• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Podcast o sendvičové generaci

Podcast o sendvičové generaci

Centrum pro rodinu a sociální péči

Máte doma malé nebo i větší děti a současně pečujete o své rodiče nebo rodiče partnera či partnerky? Pak jste i vy SENDVIČOVÁ GENERACE. V této životní fázi je všeho moc. Požádat o pomoc je v pořádku. Zaměřujeme se také na osoby ve věku 60+, kteří pečují o své či partnerovy rodiče, nebo o svého partnera v seniorském věku. A současně pomáhají s péčí o [...] www.sendvicovysenior.cz Aktivity projektu Senioři jako sendvičová generace jsou podpořeny z dotačního programu Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Zaposlouchejte se do podcastu o sendvičové generaci
  Zaposlouchejte se do podcastu o sendvičové generaci
  15. 8. 2022

  Zveme vás k poslechu podcastu o sendvičové generaci. Starají se o děti a o seniory a mají toho zkrátka moc. Dozvíte se zde spoustu zajímavých a možná nečekaných informací. V jednotlivých dílech postupně odkrýváme, jaké problémy mají příslušníci sendvičové generace a v jakých mnohdy komplikovaných situacích se ocitají. Samozřejmě se dozvíte i možnosti, jak si s danou situací poradit či jak se s ní

 2. Logo epizody: 16. Jaké problémy pečující řeší a s čím se potýkají
  16. Jaké problémy pečující řeší a s čím se potýkají
  15. 8. 2022

  Šestnáctý díl podcastu Centra pro rodinu a sociální péči na téma SENDVIČOVÁ GENERACE. S Petrou Stávkovou z Diakonie v Brně. Jaké problémy pečující řeší? S čím se obracejí na poradnu Svítání? A co jim pomáhá jejich náročnou situaci překonávat?

 3. Logo epizody: 15. Jak vypadá paliativní péče v domovech pro seniory
  15. Jak vypadá paliativní péče v domovech pro seniory
  15. 8. 2022

  Patnáctý díl podcastu Centra pro rodinu a sociální péči na téma SENDVIČOVÁ GENERACE. S Reginou Slámovou z Centra paliativní péče v Brně. Jak vypadá paliativní péče v domovech pro seniory? Proč je potřebná? Kdo ji poskytuje a jak může probíhat?

 4. Logo epizody: 14. Jak nevyhořet při péči a jak dělit čas mezi děti a seniory
  14. Jak nevyhořet při péči a jak dělit čas mezi děti a seniory
  15. 8. 2022

  Čtrnáctý díl podcastu Centra pro rodinu a sociální péči na téma SENDVIČOVÁ GENERACE. S Adélou Mojžíšovou ze Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity. Jak nevyhořet při péči? Jak poznat, že je toho na nás moc? Jak děli čas mezi děti a seniory? A proč je důležité, aby se budoucí sociální pracovníci připravovali také na práci s pečujícími a rodinou seniora?

 5. Logo epizody: 13. Jak sladit péči, práci a osobní život?
  13. Jak sladit péči, práci a osobní život?
  15. 8. 2022

  Třináctý díl podcastu Centra pro rodinu a sociální péči na téma SENDVIČOVÁ GENERACE. S Blankou Plasovou z Fakulty sociálních studií Masarykovy Univerzity v Brně. Jak sladit péči o děti a seniory, zaměstnání a čas pro sebe? Co jsou to family friendly opatření? A proč je potřeba umět se ozvat?