• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Kriminálka

Kriminálka

Český rozhlas

Podcast Mirka Vaňury, který vás zavede až na místo činu. Odhaluje známé české detektivní případy po roce 1989 ve zbrusu novém pojetí.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

87 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Kevin Dahlgren. Vrah a první Američan v historii vydaný do České republiky
  Kevin Dahlgren. Vrah a první Američan v historii vydaný do České republiky
  6. 7. 2022

  Přijel na návštěvu, a místo toho vraždil. Mimořádný případ brněnské kriminálky o vůbec prvním Američanovi vydanému ke stíhání do Česka. Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 2. Logo epizody: Volání o pomoc. Královéhradecká kriminálka a zásahová jednotka proti nebezpečnému recidivistovi
  Volání o pomoc. Královéhradecká kriminálka a zásahová jednotka proti nebezpečnému recidivistovi
  29. 6. 2022

  Na tísňovou linku zavolala uprostřed noci vyděšená žena. Bydlí prý nad poštou a slyší, že se v domě někdo cizí pohybuje. Když na místo dorazila policie, někdo po nich začal střílet. Muže zneškodnila až přivolaná zásahová jednotka. Starý recidivista sice tvrdil, že nestřílel, ale kriminalisté mu dokázali, že byl odhodlaný zabíjet. Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým

 3. Logo epizody: Lesní vrah. Zastřelil tři lidi a chystal se vstoupit se zbraní do metra
  Lesní vrah. Zastřelil tři lidi a chystal se vstoupit se zbraní do metra
  22. 6. 2022

  Sériový vrah s IQ 130 Viktor Kalivoda dostal doživotí za tři vraždy spáchané v roce 2005. Své oběti chladnokrevně zastřelil v lese a v plánu měl zabít další desítky lidí. Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 4. Logo epizody: Závod s časem. Olomoucká kriminálka dopadla sexuálního sadistu těsně před tím, než znovu zaútočil
  Závod s časem. Olomoucká kriminálka dopadla sexuálního sadistu těsně před tím, než znovu zaútočil
  15. 6. 2022

  Nález znásilněné a ubodané ženy na okraji Olomouce dovedl policii k pátrání po sexuálním sadistovi, který ke své oběti nejspíš neměl vůbec žádný vztah. Policisté prověřovali svědky a obávali se, že v okolí Olomouce se pohybuje nebezpečný muž, který může kdykoliv zaútočit znovu. Začala hra o čas... Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým charakterem a zpracováním není vhodný

 5. Logo epizody: Valentýnská vražda. Mimořádný případ ústecké kriminálky a tragický životní zlom pro dvě rodiny
  Valentýnská vražda. Mimořádný případ ústecké kriminálky a tragický životní zlom pro dvě rodiny
  8. 6. 2022

  Po oslavě svátku sv. Valentýna v roce 2016 se domů nevrátila mladá dívka. Ve stejnou chvíli, kdy po ní zoufalá rodina začala pátrat, zavolala na linku 158 zdrcená žena. Obávala se, že její syn spáchal těžký zločin. Podezřelý chlapec ale jako by zmizel ze světa... Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým charakterem a zpracováním není vhodný pro děti nebo citlivé osoby.