• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Insider

Tomáš Jirsa a Michal Půr
Nejvlivnější český podcast. Rozhovory nejen o aktuálních tématech s hosty, kteří mají co říct. Uvádějí Tomáš Jirsa a Michal Půr.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Insider #65 – Jonáš Čumrik
  Insider #65 – Jonáš Čumrik
  22. 12. 2020
  Jonáš Čumrik alias Johny Machette patří k nejúspěšnějším českým YouTuberům první generace. Se svojí muzikou dokonce v roce 2013 vyhrál v anketě Zlatý slavík a o dva roky později mezinárodní Melty Future Awards. Jeho nejúspěšnější klip má téměř 20 milionů zhlédnutí, ale kariéru hudebníka „influencera“ Čumrik už před pár lety ukončil. V současné době především radí firmám,jak mají komunikovat na sociálních sítích. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Insider #64 – Mikuláš Minář a David Ondráčka
  Insider #64 – Mikuláš Minář a David Ondráčka
  17. 12. 2020
  Mikuláš Minář a David Ondračka jsou nejvýraznější tváře nového hnutí Lidé PRO, které by mohlo vstoupit do parlamentních voleb v příštím roce. Oba byli hosté nejnovějšího dílu podcastu Insider a kritiku zaměřili nejenom proti vládnímu hnutí ANO, ale také vůči opozice, která se v posledních měsících spojila v podstatě do dvou bloků. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)
 3. Logo epizody: Insider #63 – Zdeněk Hřib
  Insider #63 – Zdeněk Hřib
  14. 12. 2020
  Zdeněk Hřib má za sebou takřka přesně dva roky ve funkci pražského primátora. Evropská verze webu Politico jej před několika dny zařadila mezi nejvlivnější politiky Evropské unie do kategorie „dreamer“, kterou některá média překládají jako snílek, s čímž sám nesouhlasí. „Má to být vizionář, někdo,kdo má být nositelem nějaké myšlenky,“ říká v nejnovějším vydání podcastu Insider. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Insider #62 – Michal Klíma a Adam Růžička
  Insider #62 – Michal Klíma a Adam Růžička
  10. 12. 2020
  Do nejnovějšího dílu podcastu Insider tentokrát přišli novinář a šéf správní rady Českého národního výboru Mezinárodního tiskového institutu (CZ IPI) Michal Klíma a psycholog a ředitel Institutu H21 Adam Růžička. Tématem speciálního vydání byla svoboda slova a cenzura. Řeč se stočila i na vlastnictví českých médií. Klíma v minulosti působil jako šéf vydavatelství Economia a Vltava Labe Media,v posledně jmenovaném před třemi lety skončil, ale stále tam publikoval své komentáře. Až do doby, než napsal komentář o bývalém šéfovi StB Alojzi Lorencovi. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Insider #61 – Václav Klaus
  Insider #61 – Václav Klaus
  2. 12. 2020
  Bývalý prezident Václav Klaus se v posledních týdnech postaral o rozruch nesmlouvavou kritikou opatření proti šíření koronaviru. Sám říká, že nemoc nebagatelizuje, a ostře se ohradil proti ministerstvu zdravotnictví, které jeho jméno uvedlo v souvislosti s covidovými dezinformacemi. Klaus v nejnovějším díle podcastu Insider netají,že ho vývoj politiky i ekonomiky znepokojuje a velmi kriticky nahlíží na prudce rostoucí zadlužení státu. Podporu ekonomiky masivními finančními injekcemi považuje za nesmyslnou. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...