• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Insider

Tomáš Jirsa a Michal Půr
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Insider #79 - Hana Lipovská
  Insider #79 - Hana Lipovská
  10. 6. 2021
  Hostem podcastu Insider je členka Rady České televize, ekonomka Hana Lipovská. Hana Lipovská stojí v čele kritiků generálního ředitele České televize. V unikátním dvouhodinovém rozhovoru v nejnovějším dílu podcastu Insider říká, že by v současnosti hlasovala pro odvolání Petra Dvořáka, ale netvrdí, že to bude právě ona, kdo ho navrhne. „Dostali jsme se do stavu,kdy poukázání na rozpor se zákonem vede okamžitě ke křiku o balkanizaci, maďarské cestě a podobně,“ říká. Je zpravodajství ČT vyvážené? Jaké je role Jany Bobošíková? Jak spor kolem televize vyřešit? A proč by šla na demonstraci proti své osobě? Budou se zvyšovat poplatky? To a mnohem více se dozvíte v historicky nejdelším podcastu Insider. Moderují Tomáš Jirsa a Michal Půr. Celý díl najdete na našem Patreonu - www.patreon.com/insiderpodcast Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Insider #78 - Radek Lain
  Insider #78 - Radek Lain
  3. 6. 2021
  Radek Lain vede Blesk už devátým rokem. Nikdo jiný v čele dlouhodobě nejprodávanějšího českého deníku, k němuž dnes patří i jeden z největších zpravodajských webů, nebyl déle. „Když se bavíme o Blesku, tak se musíme bavit o dvou rovinách. První je Praha a druhá začíná na hranicích středních Čech. Tam je ten přístup k Blesku úplně jiný a pro ně je to bible.Vnímání Blesku je tam strašně pozitivní,“ říká Lain v nejnovějším dílu podcastu Insider. Dostali jsme se ke kauzám, které přinesl deník Blesk v covidové době: Prymula a Faltýnek v restauraci Rio či narozeninová oslava Petra Bendy v Teplicích. Chce se deník Blesk víc pustit do pokrývání politiky? Má Pavel Novotný ještě šanci dostat se do Sněmovny? Existují ještě celebrity, které když se objeví na titulce, zvednou prodeje? To a mnohem víc se dozvíte Insideru #78. Moderují Tomáš Jirsa a Michal Půr. Celý podcast najdete na Patreonu – www.patreon.com/insiderpodcast Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Insider #77 - Apolena Rychlíková a Jakub Zelenka
  Insider #77 - Apolena Rychlíková a Jakub Zelenka
  28. 5. 2021
  Novináři Apolena Rychlíková (A2larm) a Jakub Zelenka (Deník N) přinesli kauzu, která de facto ukončila politický život Dominika Feriho. Jejich článek stojí na svědectví zhruba 30 žen, z nichž některé vypověděli, že s nimi politik TOP 09 měl sex navzdory tomu, že to odmítly. „Nenapadlo nás, že kam se vrtneme, tak tam nás bude čekat příběh, který je nějakým způsobem brutální,“ říká Rychlíková v nejnovějším díle podcastu Insider.Ve veřejném prostoru kolem celé kauzy koluje další řada spekulací, velká část z nich se týká zejména toho, zda existuje videozáznam Feriho chování. „Tuhle část prověřujeme, ale nechceme se pouštět do spekulací. Nebudeme říkat nic, co máme v ruce,“ dodává Zelenka. Pokud vás zajímají další detaily kauzy Feri, jak reagovali ostatní novináři či politici, poslechněte si nejnovější díl podcastu Tomáše Jirsy a Michala Půra. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Insider #76 - Izraelský speciál
  Insider #76 - Izraelský speciál
  27. 5. 2021
  Hosté speciálu o izraelsko-palestinském sporu jsou ředitelka Rady Herzlova centra izraelských studií na UK Irena Kalhousová Ph.D. a bývalý velvyslanec ČR v Izraeli a prorektor CEVRO Institutu Tomáš Pojar M.A. Jaké může být řešení izraelsko-palestinského sporu? Existuje vůbec nějaké dlouhodobé mírové řešení? Co rozpoutalo nedávný válečný konflikt? Jak dlouho bude trvat příměří?Insider #76 přináší hlubší analýzu vztahů na Blízkém východě, vysvětlení historických souvislostí a možné budoucí scénáře. Moderují Tomáš Jirsa a Michal Půr. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Insider #75 - Štěpán Michlíček
  Insider #75 - Štěpán Michlíček
  20. 5. 2021
  Štěpán Michlíček je generální ředitel British American Tobacco pro ČR a Slovensko, což je jedna z největších společností v tabákovém průmyslu. Náš host v tomto odvětví působí již přes 20 let a má zkušenosti z celé Evropy. Sám ale přiznává, že je nekuřák a říká, že je lepší s tím vůbec nezačínat. V nejnovějším díle se dozvíte, proč BAT podporuje odklon od cigaret k jiným alternativám?Jak změnil covid tabákový průmysl? Proč se výrobci cigaret nebrání vyšším daním? Jak vznikly práskací cigarety? Chytne se CBD? A jak velký problém je černý trh? Moderují Tomáš Jirsa a Michal Půr. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...