• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

MS Talks

MS Talks
MS Talks je série virtuálních kulatých stolů s předními osobnostmi byznysu a oborovými lídry. Pořadem provádí moderátor Filip Horký.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: MS Talks - Innovation
  MS Talks - Innovation
  9. 11. 2020
  V rámci sedmého vysílání MS Talks ze dne 15. 10. 2020 jsme otevřeli širší téma, které se týká naplnění potenciálu firem, ale i jiných organizací. Tímto tématem jsou inovace. Právě široký záběr tohoto tématu nám pomohli uchopit i naši hosté z různých sfér. Byli jimi Rudolf Urbánek za Microsoft, Vladimír Dzurilla - vládní zmocněnec pro digitalizaci a IT, Vojtěch Petráček - rektor ČVUT,Klára Starková za Accenture a Jiří Charousek z České spořitelny. Zde je záznam diskuze a jistě nás nepředtávejte sledovat zde i na našem linkedinovém profilu MS Talks.

  Číst dále...

 2. Logo epizody: MS Talks - Cyber Security 2
  MS Talks - Cyber Security 2
  9. 11. 2020
  V pořadí šesté vysílání MS Talks ze dne 22. 9. 2020 je v podcastu. Tematicky jsme se vrátili ke kybernetické bezpečnosti a snažili se na ni pohlédnout optikou zástupce firem. Co můžu dělat, pokud jsem napaden a jak tomu předcházet? Hosty z řad oborových expertů tentokrát byli Paula Januszkiewicz ze CQURE, Peter Fifka z Microsoftu, Rastislav Janota z National Cyber Security Center SK-Cert,Jan Marek ze Cyber Rangers a Michal Merta ze společnosti Accenture. Zde přinášíme celý záznam diskuze, která tentokrát proběhla v angličtině, a těšíme se na další pokračování.

  Číst dále...

 3. Logo epizody: MS Talks - Manufacturing
  MS Talks - Manufacturing
  22. 9. 2020
  V pořadí páté vysílání MS Talks ze dne 2. 9. 2020 je opět i zde na podcastových platfomách. Tematicky jsme se ve vysílání tentokrát věnovali Manufacturingu. Hosty z řad oborových expertů tentokrát byli Radek Špicar ze Svazu průmyslu a dopravy ČR, Michal Horáček z Microsoftu, Stanislav Kučera z Accenture a Michael Sokol ze společnosti Tempur-Sealy.Zde přinášíme celý záznam diskuze a těšíme se na další pokračování.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: MS Talks - Retail: Redefine
  MS Talks - Retail: Redefine
  20. 7. 2020
  Ve druhém, navazujícím vysílání (9. 7. 2020) MS Talks na téma Retail jsme se na toto odvětví povídali optikou Redefine. Společně s našimi hosty, kterými tentokrát byly Nikola Pleska z Microsoftu, Tomáš Prouza ze Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR, Tomas Zahradnik z Tchibo Praha, spol. s r.o. a Michal Stadler z LEVNO Stores, jsme nahlédli na rozvoj chytrých technologií v celém odvětví a jejich benefity pro provozovatele,ale i jejich zákazníky.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: MS Talks - Retail: React & Recovery
  MS Talks - Retail: React & Recovery
  25. 6. 2020
  Ve třetím vysílání MS Talks, které proběhlo 25. 6. 2020, jsme otevřeli téma Retailu. Nahlíželi jsme na něj pohledem vlivu krize na toto odvětví a možných řešení pro vyrovnání se s následky. Hosty Filipa Horkého tentokrát byli Nikola Pleska z Microsoftu, Pavel Los ze společnosti Shell, Pavel Kovařík z Pražské čokolády a Karel Týra z Nielsen CZ/SK.