• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Fotbalově s Bielsistou

Fotbalově s Bielsistou

Fotbalově s Bielsistou

Milujeme fotbal a vzhledem k tomu, že bychom o něm stejně mluvili tak jak tak, rozhodli jsme se naše myšlenky jednou za čas shrnout prostřednictvím podcastu. Chceme otevírat originální témata, kterým bude společným jmenovatelem právě fotbal. Kromě prezentace našich úvah, shod i neshod, máme v plánu zvát nejrůznější hosty z řad odborníků i veřejnosti, kterým podle nás prozatím nebyl poskytnut dostatek prostoru v médiích, případně se doteď vyjadřovali jen k některým tématům. My jsme nadšený prakticky ze všeho kolem fotbalu, tak třeba vzbudíme nadšení, nebo jakoukoliv jinou reakci, i u Vás.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #7 | Pavel Hoftych
  #7 | Pavel Hoftych
  23. 2. 2021

  S trenérem Slovanu Liberec Pavlem Hoftychem jsme probrali širokou škálu aktuálních i nadčasových témat. Kromě jeho názoru na současnou globální situaci a její dopady na český fotbal přišla řeč například i na to, jaké jsou rozdíly mezi Čechy a Slováky nejen v kabině, co je příčinou úspěchů Liberce i přes to, že každou sezónu má výrazně obměněný kádr, jaká je práce s hráči, kteří mnozí považují za

 2. Logo epizody: #6 | Alex Král
  #6 | Alex Král
  23. 10. 2020

  V šestém díle našeho podcastu se Alex Král, český reprezentant momentálně hájící barvy Spartaku Moskva, rozpovídal o svých fotbalových začátcích, vlivu rodičů či důležitosti správného jídelníčku. Probrali jsme také sociální sítě a okolnosti jeho přestupů. Co by poradil mladým fotbalistům a jakou ligu by rád v budoucnu okusil?

 3. Logo epizody: #5 | Tomáš Petrášek
  #5 | Tomáš Petrášek
  29. 9. 2020

  Tomáš Petrášek se rozpovídal o svém působení v polském klubu Rakow Czestochowa i cestě plné překážek, která vedla k úspěchu. Popisoval mimo jiné své silné stránky, přístup a postupy realizačního týmu či zájem Sparty a nezapomněl ani na výhled do budoucna. Poslechněte si úspěšného českého stopera, jehož podnikatelské portfolio čítá výrobu baget nebo založení cestovní agentury.

 4. Logo epizody: #4 Bielsa a Leeds v Premier League
  #4 Bielsa a Leeds v Premier League
  21. 8. 2020

  Ve čtvrtém díle jsme se zaměřili na Marcela Bielsu a návrat Leeds do Premier League po dlouhých 16 letech. Druhou část jsme věnovali mladým trenérům.

 5. Logo epizody: #3 Fanklub defenzivního fotbalu a jazykovo-mentální bariéra v Česku
  #3 Fanklub defenzivního fotbalu a jazykovo-mentální bariéra v Česku
  17. 3. 2020

  Ve třetí epizodě jsme se sešli jen my dva, aby měl Bielsista víc prostoru k tomu vyjádřit se. Probrali jsme zápas Atlética s Liverpoolem v LM (ještě před odvetou), budoucnost defenzivního fotbalu, a nakonec jsme se dostali opět i k fotbalu v Česku, přesněji k tomu, co způsobuje jazyková bariéra a česká mentalita. Přejeme příjemný poslech a přechod na fotbalový myšlenky, kterých v současný době