• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Insider

Tomáš Jirsa a Michal Půr
Nejvlivnější český podcast. Rozhovory nejen o aktuálních tématech s hosty, kteří mají co říct. Uvádějí Tomáš Jirsa a Michal Půr.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Insider #60 – Jiří Matzner
  Insider #60 – Jiří Matzner
  25. 11. 2020
  Jiří Matzner je jedním z nejvýznamnějších českých právníků. V minulosti odešel do soudu vítězně v řadě ostře sledovaných kauz, kdy zastupoval například aktéry zásahu na Úřadu vlády či údajných machinací kolem Dopravního podniku Praha. Patří i k výrazným kritikům postupu státu k řešení pandemie koronaviru. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)
 2. Logo epizody: Insider #59 – Rudolf Ovčaří
  Insider #59 – Rudolf Ovčaří
  21. 11. 2020
  Rudolf Ovčaří je český podnikatel, který v minulosti vydělal zejména na privatizaci Třineckých železáren. Byl také jedním ze dvou podnikatelů, kteří financovali rozjezd webu Echo24 a týdeníku Echo. Před několika dny získal nad vydavatelstvím plnou majetkovou kontrolu a rozhodl se, že čtenářům za předplatné bude dávat akcie Echa.Hodlá mezi ně rozdělit až 51procentní podíl. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Insider #58 – Jana Černochová
  Insider #58 – Jana Černochová
  14. 11. 2020
  Jana Černochová vstoupila do politiky už před 22 lety, když zasedla poprvé v zastupitelstvu Prahy 2. V současnosti je to jedna z nejviditelnějších českých političek, poslankyně ODS a také už čtyřnásobná starostka Prahy 2. Současný stav politiky jí ovšem příliš velkou radost nedělá. Podle ní do politiky v současnosti nastupuje „okresní přebor“, což je dáno i kauzami, které v minulosti otřásly Českem.Mimo jiné i kauza Vlasty Parkanové, která bývalé političce v podstatě zničila život, přestože jí soudy označily za nevinnou. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Insider #57 – Miloš Čermák a Luděk Staněk
  Insider #57 – Miloš Čermák a Luděk Staněk
  7. 11. 2020
  Miloš Čermák a Luděk Staněk natáčejí jeden z nejvíce poslouchaných podcastů v Česku. S jejich Čermák & Staněk Comedy vystupují i živě. Přestože často řeší politiku, oba vesměs vůbec nezajímá. „Politika mě strašně nezajímá a pohrdám jí. Jsou mi nepříjemný úplně všichni. Politika je jen šoubyznys pro ošklivé lidí,divadlo tlustých lidí v oblecích,“ říká Staněk v nejnovějším díle podcastu Insider. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Insider Live – Prezidentské volby USA
  Insider Live – Prezidentské volby USA
  5. 11. 2020
  Americké prezidentské volby mají fascinující finále. Prezident Donald Trump mocně dotáhl pozici Joea Bidena. Hotovo ovšem stále není, přestože se Trump sám označil za vítěze. Sčítání posledních hlasů přibližuje k vítězství opět spíše Joea Bidena. Událost roku jsme sledovali v živě vysílaném mimořádném vydání Insider podcastu. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)