• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Íčkocast

Íčkocast

Městské informační centrum Jičín

Vážení a milí posluchači, vítejte u poslechu podcastů nahraných Městským informačním centrem v Jičíně. Aktuálně můžete na našem kanálu najít 2 podcastové série. Ta první nese název Jičín - Valdštejnovo město. Je věnována právě osobě, architektuře, projektům a dalším zajímavostem okolo Albrechta z Valdštejna. Druhá série se jmenuje Íčkocast. V něm se budou objevovat hosté, kteří jsou nějakým zajímavým způsobem propojeni s městem Jičínem. Děkujeme, že nás posloucháte. Vaše informační centrum Jičín

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Íčkocast #11 O komitétu a bitvě 1866 s Petrem Lazurkem
  Íčkocast #11 O komitétu a bitvě 1866 s Petrem Lazurkem
  25. 6. 2021

  V jedenáctém dílu potěšíme hlavně příznivce historie. S naším hostem, Petrem Lazurkem, si povídala Radka Tobolková o okolnostech prusko-rakouské války, jejíž bitva probíhala i v Jičíně a jeho nejbližším okolí. Těšit se můžete také na pozvánku ke komentovaným historickým prohlídkám města a na další akce s bitvou 1866 spojené.

 2. Logo epizody: Íčkocast #10 Nejen o Hudbě z ráje s Karolínou Cingrošovou Žmolíkovou
  Íčkocast #10 Nejen o Hudbě z ráje s Karolínou Cingrošovou Žmolíkovou
  11. 6. 2021

  V desáté epizodě na Vás čeká příběh o tom, jak se zrodila hvězda. S Karolínou jsme probrali to, jak se zpěvem začínala a kde všude jí dnes můžete slyšet a vidět na podiu. Druhou část podcastu jsme pak věnovali pozvánkám na Jičínské trojkostelí a na festival Hudba z ráje. Přejeme příjemný poslech.

 3. Logo epizody: Íčkocast #9 O jičínském muzeu s Michalem Babíkem
  Íčkocast #9 O jičínském muzeu s Michalem Babíkem
  21. 5. 2021

  V deváté epizodě Íčkocastu Vám ředitel jičínského muzea a galerie Michal Babík představí spoustu novinek, na které se můžete v dalších měsících těšit. Uslyšíte také zajímavosti ze života archeologů nebo podrobnosti o stěhování do nového depozitáře. Přejeme příjemný poslech.

 4. Logo epizody: Íčkocast #8 O jičínském SONS s Lucií Čurdovou
  Íčkocast #8 O jičínském SONS s Lucií Čurdovou
  1. 5. 2021

  V tomto dílu se dozvíte o tom, jak v Jičíně funguje odbočka Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR v Jičíně.

 5. Logo epizody: Íčkocast #7 O jičínské hvězdárně s Davidem Vališkou
  Íčkocast #7 O jičínské hvězdárně s Davidem Vališkou
  31. 3. 2021

  V sedmém díle Íčkocastu se dozvíte spoustu informací o Centru přírodních věd - Hvězdárně Jičín. Správce David Vališka vám prozradí nejen zajímavosti o budově a dalekohledech, ale také o zvířatech a rostlinách. Máte se na co těšit. Přejeme příjemný poslech. YouTube kanál [...] zavřených dveří: [...]