Clicky

Matematika zločinu — Magdalena Sodomková & Brit Jensen
 • Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Matematika zločinu

Matematika zločinu

Magdalena Sodomková & Brit Jensen

První český podcastový krimi seriál. Odehrává se v českých soudních síních a vězeňských celách. A stále běží. Reportérka Magdalena Sodomková a dánská dokumentaristka Brit Jensen se vydaly po stopách soudního znalce, který si říká matematik zločinu. První díl z pěti sleduje případ Tomáše Tomana, který se díky posudku elitního znalce dostal za mříže. Odsouzený však tvrdí, že se matematik zločinu přepočítal. Pátrání vede reportérky dál: k Městskému soudu v Praze a na Ministerstvo spravedlnosti. Ale hlavně: k dalším případům. Probíhá u českých soudů něco jako “válka znalců?”

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

94 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Pozor, pozor – Matematika zločinu vychází knižně
  Pozor, pozor – Matematika zločinu vychází knižně
  24. 1. 2020

  Už brzo to bude černé na bílém. Kdybyste knížce Matematika zločinu chtěli pomoct na svět, můžete to udělat ještě do konce ledna 2020. Na Hithitu. Už se to krátí! [...]

 2. Logo epizody: Update - březen 2019
  Update - březen 2019
  31. 3. 2019

  UPDATE JE TU! Aneb tak to klaplo! Natáčely jsme s profesorem Strausem. Jedním z důvodů, proč Čro Matematiku zločinu nevysílá, je nedostatečný prostor pro vyjádření pana profesora. Musely jsme tedy opět vyrazit do terénu. Jak to dopadlo si můžete poslechnout zde.

 3. Logo epizody: #5: Válka znalců
  #5: Válka znalců
  29. 11. 2018

  “Haló, potřebujete pomoc s případem? Víckrát ale volat nebudu.” Soudkyně mluví o podplácení, státní zástupce o zastrašování. Je možné, že někdo tentokrát přijde o razítko?

 4. Logo epizody: Update!!
  Update!!
  20. 11. 2018

  Objevilo se něco nového...

 5. Logo epizody: #4: Tuareg
  #4: Tuareg
  12. 11. 2018

  Toman se ve vězení potkal s dalším vězněm, který tvrdí, že má stejný problém. I jemu za mříže pomohl matematik zločinu. Je to ale skutečně tak? Tenhle příběh začíná na parkovišti v Uherském Hradišti a končí na Borech.