• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Knižní klub

Knižní klub
Váš průvodce světem knih. Podcast o knihách s lidmi, kteří knihy milují.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Zdravé je mít věci tak trochu u p*dele
  Zdravé je mít věci tak trochu u p*dele
  27. 2. 2021
  Honza Menděl, životní kouč a autor bestsellerové knihy Uprdelismus, v dnešním podcastu vysvětluje, proč je nejlepší mít věci tak trochu u... Ehm, vy víte kde! Kromě knihy dojde řeč i na to, jak je na tom duševní zdraví v době pandemie, a jak se vyznat v džungli motivačních příruček.
 2. Logo epizody: Valentýn bez romantických knih
  Valentýn bez romantických knih
  13. 2. 2021
  Každý rok v únoru romantické knihy zastíní všechny ostatní. Jako by si Valentýna nešlo užít se super thrillerem nebo výbornou Odeonkou! Radek s Karolínou si proto připravili tipy na čerstvé novinky, mezi kterými není ani jedna romantika. Připravte si papír a tužku,tyhle knihy budete chtít všechny! Sama proti všem (Brian Freeman) Tři měsíce v Barceloně (Adam Gebrian) Lada u ledu (Ema Labudová) Město plné oken (Robert Pobi) Stroje jako já (Ian McEwan) Dítě třetí říše (Mandy Robotham) Hniloba v kořenech (Theo Addair)

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Komiksy! Komiksy! Komiksy!
  Komiksy! Komiksy! Komiksy!
  30. 1. 2021
  Málokdo ví, že Lucie Zelinková, nejznámější česká knižní influencerka, má taky načtenou hromadu komiksů! Společně vybíráme ty nejlepší! Tak se s námi vydejte do světa bublin a citoslovců. Třeba vás přesvědčíme, že komiksy nejsou jen pro děti a nemusí být jen o superhrdinech! Probereme například tyhle komiksy: Divná planeta (Nathan W. Pyle) Návrat krále Šumavy (Ondřej Kavalír, Karel Osoha,Vojtěch Mašek) Dogman (Dav Pilkey) Obrázky z moderních československých dějin 1945-1989 (Lukáš Fibrich, Jiří Černý) Sex a lži (Leila Slimani) Jedno obyčejný léto (Jillian Tamaki, Mariko Tamaki) Dívka jménem Patience (Daniel Clowes) Srdcerváči (Alice Osemanová)

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Petra Jirglová: Dospělost začíná ve třiceti, čtenáři v tomhle věku hrdinku pochopí
  Petra Jirglová: Dospělost začíná ve třiceti, čtenáři v tomhle věku hrdinku pochopí
  16. 1. 2021
  Všechno nejlepší, Anno je nová kniha Petry Jirglové, autorky hitu Letuška z economy. Román líčí bláznivé dobrodružství lehce rozmazlené pražské dívky, kterou okolnosti donutí začít od nuly na anglickém venkově coby au- pair/služka/vesnická děvečka. O knize, hlavní hrdince i dospělosti si se spisovatelkou povídá Radek Blažek.
 5. Logo epizody: Co budeme číst v roce 2021, aneb procházíme edičáky
  Co budeme číst v roce 2021, aneb procházíme edičáky
  2. 1. 2021
  Nové knihy Andyho Weira, Jodi Picoultové, Haruki Murakamiho, Shari Lapeny nebo Neala Shustermana. Vypadá to, že o dobré čtení v novém roce nouze nebude! Radek s Karolínou vyzobávají z edičního plánu knihy, na které se v roce 2021 těší nejvíc.