• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Na vlně podnikání

Na vlně podnikání

EKONOM

Podcast týdeníku Ekonom o byznysu, managementu a inspirativních success stories. Dan Tržil zpovídá výjimečné postavy českého businessu. Od podnikatelů a úspěšných freelancerů po korporátní top management. Profesní ikony a jejich raady i pro vaše podnikání.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Na vlně podnikání s Václavem Gregorem
  Na vlně podnikání s Václavem Gregorem
  13. 10. 2021

  Co všechno potřebuje start-up, aby byl jednou úspěšný? Jaké dělají začínající podnikatelé nejčastější chyby a co všechno by měli udělat, aby získali na svou stranu investory? O tom všem a mnohém dalším si v dalším dílu Na vlně podnikání povídal Dan Tržil s Václavem Gregorem, CEO a partnerem investičního akcelerátoru Soulmates Ventures, který se specializuje na udržitelné startupy.

 2. Logo epizody: Na vlně podnikání s Martinem Nedvědem
  Na vlně podnikání s Martinem Nedvědem
  30. 9. 2021

  Když si pustíte televizi nebo si poslechnete hudbu, s největší pravděpodobností se setkáváte s technologií pražského startupu AIMS, který spoluzaložil Martin Nedvěd. Ten dodává největším světovým producentům audiovizuálního obsahu algoritmus, který je zcela revoluční pro hledání v hudebních knihovnách. Dokáže totiž vyhledat producentům skladby na základě toho, jak moc se podobají jejich již

 3. Logo epizody: Na vlně podnikání s Janem Hájkem
  Na vlně podnikání s Janem Hájkem
  21. 9. 2021

  V době pandemie kdy byla dobrodružstvím i cesta do práce byznys se "zážitky" přiliš nekvetl. Jak se oklepává z následků covidu, jak zážitkové agentury inovovaly nabídku a jak se změnily požadavky jejich klientů, o tom si Dan Tržil povídal v novém dílu podcastu Na vlně podnikání s Janem Hájkem, majitelem zážitkového portálu Zážitky.cz.

 4. Logo epizody: Na vlně podnikání s Tomášem Jízdným
  Na vlně podnikání s Tomášem Jízdným
  2. 9. 2021

  Jak obtížné je podnikat v oblasti vzdělávání? V čem je tento byznys specifický? A dá se na něm vůbec slušně vydělávat? O tom všem a mnohem dalším si v dalším díle podcastu Na vlně podnikání povídal Dan Tržil s Tomášem Jízdným, zakladatelem společnosti Education.cz.

 5. Logo epizody: Na vlně podnikání s Matějem Matolínem
  Na vlně podnikání s Matějem Matolínem
  19. 8. 2021

  Jak těžké je v Česku zaměstnat kvalifikované cizince? Co všechno pro to firmy musí udělat, jak by se situace ohledně zaměstnávání cizinců měla zlepšit a proč v tomto ohledu tolik zaostáváme? O tom všem a mnohém dalším si v novém dílu podcastu Na vlně podnikání povídal Dan Tržil s jedním z nejostřílenějších českých headhunterů Matějem Matolínem. Nejnovější díl Na vlně podnikání můžete zhlédnout na