• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Kontrapresink

Kontrapresink

Kontrapresink

Podcast o zahraničním fotbalu - především o Premier League a evropských pohárech. Podrobně a s nadhledem.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

79 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #133 Velkoklub na dně. Southgate VEN! A co Šilhavý?
  #133 Velkoklub na dně. Southgate VEN! A co Šilhavý?
  28. 9. 2022

  Dnešní Kontrapresink se netradičně vydává do Itálie, kde řešíme kolaps Juventusu a nejzábavnější ligu na světě. V kompletní epizodě dostupné na herohero.co/kontrapresink pak probíráme českou i anglickou reprezentaci a odhadujeme, jak v Premier League dopadnou obě velká víkendová derby. Diskutují Vašek a Piky.

 2. Logo epizody: #132 Vše o Tuchelovi a Potterovi. Co je špatně v Leicesteru?
  #132 Vše o Tuchelovi a Potterovi. Co je špatně v Leicesteru?
  19. 9. 2022

  Leicesteru se nedaří. Skončí trenér Rodgers? A je to všechno jeho chyba? Řešíme v první části podcastu. Ve druhé části, dostupné na herohero.co/kontrapresink, řešíme škatulata v Chelsea: Byl Todd Boehly v právu, když vyhodil Thomase Tuchela? Co přinese Graham Potter? A kteří hráči budou jeho oblíbenci? Podívali jsme se i na Potterova nástupce v Brightonu Roberta De Zerbiho. Jaký fotbal do klubu

 3. Logo epizody: #131 Černý víkend rozhodčích
  #131 Černý víkend rozhodčích
  6. 9. 2022

  Tento díl Kontrapresinku probírá ztráty Liverpoolu a City proti nejohroženějším trenérům ligy a úchvatnou výhru Bournemouthu. V kompletní epizodě dostupné na herohero.co/kontrapresink navíc řešíme vítězství Chelsea a Manchesteru United plus naprosto šílený víkendový výkon rozhodčích včetně VAR. Diskutují Vašek a Honza.

 4. Logo epizody: #130 Doktor Vševěd z pořadu Na lovu o fotbale, historii a geografii
  #130 Doktor Vševěd z pořadu Na lovu o fotbale, historii a geografii
  1. 9. 2022

  Vědec a vysokoškolský učitel Jiří Martínek vstoupil ve známost především coby úspěšný Lovec v populární show TV Nova. Kromě toho je ale také velkým fotbalovým fandou. O jeho zálibě v kopané i historických a geografických souvislostech našeho oblíbeného sportu si zaměstnanec Akademie věd a fanoušek Dukly Praha v jedné osobě povídal s Honzou v nové epizodě Kontrapresinku.

 5. Logo epizody: #129 První padák pro Parkera
  #129 První padák pro Parkera
  30. 8. 2022

  Tento díl Kontrapresinku probírá nové přestupy v čele s Antonym do Manchesteru United a věnuje se 4. kolu Premier League. V kompletní epizodě dostupné na herohero.co/kontrapresink navíc řešíme vyhazov Scotta Parkera a rozlosování skupin všech evropských pohárů v kontextu českých a anglických týmů. Diskutují Vašek a Danny.