriam Chytilová: Kvalita dabingu je otázka peněz, kvalitní dabing chce čas
  HOST – Stáňa Jachnická a Miriam Chytilová: Kvalita dabingu je otázka peněz, kvalitní dabing chce čas
  10. 3. 2023

  K rozhovoru jsem si tentokrát pozval dvojici hereček a dabérek Stáňu Jachnickou a Miriam Chytilovou. Pro Stáňu to byl téměř po roce návrat do Filmového PODCASTU, protože už jsme spolu… The post HOST – Stáňa Jachnická a Miriam Chytilová: Kvalita dabingu je otázka peněz, kvalitní dabing chce čas first appeared on Filmový PODCAST.

 4. Logo epizody: RECENZE: Ant-Man and the Wasp: Quantumania
  RECENZE: Ant-Man and the Wasp: Quantumania
  19. 2. 2023

  Marvel započal pátou fázi svého filmového vesmíru. Do kin poslal svého mravenčího muže s celou rodinou, aby stanul tváří v tvář novému záporákovi a úplně novému subatomárního vesmíru. Ant-Man and… The post RECENZE: Ant-Man and the Wasp: Quantumania first appeared on Filmový PODCAST.

 5. Logo epizody: Sólo Únor 2023 – Rodina Vina Diesela se vrací
  Sólo Únor 2023 – Rodina Vina Diesela se vrací
  14. 2. 2023

  Jsme v půlce února a tak je čas na druhou Sólo epizodu. Nejdříve zase pár novinek z naší kuchyně a pak už následují novinky ze světa filmu, který máme všichni… The post Sólo Únor 2023 – Rodina Vina Diesela se vrací first appeared on Filmový PODCAST.