KOULÍ PODCAST

KOULÍ PODCAST

Radar a Lucie. Zveme si lidi a ptáme se jich na věci. Každej díl se snažíme dělat tak, abyste si z něj odnesli něco pro sebe. Šéftrenér a marketing b*tch z Železný koule.

Autor podcastu: KOULÍ PODCAST

Poslední epizody


KOULÍ PODCAST

17: Volejte trenérovi: Nejúčinnější dieta na světě

9.8.2020 (22:00)

Ketogenní dieta, lowcarb, intermittent fasting a půsty obecně. To jsou v současnosti asi nejvýraznější trendy ve stravování, tak jsme se jim podívali na zoubek. Jaký jsou pro a proti, co to vlastně znamená dieta a jak si vybírat relevantní zdroje informací? Přihodili jsme taky tipy na suplementy, který vám jen nezdraží moč, ale má je ...

KOULÍ PODCAST

16: Jakub Štáfek: MMA fight jsem řešil ze Srí Lanky s trojkou na žíle

2.8.2020 (22:00)

Matěj Jordán z Ulice, Lavi z Vyšehradu, ale hlavně Jakub Štáfek - herec, režisér a v poslední době taky zápasník. Dostával za svoji roli v Ulici někdy čočku? Jak to bude s filmovým pokračováním Vyšehradu? Proč má rád Helenku Vondráčkovou? Řešili jsme taky celou jeho cestu k boxu a MMA a snažili se z něj vytáhnout, jestli tahle ...

KOULÍ PODCAST

15: Volejte trenérovi: Tahejte mrtvoly!

26.7.2020 (22:00)

Mrtvý tah, deadlift, pozved... Proč a jak byste ho měli cvičit? Je to nejlepší cvik na světě? A pokud jo, proč ho fyzioterapeuti nemají většinou v lásce? Všechno je o kontextu, takže než půjdete zase zvedat, poladíme vám trochu trénink.

KOULÍ PODCAST

14: Blanka Pilátová: Anorexie byla jeden z důvodů, proč jsem šla na chemárnu

16.7.2020 (10:31)

Ekoložka a toxikoložka v procesu z VŠCHT aka @blanipilat popularizuje vědu na instagramu. Proč je blbina věta "Hlavně, ať je to bez chemie"?  Co se s náma děje, když jsme zamilovaný?  Jak je to vlastně s tou ekologií? Jsme jako lidstvo ztracený nebo nás jenom zbytečně strašej? Zkušenosti s různými stravovacími režimy, od počítání ...

KOULÍ PODCAST

13: Radan Šprongl: Byl jsem zavřenej v 5 zemích světa

2.7.2020 (08:42)

Má víc než 25 let zkušeností s válečným zpravodajstvím. Točil v Bosně, Kosovu, Afghánistánu, Iráku, Sierra Leone nebo Libérii. Na Mall.tv má pořad No-go Zone. Jak vypadá pozadí reportérský práce v první linii? Tenhle rozhovor je hodně upřímnej a místama i celkej ostrej.

KOULÍ PODCAST

12: Volejte trenérovi: Rozšiřování komfortní zóny

25.6.2020 (20:01)

"Na tréninku se potřebuju hlavně hodně zpotit." Bullshit. "No pain no gain." Bullshit. "Kdo se neodplazí po čtyřech, jako by ani necvičil." Bullshit. Proč je komfortní zóna váš kámoš? Buďte konečně efektivní a posouvejte se dál každym tréninkem, stačí dodržet jednoduchej princip.

KOULÍ PODCAST

11: Marek Svitek: Baví mě hořet a padat z vejšek

17.6.2020 (13:43)

Kaskadér hollywoodskejch produkcí a koordinátor akčních scén. Točil s Jackie Chanem, Markem Hamillem, dubloval Orlanda Blooma. Vidět jste ho mohli ve filmech Anthropoid, Nabarvené ptáče nebo Assasin’s Creed. Jak vypadá kaskadérská práce? Jak dlouho můžete vydržet hořet? A proč to maj' ženský kaskadérky těžší?

KOULÍ PODCAST

10: Jakub Hanzlík: Jeden tweet může shodit celej brand CrossFitu

11.6.2020 (21:16)

Co se stane, když si zakladatel CrossFitu pustí na Twitteru klávesnici na špacír? Může jeden nevhodně zvolenej komentář shodit multimilionovej byznys? Do jaký míry ovlivňuje politickej názor to, kam chodíte cvičit? A co to znamená "vidláckej" CrossFit? Ptali jsme se Kuby z CrossFit Hometown.

KOULÍ PODCAST

9: Volejte trenérovi: Jak na tréninkový plán?

9.6.2020 (20:13)

Chcete konečně dát vašemu tréninku štábní kulturu? Ušetříme vám čas - potřebujete zorientovanýho trenéra. A jestli nechcete tupě zvedat činky a radši vědět, co děláte a proč, poslechněte si tenhle podcast. 

KOULÍ PODCAST

8: Zuzana Špačková: Většinu zklamání si tvoříme svým očekáváním

2.6.2020 (10:54)

Existuje něco jako "debilní povaha"? Víte, že někdy je pro naši duševní pohodu lepší dát si k večeři místo salátu zmrzlinu a prosecco? Jak se starat o svoje duševní zdraví, vybrat terapeuta, zvládat stres, nenechat se rozhodit sockama (ve smyslu sítí) a o čem je to vyhajpovaný slovíčko MINDFULNESS? Vysvětluje MUDr. Zuzka Špačková.

Mohlo by vás zajímat

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.