• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Methtalks

Daniel Perník
Methtalks je český podcast, ve kterém se potkávám se zajímavými hosty různých znalostí a zkušeností. Cílem je se pobavit a zároveň se obohatit o informace a zkušenosti z oblastí sebepoznání, zdraví těla a mysli, vědy a životní harmonie. Zastávám názor, že žádní dva lidé nejsou stejní. Fúze jejich myšlenek a zkušeností má vždy potenciál otevřít něco výjimečného. Ať už je mým hostem umělec, doktor, nebo asketa, věřím, že je přínosné nahlédnout na svět z jeho perspektivy. Poslouchej na Spotify, Apple/Google podcasts a dalších. Pro více informací, fotek a videí sleduj @methtalks na Instagramu a také web methtalks.cz.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

96 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Methtalks #16 – Ondřej Endru Havlík – mikrobiom bez lektinů a jeho vliv na dlouhověkost
  Methtalks #16 – Ondřej Endru Havlík – mikrobiom bez lektinů a jeho vliv na dlouhověkost
  20. 2. 2021
  Ondra Havlík se po šesti epizodách vrátil, abychom spolu pohovořili o metodě stravování Dr. Gundryho - Plant paradox - kterou mi v deváté epizodě představil. V odlehčeném, přátelském rozpoložení mezi sebou sdílíme své dosavadní zkušenosti a pozorování. Adresujeme témata jako jsou zdraví, vitalita, mikrobiom, imunita, lektiny a dlouhověkost. Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům?Dej jim o něm prosím vědět. Jinak budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks . Pro více informací, fotek a videí sleduj web methtalks.cz . Děkuju za podporu.))

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Methtalks #15 – RNDr. Martin Chvoj, MBA – expedice na Antarktidu, do lávového jezera na Vanuatu a focení velkých mořských tvorů
  Methtalks #15 – RNDr. Martin Chvoj, MBA – expedice na Antarktidu, do lávového jezera na Vanuatu a focení velkých mořských tvorů
  30. 1. 2021
  Není cestování jako cestování. O tom se docela rychle přesvědčí každý, kdo pozná Martina Chvoje a jeho dobrodružné výpravy. V patnácté epizodě se Martin rozpovídal o třech mnou vybraných rovinách jeho posledních cestovatelských zkušeností. Dává nám tak možnost prostřednictvím svého vypravování okusit chlad mrazu z Antarktidy, teplo magmatu z Vanuatu a sílu života pod mořskou hladinou. Dar velmi cenný,zejména pak v dnešní době dlouhého lockdownu. Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům? Dej jim o něm prosím vědět. Jinak budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks . Pro více informací, fotek a videí sleduj web methtalks.cz . Děkuju za podporu.))

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Methtalks #14 – MUDr. Filip Tylš, Ph.D – psychedelika v kontextu psychoterapie, biohackingu a sebepoznání
  Methtalks #14 – MUDr. Filip Tylš, Ph.D – psychedelika v kontextu psychoterapie, biohackingu a sebepoznání
  16. 1. 2021
  MUDr. Filip Tylš, Ph.D pracuje jako neurovědec, psychiatr, pedagog a zabývá se výzkumem psychedeliky-asistované psychoterapie. Ve čtrnácté epizodě Filip odhaluje, co to psychedelika vlastně jsou, jaká je jejich role ve společnosti, v lékařství a jaký mají vliv na naší individuální biochemii. Velké pozornosti dostává i psychedelie - psychedelická zkušenost - a to jak pozitivní rovina sebepoznání,tak její odvrácená strana - bad trip. Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům? Dej jim o něm prosím vědět. Jinak budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks . Pro více informací, fotek a videí sleduj web methtalks.cz . Děkuju za podporu.))

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Methtalks #13 – Jan Kršňák – vliv digitálních technologií a role člověka ve společnosti
  Methtalks #13 – Jan Kršňák – vliv digitálních technologií a role člověka ve společnosti
  3. 1. 2021
  Honza Kršňák se zabývá intuitivní pedagogikou a řeší vliv digitálních technologií na člověka už od jeho útlého věku. To jsou stěžejní témata, která ve třinácté epizodě otevřeme a prozkoumáme. V jejich kontextu se pak přeneseme do filosofie o fenoménu spokojenosti člověka a jeho roli v dnešní společnosti. Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům? Dej jim o něm prosím vědět.Jinak budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks . Pro více informací, fotek a videí sleduj web methtalks.cz . Děkuju za podporu.))

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Methtalks #12 – Nikoleta Surová dcérka Kováč - veganství a budoucnost masného průmyslu
  Methtalks #12 – Nikoleta Surová dcérka Kováč - veganství a budoucnost masného průmyslu
  14. 12. 2020
  Významná slovenská veganka, influencerka, spisovatelka, Surová dcérka, Nikoleta Kováč byla hostem dvanácté epizody podcastu Methtalks. Hlavními tématy našeho rozhovoru byly veganství, udržitelnost (nejen v rovině stravování), mnohdy nesmyslné dotace v živočišném průmyslu a budoucnost, s ohledem na životní cyklus masa a dalších potravin. Užil/a sis podcast? Myslíš, že by se mohl líbit i tvým kamarádům?Dej jim o něm prosím vědět. Jinak budu moc rád, když se staneš součástí naší komunity na Instagramu @methtalks . Pro více informací, fotek a videí sleduj web methtalks.cz . Děkuju za podporu.))

  Číst dále...