• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Koloběžkový podcast – kolobcast

Koloběžkový podcast – kolobcast

Petr Lindner | Priblizovadla.cz

Všechno, co jste chtěli vědět o koloběžkách, ale báli jste se zeptat. Koloběžkový podcast – kolobcast webu Priblizovadla.cz, který přináší odborné testy koloběžek a příslušenství, rady a tipy, jak vybrat nejlepší model pro různé využití, jak jezdit na těchto skvělých strojích, jak je udržovat, leštit a oprašovat :-)

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

93 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #18 – Když jedna ruka musí stačit. Rozhovor s Richardem Štěpánkem
  #18 – Když jedna ruka musí stačit. Rozhovor s Richardem Štěpánkem
  9. 9. 2021

  Představovat někoho, jakožto chlápka s jednou rukou, by mohlo být trochu hloupé, kdybych ovšem vzápětí nedodal, že jde zároveň o člověka, který se nebojí takových výzev, od jakých dá běžný zdravý člověk raději příznačně obě ruce pryč. A protože jsme na koloběžkovém podcastu, bude řeč o jezdění na koloběžce. Pozvání k mikrofonu Kolobcastu přijal Richard Štěpánek, který i přes svůj handicap dal na

 2. Logo epizody: #17 – Závody na koloběžkách? Proč ne? Zkuste to taky!
  #17 – Závody na koloběžkách? Proč ne? Zkuste to taky!
  1. 7. 2021

  Když se může závodit v nejrůznějších prapodivných disciplínách, proč by se to nemohlo dít i na koloběžkách? A taky, že děje! Budete se možná divit, ale koloběžkové závody mají u nás hezky pěkně dlouhou tradici. A můžete to být i vy, kdo bude stát na startovní čáře – případně třeba i na bedně! :-)

 3. Logo epizody: #16 – O údržbě koloběžek… a drnčení blatníků
  #16 – O údržbě koloběžek… a drnčení blatníků
  17. 6. 2021

  V mládí, když jsem ještě jezdil na kole(ch), jsem měl neustále ruce od „šmíru“, jak jsem na nich pořád něco montoval, seřizoval, opravoval, vylepšoval a ladil. Když jsem pak přešel na koloběžku, najednou jsem měl ruce čisté – klidně třeba devadesát procent veškeré práce odpadlo. Najednou jsem zjistil, že údržba koloběžky rovná se foukání kol a možná ještě občasné umytí stroje. Je to tak, nebo

 4. Logo epizody: #15 – Kdo brzdí, nevyhrává. Aneb jak spolehlivě a bezpečně brzdit na koloběžce
  #15 – Kdo brzdí, nevyhrává. Aneb jak spolehlivě a bezpečně brzdit na koloběžce
  3. 6. 2021

  Kdo brzdí, ten nevyhrává – se říká mezi koloběžkovými závodníky. Je v tom samozřejmě kus pravdy, nicméně pro takříkajíc běžné koloběžkáře je důležitější druhá část titulku tohoto koloběžkového podcastu čili kolobcastu – jak spolehlivě a bezpečně brzdit na koloběžce.

 5. Logo epizody: #14 – Jen tak: O koloběžkové promiskuitě
  #14 – Jen tak: O koloběžkové promiskuitě
  20. 5. 2021

  Pojem promiskuita je sice obvykle vztahovaný k sexuálnímu chování, nicméně toto slovo pochází z latinského promiscuus – promíchaný, smíšený, společný. A já také v tomto dílu kolobcastu mluvím o tom, jak promíchávám, zkrátka střídám koloběžky. Proč to dělám?