• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Na vlně podnikání

Na vlně podnikání

EKONOM

Podcast týdeníku Ekonom o byznysu, managementu a inspirativních success stories. Dan Tržil zpovídá výjimečné postavy českého businessu. Od podnikatelů a úspěšných freelancerů po korporátní top management. Profesní ikony a jejich raady i pro vaše podnikání.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

78 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Na vlně podnikání s Čestmírem Horkým
  Na vlně podnikání s Čestmírem Horkým
  21. 1. 2022

  Jak se za poslední dvě dekády proměnily možnosti neziskových organizací, jak pomáhat potřebným? Jak tuto oblast změnily moderní technologie a možnosti, jako je třeba crowdfunding? O tom všem a mnohém dalším si v podcastu Na vlně podnikání s Danem Tržilem povídal zakladatel dárcovské platformy Znesnáze21 a ředitel Nadačního fondu pomoci Čestmír Horký.

 2. Logo epizody: Na vlně podnikání s Janem Beránkem
  Na vlně podnikání s Janem Beránkem
  21. 1. 2022

  Jak se žije v Silicon Valley? Jak funguje a co to vlastně je start-up studio? Jak se jedna taková česká firma U+ dokázala prosadit v USA? O tom všem si v dalším dílu Na vlně podnikání povídal Dan Tržil se zakladatelem U+ Janem Beránkem.

 3. Logo epizody: Na vlně podnikání s Lucií Brešovou
  Na vlně podnikání s Lucií Brešovou
  21. 1. 2022

  Lucie Brešová stála u zrodu nejúspěšnějšího českého start-upu Kiwi.com a teď vdechuje jako provozní ředitelka život novému slibnému projektu - start-upu Pocket Virtuality. Ten umožňuje díky augmentované, virtuální realitě přenést se během pár vteřin na druhou stranu světa. Co všechno tato technologie umožňuje a jaké je její využití v průmyslu? Nejen o tom si s Lucií Brešovou povídal Dan Tržil v

 4. Logo epizody: Na vlně podnikání s Jurajem Fehervarim
  Na vlně podnikání s Jurajem Fehervarim
  11. 11. 2021

  Jak chce výrobce barefoot obuvi ze Slovenska dobýt svět? Jak se mu daří masivně růst, proč nevyrábí v Asii nebo jaké jsou výzvy ve vývoji a výrobě fyzických produktů? O tom všem a mnohém dalším si v novém dílu podcastu Na vlně podnikání povídal Dan Tržil s CEO společnosti Be Lenka Jurajem Fehervarim.

 5. Logo epizody: Na vlně podnikání s Dušanem Quisem
  Na vlně podnikání s Dušanem Quisem
  29. 10. 2021

  Jak funguje svět pojišťovnictví, jak jej proměňuje automatizace a digitalizace, jak se žije ve světě, kde rozhoduje nahodilost a jak ji předvídat? O tom všem a mnohém dalším si v novém dílu podcastu Na vlně podnikání povídal Dan Tržil se CEO pojišťovny Allianz Dušanem Quisem.