• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Insider

Tomáš Jirsa a Michal Půr
Nejvlivnější český podcast. Rozhovory nejen o aktuálních tématech s hosty, kteří mají co říct. Uvádějí Tomáš Jirsa a Michal Půr.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Insider #70 – Patrik Reichl
  Insider #70 – Patrik Reichl
  7. 4. 2021
  Patrik Reichl je už druhým rokem ředitelem státní agentury Czechinvest, což je ve srovnání s jeho předchůdci nezvykle dlouhé období. V samotném Czechinvestu působí už 16 let, což je hodně zejména vzhledem k jeho upřímnosti. Pro trefné pojmenování nejde daleko a pochvaluje si, že konečně klesnul zájem nekvalitních investorů o Česko. Mimo jiné kvůli výrazně zpřísněnému zákonu o investičních pobídkách.„Říkal jsem si, že nám čísla investic padnou tak na třetinu předchozích let. Myslel jsem si, že to bude správné, protože politici i veřejnost by si to takto přála. Máme čísla a jsme na třetině. Do toho byla pandemie. Kdyby nebyla, tak je to i víc,“ říká v nejnovějším dílu podcastu Insider. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Insider #69 – Michal Voráček
  Insider #69 – Michal Voráček
  31. 3. 2021
  Michal Voráček je jedním z nejzkušenějších českých podnikatelů a manažerů v oblasti médií. Stál u začátku několika velkých redakcí, zejména pak Blesku, televize Nova či televize Prima. V minulosti radil několika českým miliardářům s jejich mediálními akvizicemi. S Ivem Valentou vlastní společnost Our Media, která provozuje mimo jiné Parlamentní listy. „Jsou všechny v zisku od prvního roku jejich existence.Není možné média dotovat. Tím ztrácíte nezávislost,“ říká v nejnovějším dílu podcastu Insider. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Insider #68 – Jiří Šedivý
  Insider #68 – Jiří Šedivý
  24. 3. 2021
  Generál Jiří Šedivý je nejen bývalý náčelník Generálního štábu AČR, ale také jeden z prvních vojáků, kteří na začátku 90. let minulého století absolvovali vojenské studium ve Spojených státech. I to jej přivedlo do čela jedné z prvních zahraničních misí samostatné České republiky, kterou byla IFOR v Bosně a Hercegovině v roce 1995. O tři roky později Šedivého do čela generálního štábu postavil Václav Havel.„Rozhodnutí Havla nevyrábět tanky bylo správné. Byl jsem na tanku T72 a vím, jaké má nevýhody. Ukázal to konflikt na Ukrajině i Středním východě, teď i v Náhorním Karabachu. Tak velká výroba těžkých zbraní neměla budoucnost,“ říká Šedivý v nejnovějším dílu podcastu Insider. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Insider #67 – Ladislav Sinai
  Insider #67 – Ladislav Sinai
  17. 3. 2021
  Ladislav Sinai má v Česku bezpochyby nejúspěšnější podcast věnovaný rapu. Je to také jeden z mála podcasterů/youtuberů, který nechal práce a živí se jen natáčením. „Musíš si vybudovat svoji značku. Dva nebo tři roky jsem to dělal celou dobu zadarmo. Rap sleduju 20 let. Jsem v tom od 15,aktivně se kolem toho pohybuju,“ říká v nejnovějším dílu podcastu Insider. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Insider #66 – Pavel Tykač
  Insider #66 – Pavel Tykač
  10. 3. 2021
  Pavel Tykač je podle časopisu Forbes sedmým nejbohatším Čechem. V poslední době investuje čím dál častěji v zahraničí, má elektrárny v Austrálii, Británii a důl ve Spojených státech. V Česku mu patří druhý největší výrobce elektřiny – skupina Sev.en Energy. „Dnes tvoří energetika z hlediska příjmů naší skupiny o dost méně než polovinu. Větší polovinu tvoří naše zahraniční investice,které jsou jen částečně energetické,“ říká Tykač ve svém dosud nejdelším mediálním rozhovoru. Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

  Číst dále...