• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Kontrapresink

Kontrapresink

Kontrapresink

Podcast o zahraničním fotbalu – především o Premier League a evropských pohárech. Kompletní epizody na [...] Chcete s námi spolupracovat? Napište na kontrapresink@gmail.com.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

76 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #172 Nový trenér Tottenhamu a blázinec v Chelsea. Jak bychom změnili nadstavbu?
  #172 Nový trenér Tottenhamu a blázinec v Chelsea. Jak bychom změnili nadstavbu?
  7. 6. 2023

  Máme pro vás další díl Kontrapresinku! Začínáme horkou novinkou v podobě přestupu Lionela Messiho do Interu Miami. Navazujeme netradičně v českém rybníčku, důkladně jsme totiž probrali pozitiva i negativa nadstavbové části Fortuna ligy. Řeč přišla i na Manchester United, prohrané finále FA Cupu, prodloužení Davida De Gey a budoucnost Masona Greenwooda. V kompletní epizodě dostupné na

 2. Logo epizody: #171 Leicester míří do pekla, Luton do ligy. Kam přestoupí Mount?
  #171 Leicester míří do pekla, Luton do ligy. Kam přestoupí Mount?
  28. 5. 2023

  Premier League je u konce, Kontrapresink ani náhodou. Témat máme celou řadu - probereme si, co čeká sestoupivší celky a kdo opustí Leicester. V kompletní epizodě, kterou najdete na herohero.co/kontrapresink, vás čeká rozsáhlé povídání o Tottenhamu, budoucnosti Masona Mounta nebo o tom, co do ligy přinese nováček z Luton Town. Diskutují Honza a Danny.

 3. Logo epizody: #170 O titulu je rozhodnuto, o sestupu ne. Poslední den bude mazec
  #170 O titulu je rozhodnuto, o sestupu ne. Poslední den bude mazec
  24. 5. 2023

  V novém Kontrapresinku si popovídáme o triumfu Manchesteru City, o Arsenalu a Newcastlu a taky o zamotaném posledním dni na chvostu tabulky. V kompletní epizodě dostupné na herohero.co/kontrapresink se mrkneme na renesanci Liverpoolu, úspěchy Brightonu a podivnou kauzu Wolves a jejich trenéra. Diskutují Vašek a Tomáš.

 4. Logo epizody: #169 Boj o postup do Premier League vrcholí. Proč spadl Southampton?
  #169 Boj o postup do Premier League vrcholí. Proč spadl Southampton?
  17. 5. 2023

  V novém Kontrapresinku si popovídáme o pádu Southamptonu do druhé ligy kvůli tomu, že si z áčka udělal juniorku. Pořešíme i boj o Premier League v play-off Championshipu. A taky se mrkneme, co nás ještě čeká v závodě o top čtyřku. Dnešní personálně redukovanou epizodou vás provede Vašek.

 5. Logo epizody: #168 Arsenal dopodrobna a znovuzrozený Liverpool. Je Rice přeceňovaný?
  #168 Arsenal dopodrobna a znovuzrozený Liverpool. Je Rice přeceňovaný?
  8. 5. 2023

  Arsenal vyhrál na Newcastlu a stále živí naděje na titul. V čem je kouzlo Odegaarda, Jorginha či Saliby? A které posily by měly do kádru Gunners v létě přijít? O tom všem si Honza povídá s Viktorem Freisingerem z C+Sport. Řeč přišla i na aktuální formu Liverpoolu a tipování, kdo doplní Southampton na cestě do Champu.