• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Hypotécast

Tomáš Rusňák
Hypotéky, reality, investice do nemovitostí. Krátce a výstižně o hypotékách a investování vám povypráví Tomáš Rusňák, který je hypotečním specialistou a ve financích se pohybuje už deset let. Zaměřuje se především na realizaci hypoték a právě o nich vás informuje v tomto podcastu. Tomáš je silný ve vyhledávání řešení u lidí, kde je to zdánlivě neřešitelné. Za svou karieru zprostředkoval úvěry za více než 600 milionů Kč. Zajímá vás, na co všechno si dát pozor při vyřizování hypotečního úvěru? Jak na něj dosáhnete vzhledem ke stále přísnějším regulím? Chcete slyšet reálné příběhy z Tomášovi praxe? V tom případě odebírejte tento podcast a nic ze světa hypoték už vám neuteče.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

100 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: 54: Sabina Urbánková: Rozhovor s klientkou - jak těžké je pro OSVČ vyřídit hypotéku
  54: Sabina Urbánková: Rozhovor s klientkou - jak těžké je pro OSVČ vyřídit hypotéku
  19. 1. 2021
  Jak by Sabina zhodnotila svůj nákup nemovitosti? Jak těžké je pro OSVČ vyřídit hypotéku? Jak těžké je sehnat kvalitního finančního specialistu? Proč si nakonec vybrala nás? Jak probíhal její nákup nemovitosti? Co pro Sabinu byla největší komplikace při zařizování hypotéky? Co pro ní bylo těžké, a co šlo naopak hladce? Co by příště udělala jinak? www.tomasrusnak.cz (http://www.tomasrusnak.cz/)
 2. Logo epizody: 53: Adéla Zaderlíková: Hypoteční vychytávky
  53: Adéla Zaderlíková: Hypoteční vychytávky
  12. 1. 2021
  V rozhovoru s Adélou se dozvíte zajímavé hypoteční vychytávky. Co je to modifikace příjmů u podnikatelů? Co je potřeba si připravit na předkonzultaci? Co se na ní dozvíte? Co znamená zkratka LTC? Co je to akceptace příjmů z kapitálového majetku? Co vše je potřeba bance doložit? A mnoho dalšího! www.tomasrusnak.cz (http://www.tomasrusnak.cz/)
 3. Logo epizody: 52: Metodické parametry hypotéky
  52: Metodické parametry hypotéky
  5. 1. 2021
  Jaká je minimální výše hypotéky? Co je to LTV a jak funguje? Na jak dlouhou dobu je dobré si hypotéku vzít? Proč si zvolit co nejmenší splátky? Jaké je nejčastější splatnost hypotéky? Co pozorovat na úrokové sazbě? Proč a jak upravovat délku fixace? Proč moc nedoporučuji krátké fixace? Jak banky nastavují podmínky pro běžné účty? Co je to doplňkový úvěr? Na všechny tyto otázky odpovídám v této epizodě Hypotécastu.Více informací najdete na: www.tomasrusnak.cz (http://www.tomasrusnak.cz/)

  Číst dále...

 4. Logo epizody: 51: Silvestrovský speciál: Poděkování a shrnutí roku 2020
  51: Silvestrovský speciál: Poděkování a shrnutí roku 2020
  31. 12. 2020
  Touto kratší epizodou bych vám, mým posluchačům, rád poděkoval. Rok 2020 nám přinesl mnoho změn, které se odrazí i do roku 2021. Některé k lepšímu a některé naopak k horšímu. Úrokové sazby celý rok klesaly a hypoteční trh díky tomu zažil neobyčejný zájem ze strany spotřebitelů. Jsem rád, že jsou k tomu mohl také pomoci. Také jsem velmi vděčný za to, že se vám podcast líbí a děkuji za všechnu podporu a sdílení.Těším se, co nám přinese rok příští! Více informací k hypotékám naleznete na www.tomasrusnak.cz (http://www.tomasrusnak.cz/)

  Číst dále...

 5. Logo epizody: 50: Tomáš Rusňák: Můj příběh - 10 let ve financích
  50: Tomáš Rusňák: Můj příběh - 10 let ve financích
  29. 12. 2020
  Jak jsem se dostal k finančnímu poradenství? Co jsem chtěl dělat jako malý? Jak jsem získával svoje první klienty? Jak mě finančnictví změnilo? Jaký kurz mi otevřel oči? Jaké je to vybudovat vlastní firmu? Jakou jsem měl podporu od svého okolí? Jak se mi daří v momentální situaci? Proč je dobré mít ve firmě společníka? Proč je dobré mít pokoru? Čím se v životě řídím? Jaké jsou mé plány na rok 2021?Na všechny tyto otázky odpovídám v poslední epizodě Hypotécastu tohoto roku. Více informací najdete na: www.tomasrusnak.cz (http://www.tomasrusnak.cz/)

  Číst dále...