• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Opravdové zločiny

Opravdové zločiny

Lucie Bechynková & Bára Krčmová

První český true crime podcast o zločinech, které možná znáte, ale určitě o nich nevíte všechno. Navrch přidáváme špetku černého humoru a zákulisních detailů. Zůstaňte naživu, zůstaňte na svobodě.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

84 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: OZ #248 - Robert a Michael Bever & Alexandr Spěsivcev
  OZ #248 - Robert a Michael Bever & Alexandr Spěsivcev
  4. 6. 2023

  Co má společného Oklahoma s Ruskem? Šokující případy, které otřásly společností! Více o epizodě na [...] Hlasuj pro nás v Podcastu roku na [...] děkujeme!

 2. Logo epizody: OZ #247 - Vaše tajemné příběhy XVII.
  OZ #247 - Vaše tajemné příběhy XVII.
  31. 5. 2023

  Vaše zážitky, zkušenosti, setkání se zločinem i nadpřirozenem, které nám posíláte. Epizoda XVII. z minisérie Vaše tajemné příběhy. Více o epizodě [...] Hlasuj pro nás v Podcastu roku na [...] děkujeme!

 3. Logo epizody: OZ #246 - Tragédie v Geylang Bahru & David Carpenter
  OZ #246 - Tragédie v Geylang Bahru & David Carpenter
  28. 5. 2023

  Kdo má na svědomí jednu z nejhorších vražd v historii Singapuru? V 80tých letech neznámý sériový vrah zabíjel návštěvníky naučných stezek, byl nakonec dopaden? Více o epizodě [...] Hlasuj pro nás v Podcastu roku na [...] děkujeme!

 4. Logo epizody: OZ #245 - Kouri Richins & Děsivá místa a nemocnice
  OZ #245 - Kouri Richins & Děsivá místa a nemocnice
  21. 5. 2023

  Kouri ovdověla a napsala knihu o tom, jak se smířit se ztrátou milované osoby. Kdo ale mohl za smrt jejího muže? Vydáme se po stopách strašidelných nemocnic ve světě! Více o epizodě na https://www.ozlociny.cz/e/245/ Hlasuj pro nás v Podcastu roku na [...] děkujeme!

 5. Logo epizody: OZ #244 - Anjette Lyles & Lekeishia Johnson
  OZ #244 - Anjette Lyles & Lekeishia Johnson
  14. 5. 2023

  Anjette byla považována za krásného anděla, kterého všichni měli rádi. Než kolem ní začali umírat lidé. A Lekeisha je varováním pro všechny, co si hledají lásku na seznamkách. Více o epizodě [...] Hlasuj pro nás v Podcastu roku [...] děkujeme!