• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Klub Krásy Dermacol

Klub Krásy Dermacol

Klub Krásy

Vítejte u podcastu Klub Krásy Dermacol, ve kterém vám každý měsíc nabídneme rozhovor s inspirativními ženami z oblasti krásy, líčení a životního stylu. Protože s láskou ke kráse měníme svět.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Kristýna Hrušínská: Doma se o divadle nebavíme
  Kristýna Hrušínská: Doma se o divadle nebavíme
  25. 5. 2022

  Jak již jméno napovídá, Kristýna Hrušínská pochází ze známé herecké rodiny. Naposledy zazářila v hlavní ženské roli ve filmu Pánský Klub, který bude mít slavnostní premiéru 2. 6. Zajímá vás, jak nejraději Kristýna relaxuje, nebo který kosmetický produkt od Dermacol nesmí nikdy chybět v její kabelce? Poslechněte si další díl podcastu Klub Krásy.

 2. Logo epizody: Eva Hecko Perkausová: Věřím ve vnitřní krásu
  Eva Hecko Perkausová: Věřím ve vnitřní krásu
  14. 3. 2022

  Moderátorka, modelka a herečka, to vše a mnohem více zastává Eva Hecko Perkausová. V roce 2015 se stala tváří Top Star Magazínu na TV Prima a nyní moderuje CNN Prima NEWS. Co pro ní znamená krása? A jak slaví svátek 1. máje? Poslechněte si další díl našeho podcastu Klub Krásy Dermacol!

 3. Logo epizody: Silvie Siegr: Od manažerky ke štětcům
  Silvie Siegr: Od manažerky ke štětcům
  31. 12. 2021

  Dvorní vizážistka značky Dermacol Silvie Siegr, která líčí nejslavnější osobnosti, nám prozradila, jaká byla její cesta od manažerky k líčení a jaké triky bychom měli ovládnout, abychom zakryli své nedostatky. Poslechněte si další díl našeho podcastu Klub Krásy Dermacol!

 4. Logo epizody: Natálie Jirásková: Řasy si pokaždé fénuji
  Natálie Jirásková: Řasy si pokaždé fénuji
  2. 11. 2021

  Překrásná mladá modelka a dcera Ivy Kubelkové, Natálie Jirásková, s námi sdílela své tipy v péči o sebe i líčení. Jaké pro ni je jít v modelingových stopách své maminky a co na módě miluje nejvíce? Poslechněte si další díl našeho podcastu Klub Krásy Dermacol!

 5. Logo epizody: Karolína Bosáková: Krása je život
  Karolína Bosáková: Krása je život
  1. 9. 2021

  S krásnou modelkou a podnikatelkou, Karolínou Bosákovou, jsme rozebraly krásu, podnikání, charitativní činnost i svět módy z různých úhlů pohledů. Co ji na její práci nejvíce baví a v čem se svět modelingu za poslední roky změnil? Poslechněte si další díl našeho podcastu Klub Krásy Dermacol!