• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Politika je pro všechny - #Podcast

Politika je pro všechny - #Podcast

Markéta Gregorová

Kampaň #politikajeprovšechny míří i do podcastového světa! Pozvání Markéty Gregorové přijali tři mladé političky a politici ze tří různých politických stran, které se odlehčenou formou s posluchači (a diváky!) podělí o zkušenosti ze svých začátků, o plusy a mínusy politické práce, ale především všichni vyzvou mladé lidi: nebojte se do politiky vstoupit, politika je i pro mladé, je totiž pro všechny!

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Politika je pro všechny #3 - Jan Papajanovský
  Politika je pro všechny #3 - Jan Papajanovský
  11. 9. 2021

  Do třetice podcastu pro všechny - Jan Papajanovský! V poslední části podcastové trilogie vám představím nejmladšího starostu v Česku! Jak se dostal k politice? Může mladý člověk změnit místo, ve kterém žije? Proč je dobré zajímat se o věci okolo sebe? Ale hlavně si odnesete důležité poselství: je normální zajímat se o věci veřejné a není to nic, o čem byste se měli stydět bavit s kamarády :)

 2. Logo epizody: Politika je pro všechny #2 - Karolína Koubová
  Politika je pro všechny #2 - Karolína Koubová
  5. 9. 2021

  Karolína je skvělá, a navíc primátorka Jihlavy :) (nezávislá za STAN) a díky tomuto vysokému postu - a hlavně objemu práce - má mnoho zkušeností s tím, jak politika funguje; i jak se v ní liší nahlížení na muže a ženy. Bavila jsem se s ní o jejím běžném dni, motivaci i výzvám, kterým čelí. Ale i o tom, že ženy jako ona mohou být vzorem pro mnoho dalších - ať už si říkají, že pro ně ta práce asi

 3. Logo epizody: Politika je pro všechny #1 - Anna Gümplová
  Politika je pro všechny #1 - Anna Gümplová
  29. 8. 2021

  Si mladý/á a chceš vstoupit do politiky? Říkáš si, že je to blbost a nemáš dost zkušeností a potřebný věk? Neblázni! Víc ti o tom poví místopředsedkyně Zelených Anna Gümplová v mém prvním podcastu. Od Anny se dozvíš, kudy vedla její cesta do politiky a třeba se inspiruješ. Politika rozhodně neni téma jenom pro ty starý, je i pro mladý, je totiž pro všechny! Přidáš se?