• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Koloběžkový podcast – kolobcast

Koloběžkový podcast – kolobcast

Petr Lindner | Priblizovadla.cz

Všechno, co jste chtěli vědět o koloběžkách, ale báli jste se zeptat. Koloběžkový podcast – kolobcast webu Priblizovadla.cz, který přináší odborné testy koloběžek a příslušenství, rady a tipy, jak vybrat nejlepší model pro různé využití, jak jezdit na těchto skvělých strojích, jak je udržovat, leštit a oprašovat :-)

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

93 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #23 – O poklad Zubaté žáby aneb Etapák 2022 à la BKG
  #23 – O poklad Zubaté žáby aneb Etapák 2022 à la BKG
  25. 6. 2022

  O poklad Zubaté žáby aneb Etapák 2022 je koloběžkový závod s celkovou délkou 400 km a převýšením cca 6 000 m – to vše rozložené do pěti etap. Brněnský tým BKG si zde v květnové premiéře vedl skvěle, což se – kromě spousty dalšího – dozvíte v rozhovoru s jeho členy Markétou Štefanovou, Vaškem Obrtlíkem a Bolkem Žemlíkem.

 2. Logo epizody: #22 – Skládací koloběžky, které chcete
  #22 – Skládací koloběžky, které chcete
  16. 12. 2021

  V tomto dílu mluvím o koloběžkách, které jsou až na výjimky víceméně stejné jako neskládací nebo chcete-li pevné modely – jenom jsou navíc opatřené nějakým skládacím mechanismem, který je umožňuje… zmenšit. Samozřejmě nikoliv za jízdy, ale při převážení autem, MHD, vlakem, letadlem, raketoplánem… Kromě toho ušetří místo při parkování, takže samá pozitiva. Přeji vám příjemný poslech!

 3. Logo epizody: #21 – Koloběžkové trendy 2021. Na čem jsme jezdili a na čem jezdit budeme
  #21 – Koloběžkové trendy 2021. Na čem jsme jezdili a na čem jezdit budeme
  11. 11. 2021

  Pořadové číslo tohoto dílu kolobcastu se mi stylově hodilo k natočení epizody o koloběžkových trendech… v roce 2021 :-) Ale nebylo to zase tak jednoduché. V předchozích dvou dílech Kolobcastu jsem nenápadně naznačoval, že všechno má svůj konec, a také tento koloběžkový podcast by mohl jednoho krásného dne skončit, nebo takříkajíc utlumit svoji činnost a ze čtrnáctideníku se stát občasníkem. Proto

 4. Logo epizody: #20 – Jen tak: Když jedna nestačí
  #20 – Jen tak: Když jedna nestačí
  21. 10. 2021

  Jsou lidi, které koloběžka chytí a nepustí. Není vůbec neobvyklé, že si takový člověk dříve či později po svém prvním stroji kupuje další koloběžku, a může se stát, že časem přibude třetí stroj a klidně i více modelů. Je to snad nějaká koloběžkářská úchylka? Kdepak, je to úplně normální, a dopředu můžu prozradit, že v tom koloběžkáři nejsou sami :-)

 5. Logo epizody: #19 – Na koloběžce natěžko (i nalehko) – cestování s bagáží
  #19 – Na koloběžce natěžko (i nalehko) – cestování s bagáží
  30. 9. 2021

  Na koloběžkách se dá kromě sportování také třeba i cestovat – a tím nemyslím jezdění od vesnice k vesnici nebo z města do města. V tomto dílu kolobcastu bude řeč o jezdění natěžko čili cestování s celou výbavou pro přespání a další činnosti spojené s životem na vícedenní výpravě, kdy si člověk veze vše potřebné sebou. I když vlastně… ono klidně může jít jen o výlet na jednu noc. Slíbené odkazy na