• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Kontrapresink

Kontrapresink

Kontrapresink

Podcast o fotbalové Premier League a dalších evropských ligách.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

87 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #72 DRAHÁ POSILA ARSENALU A VELKÉ NÁKUPY MANCHESTERU
  #72 DRAHÁ POSILA ARSENALU A VELKÉ NÁKUPY MANCHESTERU
  19. 7. 2021

  Fanoušci se konečně dočkali! Jadon Sancho se brzo stane hráčem rudého klubu z Old Trafford. Ďáblové ale chtějí i další posily včetně Raphaela Varaneho. O tom, ale i o drahém novém stoperovi Arsenalu či novém kouči Spurs si v další epizodě Kontrapresinku povídají Vašek Pecháček a Jan Pikous.

 2. Logo epizody: #71 ITALOVÉ EVROPSKÝMI ŠAMPIONY. MŮŽE ZA PROHRU ANGLIČANŮ SOUTHGATE?
  #71 ITALOVÉ EVROPSKÝMI ŠAMPIONY. MŮŽE ZA PROHRU ANGLIČANŮ SOUTHGATE?
  12. 7. 2021

  Fotbalové EURO je u konce. Trofej pro vítěze si nakonec odnášejí Italové, kteří v dramatickém penaltovém rozstřelu porazili domácí Angličany. Nová epizoda Kontrapresinku se zabývá tím, proč k tomu došlo. Byli Italové takticky a individuálně lepší? Může za všechno defenzivní strategie trenéra Angličanů Southgatea? Nebo snad jeho rozhodnutí poslat na rozhodující penaltu nezkušeného kloučka? To

 3. Logo epizody: #70 PROČ ČEŠI VYPADLI S DÁNSKEM? A KDO BUDE MISTREM?
  #70 PROČ ČEŠI VYPADLI S DÁNSKEM? A KDO BUDE MISTREM?
  4. 7. 2021

  Češi na turnaji končí, čtvrtfinále bylo maximem. Proč Šilhavého tým s Dány padl? A jak celý šampionát hodnotit? Jsou Italové největšími favority na triumf? Komu výhru určitě nepřejeme? A jsou Španělé nenápadní? Vše o čtvrtfinálových bitvách na Euru nabízí čerstvá epizoda Kontrapresinku. Diskutují Vašek Pecháček, Honza Pikous a Tom Daníček.

 4. Logo epizody: #69 PROČ FRANCIE SELHALA A CO VYMYSLET NA DÁNY?
  #69 PROČ FRANCIE SELHALA A CO VYMYSLET NA DÁNY?
  30. 6. 2021

  Česká výhra proti Nizozemcům, překvapivý výbuch silných Francouzů, vyrovnaný boj Belgie s Portugalskem a anglický triumf nad nenáviděným Německem. To vše a více v novém Kontrapresinku. Diskutují Honza Pikous, Dominik Zezula a Jakub Dobiáš.

 5. Logo epizody: #68 PROHRA S ANGLIÍ A KAUZA BOŘIL. VÍ ŠILHAVÝ, CO DĚLÁ?
  #68 PROHRA S ANGLIÍ A KAUZA BOŘIL. VÍ ŠILHAVÝ, CO DĚLÁ?
  23. 6. 2021

  Poslední skupinový zápas se české reprezentaci nevyvedl. Ve Wembley podlehla favorizovaným Angličanům 1:0 a ve skupině obsadila konečné třetí místo. Jak se to stalo? Měl hrát Barák? Bylo možné zastavit Grealishe? A kdo může za absolutní fiasko s vykartováním Jana Bořila? To probírá nová epizoda Kontrapresinku s Vaškem Pecháčkem a Tomem Daníčkem.