• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Kontrapresink

Kontrapresink
Podcast o fotbalové Premier League a dalších evropských ligách.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

93 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #52 SLAVIA VYŘAZENA. KDO ZA TO MŮŽE A PROČ BYL ARSENAL TAK SKVĚLÝ?
  #52 SLAVIA VYŘAZENA. KDO ZA TO MŮŽE A PROČ BYL ARSENAL TAK SKVĚLÝ?
  15. 4. 2021
  Cesta pražské Slavie fotbalovou Evropou definitivně končí. V odvetě čtvrtfinále podlehla favorizovanému Arsenalu vysoko 4:0 a mezi čtyři nejlepší se nepodívá. Mohla za to únava? Individuální chyby? Nebo se zkrátka ukázaly kvality londýnských hvězd? A který z dnešních soupeřů si spíš zahraje příští ročník Ligy mistrů? O tom všem diskutují Vašek Pecháček, Ondřej Kreml a David Černý.
 2. Logo epizody: #51 WEST HAM KOLABUJE DO LIGY MISTRŮ. PŘESTOUPÍ KANE DO MANCHESTERU?
  #51 WEST HAM KOLABUJE DO LIGY MISTRŮ. PŘESTOUPÍ KANE DO MANCHESTERU?
  12. 4. 2021
  Manchester United kráčí ke druhému místu, naopak Tottenham padá na dno. Chelsea se otřepala z první prohry pod novým trenérem a zářili dva ofenzivní hráči. Arsenal ukázal, že ho Slavia nemůže podceňovat. A West Ham znovu málem prošustroval tříbrankový náskok. Dění v nejlepší lize světa jako vždy probírají Honza Pikous a Vašek Pecháček.
 3. Logo epizody: #50 ARSENAL - SLAVIA: HRDINA HOLEŠ A ARTETOVY CHYBY. PŮJDE PROVOD DO PREMIER LEAGUE?
  #50 ARSENAL - SLAVIA: HRDINA HOLEŠ A ARTETOVY CHYBY. PŮJDE PROVOD DO PREMIER LEAGUE?
  9. 4. 2021
  Slavia válčí dál. Na Arsenalu vybojovala skvělou remízu 1:1 a může snít o postupu do semifinále. Kdo zklamal a kdo překvapil? Byl Arsenal špatný, nebo Slavia dobrá? Vše o střetu sešívaných se slavným ostrovním celkem rozebírají v nové epizodě Kontrapresinku Vašek Pecháček, Honza Pikous, David Černý a Ondra Kreml.
 4. Logo epizody: #49 SOUČEK BEZ PARŤÁKA A OSTUDNÁ CHELSEA. PŘEKVAPÍ SLAVIA MIZERNÝ ARSENAL?
  #49 SOUČEK BEZ PARŤÁKA A OSTUDNÁ CHELSEA. PŘEKVAPÍ SLAVIA MIZERNÝ ARSENAL?
  6. 4. 2021
  Chelsea poprvé pod Tuchelem prohrála - a byla to síla. Proč modrý tým schytal takový debakl od outsidera? Mizerně si počínal i Arsenal, má proti němu zraněními zmítaná Slavia šanci? A poradí si West Ham bez svého nejlepšího hráče? O Premier League diskutují Jan Pikous a Václav Pecháček
 5. Logo epizody: #48 NOMINUJEME NA EURO: ČESKO A ANGLIE
  #48 NOMINUJEME NA EURO: ČESKO A ANGLIE
  31. 3. 2021
  Prohra s Walesem a remíza s Belgií. Jak se nám líbily výkony českých hráčů v kvalifikaci na mistrovství světa? Měl jet Zima radši na 21? Je Čelůstka špatný stoper, nebo pouhý obětní beránek? Zaslouží si Euro Bořek Dočkal? A má zůstat v domovině Michael Krmenčík? Současné dění ohledně národních týmů rozebírají a vlastní nominace na turnaj představují Jan Pikous a Václav Pecháček.