Clicky

Kecy a politika — Bohumil Pečinka, Petros Michopulos
 • Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Kecy a politika

Kecy a politika

Bohumil Pečinka, Petros Michopulos

Kecy a politika je podcast komentátora Bohumila Pečinky a Petrose Michopulose, muže, který se čtvrtstoletí zabývá marketingem a politikou. Současná politika pohledem dvou rozdílných osobností, kteří se nebojí říct své názory. Nekorektní podcast, v němž se věci zasazují do kontextu a přísně se tu oddělují prázdné kecy od skutečné politiky.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Kecy a politika 93: Generál venkova i měst
  Kecy a politika 93: Generál venkova i měst
  31. 1. 2023

  Petr Pavel vyhrál prezidentské volby rozdílem téměř miliónu hlasů, takže si je nikdo neodvážil zpochybnit. Z čeho se toto vítězství zrodilo? A jaká jsou největší překvapení voleb?

 2. Logo epizody: Kecy a politika LIVE: Záznam rozhovoru s Danuší Nerudovou a Filipem Nerudou
  Kecy a politika LIVE: Záznam rozhovoru s Danuší Nerudovou a Filipem Nerudou
  29. 1. 2023

  Audiozáznam rozhovoru s profesorkou Danuší Nerudovou a jejím synem Filipem z živého komentování volebních výsledků ve štábu Kecy a politika. Kvůli technickým problémům záznam s videem na Pickey dávat nebudeme, najdete ho na našem Youtube: [...]

 3. Logo epizody: Kecy a politika (Tři mačety) s Janou Černochovou: Vlastenectví, válka s Polskem a rozdělené Česko
  Kecy a politika (Tři mačety) s Janou Černochovou: Vlastenectví, válka s Polskem a rozdělené Česko
  25. 1. 2023

  Speciál podcastu Kecy a politika, ve kterém Bohumil Pečinka a Petros Michopulos debatují se svými hosty. Každý má své téma. Tři mačety s ministryní obrany Janou Černochovou se v předvečer prezidentských voleb odehrály v překvapivě mírném duchu. Autoři podcastu Kecy a politika s ním mluvili o síle a neoblibě státních symbolů, diplomatické tuposti Andreje Babiše a způsobu, jak aspoň částečně zasypat

 4. Logo epizody: Kecy a politika 92: Babiš říká Polsku NE a stává se králem dezolátů
  Kecy a politika 92: Babiš říká Polsku NE a stává se králem dezolátů
  24. 1. 2023

  Během jedné televizní debaty stačil Andrej Babiš téměř vyhlásit Polsku válku a urazit řadu dalších lidí. Je to taktika? Nebo snaha přetáhnout na svou stranu radikální demonstranty z Václaváků?

 5. Logo epizody: Kecy a politika 91: Arcibiskup Graubner rozhodne o prezidentovi
  Kecy a politika 91: Arcibiskup Graubner rozhodne o prezidentovi
  17. 1. 2023

  Cesta volebnímu úspěchu? Buďto Petr Pavel a Andrej Babiš výrazně zvýší počty svých voličů ve druhém kole prezidentské volby, nebo se někomu z nich podaří dostat na svou stranu lidovecké voliče Pavla Fischera. Rozhodnout může doporučení arcibiskupa Graubnera, který má v těchto kruzích mimořádnou autoritu. O tom a dalších věcech v podcastu Kecy a politika.