• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Insider

Tomáš Jirsa a Michal Půr
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Insider #74 - Tomáš Čupr
  Insider #74 - Tomáš Čupr
  13. 5. 2021
  Tomáš Čupr v minulosti založil společnosti Slevomat, Dáme Jídlo a Rohlík.cz. Posledně jmenovaná v současnosti proniká do dalších evropských zemí, což investoři podpořili zhruba pěti miliardami korun. „Nevnímám riziko a řekl jsem si, tak to zkusím. Je to těžký byznys, a proto ho nedělá tolik lidí,“ říká Čupr v nejnovějším vydání podcastu Insider. Zakladatel Rohlíku se věnuje i některým dobročinným projektům,ale jak sám říká „dobro nedělá organizovaně“. „Pokud chceme změnu v čemkoliv, tak se to nevyhraje křičením na Twitteru. Je tam omezená bublina, kterou nepotřebujete měnit. Musíte jet za babičkou a přesvědčit jí,“ dodává. Pokud vás zajímá, co si Čupr myslí o Petr Kellnerovi, do čeho nejvíce investuje, kolik si vydělá kurýr Rohlíku či proč si myslí, že byznys jeho firmy může být časem udržitelný, pusťte si nejnovější díl podcastu Tomáše Jirsy a Michala Půra. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Insider #73 - Martin Vohánka
  Insider #73 - Martin Vohánka
  5. 5. 2021
  Martin Vohánka je hlavní majitel společnosti W.A.G. payment solution a 31. nejbohatší Čech. Působí především v oblasti nákladní dopravy. I proto je pro některé možná překvapivé, že vítá evropský „green deal“. Kdy podle něj plně nahradí řidiče autonomní systémy řízení? Jaké budou problémy s elektromobilitou? Jak hodnotí fungování státu při pandemii?A co vnímá jako největší výzvu Moderují Tomáš Jirsa a Michal Půr. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Insider #72 - Jakub Splavec a Radim Ivan
  Insider #72 - Jakub Splavec a Radim Ivan
  28. 4. 2021
  Hosté Insideru #72 jsou dva mladí členové ODS a autoři iniciativy ČESKO.plus, Radim Ivan a Jakub Splavec. S jakým programem chtějí jít do voleb? Jak hodnotí působení koalice SPOLU? V čem je podle nich koalice Spolu lepší než Piráti a Stan a naopak? Moderují Michal Půr a Tomáš Jirsa. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)
 4. Logo epizody: Insider #71 - Tomáš Petříček
  Insider #71 - Tomáš Petříček
  20. 4. 2021
  Hostem Insideru byl bývalý ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček. Byl odvolán z pozice ministra poté, co neúspěšně kandidoval na post předsedy ČSSD proti Janu Hamáčkovi. V minulosti působil jako asistent europoslance Miroslava Pocheho nebo jako náměstek na ministerstvech sociálních věcí a zahraničí. „S Andrejem Babišem jsme nebyli v kontaktu v několika posledních týdnech. Potřeboval jsem některé věci probrat,ale žádosti o schůzku nebylo několik týdnů vyhověno,“ říká Petříček v nejnovějším dílu podcastu Insider. Moderují Michal Půr a Tomáš Jirsa Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Insider #70 – Patrik Reichl
  Insider #70 – Patrik Reichl
  7. 4. 2021
  Patrik Reichl je už druhým rokem ředitelem státní agentury Czechinvest, což je ve srovnání s jeho předchůdci nezvykle dlouhé období. V samotném Czechinvestu působí už 16 let, což je hodně zejména vzhledem k jeho upřímnosti. Pro trefné pojmenování nejde daleko a pochvaluje si, že konečně klesnul zájem nekvalitních investorů o Česko. Mimo jiné kvůli výrazně zpřísněnému zákonu o investičních pobídkách.„Říkal jsem si, že nám čísla investic padnou tak na třetinu předchozích let. Myslel jsem si, že to bude správné, protože politici i veřejnost by si to takto přála. Máme čísla a jsme na třetině. Do toho byla pandemie. Kdyby nebyla, tak je to i víc,“ říká v nejnovějším dílu podcastu Insider. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...