• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Podnikatelská mysl: vzestupy a pády českých podnikatelů

Podnikatelská mysl: vzestupy a pády českých podnikatelů

Jan Sušánka

Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelská mysl vznikl jako projekt majitele poradenské společnosti Sušánka & partneři Janem Sušánkou. Jan Sušánka se za svoji poradenskou praxi potkal s desítkami zajímavých a inspirujících podnikatelů ze segmentu menších a středních firem. Cílem podcastu budou debaty majitelů středních a menších společnosti a také jejich výkonných ředitelů o jejich cestě v podnikání. Co všechno stálo při jejich cestě k úspěchu a jaké vzestupy a pády museli překonat, aby se staly úspěšnými podnikateli. Cílem je předat vám know-how těchto lidí a upozornit na chyby, které při svém podnikání udělali a dnes by se jich vyvarovali.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: 43: Martin Vítek: Naším cílem je vytvořit podnikavé Česko
  43: Martin Vítek: Naším cílem je vytvořit podnikavé Česko
  21. 6. 2021

  Jak se Vítek dostal k Nadačnímu fondu vzdělávání a podnikání? Koho láká nejvíce program Soutěž & Podnikej? Jak studenti vnímají podnikatelský sektor? Co je pro studenty největší motivací? A z čeho mají největší strach? Proč by měla být podnikavost součástí výuky? Partnerem epizody tohoto podcastu je MasterMind klub, uzavřená komunita podnikatelů, kteří se nebojí sdílet své know-how.

 2. Logo epizody: 44: Jaroslav Trojan: Co se týče startupů, je na tom Česko relativně dobře
  44: Jaroslav Trojan: Co se týče startupů, je na tom Česko relativně dobře
  7. 6. 2021

  Jak se Jaroslav Trojan dostal ke startupům a k investicím do startupů? Jak by hodnotil současnou startupovou scénu? Kdo je angel investor? Jak funguje fond Nation 1, jenž Trojan řídí? A pro koho je určen? Co všechno musí splňovat projekt, aby se dostal do portfolia fondu? Partnerem epizody tohoto podcastu je MasterMind klub.

 3. Logo epizody: 42: Michal Příhoda: Fruitisimo v online prostředí
  42: Michal Příhoda: Fruitisimo v online prostředí
  24. 5. 2021

  Jak se Michal dostal na svou aktuální pozici ve Fruitisimu? Jak se Fruitisimo změnilo během pandemie? Jak upravili svůj byznys model? Jak si zákazníci navykli na nákupy online?

 4. Logo epizody: 41: Jiří Hendrych: TapTag, vizitky budoucnosti
  41: Jiří Hendrych: TapTag, vizitky budoucnosti
  10. 5. 2021

  Jak fungují digitální vizitky TapTag? Jak jsou dnes tyto vizitky využívané? Jsou papírové vizitky mrtvé? Jak se Jiří dostal k nápadu s digitálními vizitkami? Jak dlouho tento projekt funguje? Co bylo na této cestě nejtěžší? Jak se tato vizitka používá? Co vše do ní můžete dát? Jak často ji můžete aktualizovat?

 5. Logo epizody: 40: Pavel Milan Černý (Econea) - Nejekologičtější výrobek je ten, který se nevyrobí
  40: Pavel Milan Černý (Econea) - Nejekologičtější výrobek je ten, který se nevyrobí
  30. 4. 2021

  Poslechněte si další díl podcastu Podnikatelská mysl se zakladatelem a "náčelníkem" (CEO) společnosti Econea, Pavel Milan Černý Společnost Econea funguje jako e-shop s tisíci produkty, který se zabývá zdravým a udržitelným životním stylem. V rozhovoru mimo jiné zazněla tato témata: 👉 Náročnost opuštění po 17 letech obor financí a založení společnosti Econea 👉 Co Pavlovi dalo období, kdy