Clicky

Kecy a politika — Bohumil Pečinka, Petros Michopulos
 • Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Kecy a politika

Kecy a politika

Bohumil Pečinka, Petros Michopulos

Kecy a politika je podcast komentátora Bohumila Pečinky a Petrose Michopulose, muže, který se čtvrtstoletí zabývá marketingem a politikou. Současná politika pohledem dvou rozdílných osobností, kteří se nebojí říct své názory. Nekorektní podcast, v němž se věci zasazují do kontextu a přísně se tu oddělují prázdné kecy od skutečné politiky.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

91 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Kecy a politika 100: Pavel je lišák
  Kecy a politika 100: Pavel je lišák
  21. 3. 2023

  Stý díl podcastu Kecy a politika se odehrál za účasti dvou vylosovaných příznivců - Hany Vejrostkové a Ivo Kohoutka. Tématem bylo 8 předsevzetí Petra Pavla, jak vykonávat prezidentský úřad. Skončí to v konfliktu s vládou? Kdy začnou Češi nenávidět jeho poradce?

 2. Logo epizody: Kecy a politika 99: Rajchlův pokus o krádež Václaváku
  Kecy a politika 99: Rajchlův pokus o krádež Václaváku
  14. 3. 2023

  Různé proudy neparlamentní opozice bojují o to, kdo si zprivatizuje nespokojenost lidí, kteří od září 2022 čas od času demonstrují na Václavském náměstí. Tentokrát se o to pokusil Jindřich Rajchl. Nakonec to přešlo v útok na Národní muzeum. Co je v pozadí? A z jakých proudů se formuje protivládní opozice?

 3. Logo epizody: Kecy a politika 98: Komentář autorů k rozhovoru s Petrem Pavlem
  Kecy a politika 98: Komentář autorů k rozhovoru s Petrem Pavlem
  7. 3. 2023

  Pouhý den poté, co autoři podcastu Bohumil Pečinka a Petros Michopulos natočili rozhovor se zvoleným prezidentem Petrem Pavlem, se k němu vrací a analyzují, co řekl. Řeší současný stav Hradu, Pavlovy jednotlivé výroky a to zejména ten o jednom funkčním období a samozřejmě se nevyhnou ani právě projednávanému zákonu o nižší valorizaci penzí, který by novému prezidentovi přistál na stole jako první.

 4. Logo epizody: Kecy a politika SPECIÁL s Petrem Pavlem: Z generála prezidentem
  Kecy a politika SPECIÁL s Petrem Pavlem: Z generála prezidentem
  6. 3. 2023

  Do mimořádného speciálu jsme si tentokrát pozvali zvoleného prezidenta Petra Pavla. Nejdřív s námi popil moravskou meruňkovici, následně řeč šla o tom, jak chce na Hradě nezešílet, proč je Česko "občanská monarchie", jestli bude jeho manželka na Pražském hradě uplatňovat vzorce domácího chování, proč uvažuje jen o jednom prezidentském období, jak zabrání tomu, aby úředníci nezískali kontrolu nad

 5. Logo epizody: Kecy a politika 97: Zemřeme na inflaci nebo s inflací?
  Kecy a politika 97: Zemřeme na inflaci nebo s inflací?
  28. 2. 2023

  Hodně hlučné bylo tentokrát sedmadevadesáté pokračování podcastu Kecy a politika. Autoři nejdříve popisovali paradox české politiky, kdy ti, co nejvíce odpálili dnešní inflaci, jsou hlavními kritiky vysoké inflace. Následně rozebrali dvě linie uvnitř ČNB v boji proti zvyšování cen. No a nakonec se pohádali ohledně protiinflačního působení evropské měny. Dobrou zábavu.