• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Na Handě

Na Handě

Beztečí.cz

Sleduj talkshow Machyho a Saši, kde zpovídáme osobnosti napříč volejbalovou komunitou a mimo ni. Otevřeně, věcně a bez obalu. Proč Na handě? Protože je to kůl!

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: René Činátl
  René Činátl
  3. 1. 2021

  Renda je jeden z nejzkušenějších českých rozhodčích. Má odpískaných přes 200 mezinárodních zápasů a několik finále Uniqa extraligy. Prozradil nám jak s pískáním začal, jak těžké je se prosadit, kde všude díky pískání byl a jaká byla jeho největší minela.

 2. Logo epizody: Martin Lébl
  Martin Lébl
  24. 12. 2020

  Na Handě s Martinem Léblem.

 3. Logo epizody: Jarmila Machová
  Jarmila Machová
  29. 11. 2020

  Bývalá reprezentantka a vítězka Ligy mistrů se nám rozpovídala o své kariéře a o tom, jak se trénovalo v osumdesátých letech, kdy byl Český volejbal výkladní skříň světového volejbalu. Mimo jiné jsme se dozvěděli pár historek z KLDR, kde se Jarmila ocitla za svou kariéru hned třikrát.

 4. Logo epizody: 25 let AVL
  25 let AVL
  24. 11. 2020

  Amatérská volejbalová liga, takzvaná AVLka v nedávnu oslavila čtvrtstoletí. Při této příležitosti jsme vyzpovídali toho nejpovolanějšího, a to zakladatele a majitele v jedné osobě, Sašu Mráze. V tomto videu nám prozradil mimo jiné to, jak AVLka vznikla, jaká cesta vedla k rozšíření soutěže do celé republiky a jak vidí osud Amatérské volejbalové ligy v budoucnu.

 5. Logo epizody: Jak to všechno začalo
  Jak to všechno začalo
  14. 11. 2020

  Pokud by vás zajímalo, jak celý projekt okolo Bez tečí začal, tak si nenechte ujít novou epizodu, kde se dozvíte vše podstatné a mnohem víc.