• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Healthy By Cerna

Healthy By Cerna

Kamila Černá

Podcast Healthy by Cerna se věnuje zdravému životnímu stylu, fitness, výživě a rozvoji. Základní linkou všech témat je péče o zdraví, touha vzdělávat se a přinášet zábavnou formou nové informace a názory. Děkuji za každé sdílení a odběr! Autorka: Kamila Černá Spolupráce (jídelníčky, výživový koučing, konzultace): kamila@marketagajdosova.com www.marketagajdosova.com IG: @Healthy_by_cerna [...]

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

77 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Jak konečně zhubnout s trvalým výsledkem
  Jak konečně zhubnout s trvalým výsledkem
  22. 9. 2022

  Máte za sebou X různých pokusů a stále ne a ne najít to "ono"? Vyzkoušeli jste různé diety, jídelníčky, počítání kalorií, či hubnoucí programy, ale nedokázali jste si udržet výsledek? Jste zmatení ze všech informací a nevíte, kde začít? Pak je tato epizoda přesně pro vás.

 2. Logo epizody: Přejídání
  Přejídání
  5. 9. 2022

  Cítit se špatně, že jsme se přejeli po hladovění, je jako cítit se špatně, že jsme se napili při žízni, nebo se zhluboka nadechli po dlouhém zadržení dechu. Logická úvaha, přesto někdy tak obtížná k přijetí. Naše tělo proti nám nebojuje, nemá důvod. Má vyvinuté velmi propracované mechanismy, které nás udržují při životě. A co tedy s ním, pokud tenhle proces začal a nenabírá konce?

 3. Logo epizody: Zdravá výživa v kostce - od kalorií až po suplementaci
  Zdravá výživa v kostce - od kalorií až po suplementaci
  22. 8. 2022

  Základní pojmy, zákonitosti a principy zdravé výživy v jedné epizodě aneb to hlavní, co o svém stravování potřebujete vědět i jako (ne)výživáři.

 4. Logo epizody: Co o nás (ne)prozrazuje číslo na váze?
  Co o nás (ne)prozrazuje číslo na váze?
  8. 8. 2022

  Co přesně určuje naše tělesná hmotnost, jaké faktory jí ovlivňují a kdy (ne)dává smysl tento parametr sledovat? Epizoda věnovaná měření progresu, přístupu ke zdravému vnímání sebe sama a rozboru toho, co v rámci výsledků skutečně dává smysl sledovat.

 5. Logo epizody: Porovnávání a ideál krásy
  Porovnávání a ideál krásy
  1. 8. 2022

  Přinese mi štěstí, když budu vypadat a následovat to, co dělá on/a? Epizoda o porovnávání v životě, na sociálních sítích, se sebou samými. O ideálu krásy, body image a sebevědomí.