• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Nedělní pohádky pro radost

Nedělní pohádky pro radost

Martina Urbanová

Poslechové pohádky pro děti z blogu www.pisuprodeti.cz. Na mém blogu najdete 54 "Nedělních pohádek pro radost", 1 bonusovou vánoční a od prosince 2021 postupně přibývají také příběhy na pokračování z cyklu "Rok a jeho měsíce" . Každý týden se tak můžete těšit na další nové vyprávění. Ať se vám líbí!

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

73 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Rok a jeho měsíce, díl 44. - Houbové vyprávění
  Rok a jeho měsíce, díl 44. - Houbové vyprávění
  24. 9. 2022

  Podzim dnes čeká rozloučení s vesnicí Září. Než však stačí říci "sbohem", pomůže duchům lesa s tvrdohlavými václavkami a obyvatelům první vesničky se sběrem lesních plodů. Do druhé vesnice vyráží opět na hřbetě kamaráda jelena a tentokrát ho doprovází kaštanoví i duboví mužíčci a také větrní koně. Přeji vám klidnou nadcházející neděli a příjemný poslech:-).

 2. Logo epizody: Rok a jeho měsíce, díl 43. - Vzhůru k oblakům
  Rok a jeho měsíce, díl 43. - Vzhůru k oblakům
  17. 9. 2022

  Dešťoví kovbojové se dnes konečně dočkají. Nejdříve se povozí na větrných ponících, potom si nacvičí své dovednosti s lasem na zahrádce při vytrhávání mrkve a nakonec se pustí do chytání dešťových mraků. Jsou to šikulové, a tak se jim nakonec vše dobře podaří...i když je potřeba alespoň maličká pomoc Podzimu. Hezký víkend všem!

 3. Logo epizody: Rok a jeho měsíce, díl 42. - Přivítání v září
  Rok a jeho měsíce, díl 42. - Přivítání v září
  10. 9. 2022

  Podzim už má vše sbaleno, a tak si to na jelenu uhání do své první podzimní vesničky s názvem Září. Čeká ho tam milé přivítání od víly Rózinky a ostatních obyvatel, rozloučení s vlaštovkami i jiřičkami a nedočkaví dešťoví kovbojové, kterým slíbí přivolat větrné poníky. Přeji vám pěkný víkend a příjemný poslech!

 4. Logo epizody: Rok a jeho měsíce, díl 41. - Podzimní čas nastává
  Rok a jeho měsíce, díl 41. - Podzimní čas nastává
  3. 9. 2022

  Léto šlo před nějakým časem spát, ale nemá klidu. Brzy totiž na okna zlatavé chaloupky ťukají skřítci stěhováčci. Podzim totiž usnul a jim se nedaří jej probudit. Naštěstí si zlatovláska zavolá na pomoc sluníčko i vítr, a tak je vše zase tak, jak má být:-).

 5. Logo epizody: Rok a jeho měsíce, díl 40. - Rozloučení s Létem
  Rok a jeho měsíce, díl 40. - Rozloučení s Létem
  27. 8. 2022

  Když se Léto loučí se svojí třetí vesničkou, chystá se velká dožínková slavnost. Na ní všichni nejdříve zamávají čápům, kteří odlétají do teplých krajin, a pak se loučí s Létem. Jako vždy mají pro zlatovlásku nachystané dárky na rozloučenou, a protože jsou jedním z dárků závody lučních koníků, užijí si všichni spoustu zábavy na louce. A jak se unavené zlatovlasé dívce odchází od Srpna a jeho