• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Proti Proudu

Dan Tržil
Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami. Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí? Každý z nás chce v životě něčeho dosáhnout a učit se od někoho, komu se to podařilo, je jedna z nejefektivnějších cest k vlastnímu úspěchu.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

91 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Jak Čupr a Havryluk budují Rohlík a Alzu (Byznysový speciál!)
  Jak Čupr a Havryluk budují Rohlík a Alzu (Byznysový speciál!)
  6. 5. 2021
  Do dalšího podcastu Proti Proudu přijali pozvání Tomáš Čupr, CEO Rohlik.cz a Tomáš Havryluk, místopředseda představenstva Alza.cz. Tento díl vám dá nahlédnout do zákulisí budovatelů úspěšných českých firem – Alza a Rohlík. Měl jsem unikátní možnost získat a zprostředkovat vhled do myslí špičkových podnikatelů, a tak jsem chtěl tento podcast zaměřit na byznys. Podcast je sice o podnikání,ale o něco více je o mindsetu inovátorů, vizionářů a budovatelů, kteří nemají ve své mysli koncept „ne” a na jazyku výmluvy. Jestli vás byznys nezajímá, tak si stejně nenechte tento díl ujít. Partneři podcastu jsou American Academy a Heuréka podcast Tomáše Bravermana. Pokud podcast i vidět, máte možnost na Youtube.

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Jakub Otipka o psychologii násilí a konfliktu
  Jakub Otipka o psychologii násilí a konfliktu
  23. 4. 2021
  Jakub Otipka je ředitel české sekce Krav Maga Global. Věnuje se oblasti bezpečnosti, a to jak její výuce pro jednotlivce, tak i pro speciální složky. Jakub také působil jako bodyguard slavných osobností – třeba u Micka Jaggera. V rozhovoru se věnujeme osobní bezpečnosti a konceptu agrese a násilí. Sice se nedozvíte pár tipů na nejlepší chvat, ale zato se díky naší konverzaci seznámíte s filosofií boje,která zachránila nejeden život. Mluvíme o šikaně a o tom, proč se nevyplácí tabuizovat téma násilí – zejména v kontextu výchovy. Uslyšíte, jestli jsme se jako společnosti povznesli nad násilí a proč často zanedbáváme vlastní intuice. Rozhovor s Jakubem začíná jeho osobním příběhem, traumatem, které ho podnítilo tomu naučit se, jak se ubránit a jak chránit druhé. Jakub působil po celém světě v rozvoji Krav Magy a svou práci se snaží zakládat na principech z vědy a neurověd. V rozhovoru uslyšíte: zda máme vrozenou tendenci být hrdinou proč u dětí netabuizovat téma násilí jak vypadá práce bodyguarda pro světové hvězdy o sociálním programování a intuici Partnerem je Miton. Sledute Proti Proudu na Instagramu - https://instagram.com/proti_proudu_podcast

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Petr Pouchlý o hrách v životě i podnikání. Jak vyhrát a neposrat se z toho.
  Petr Pouchlý o hrách v životě i podnikání. Jak vyhrát a neposrat se z toho.
  7. 4. 2021
  Petr Pouchlý alias Jezevec se špatně škatulkuje. Neexistující škatulka často vede k nejasnému a slabému intru, ale k silným a zajímavým rozhovorům. Tento rozhovor se točil kolem tří hlavních témat. Tím prvním je, jak ze svého koníčku udělat svou práci. Druhým je radikální upřímnost, pravda, otevřenost a jejich podoby a následky v našich osobních či profesních životech. Třetím tématem je štěstí,nelpění a osobní odolnost. V rozhovoru uslyšíte: proč je těžké měnit fungování firmy o důležitosti příběhů a budování komunit proč naše firma není a nemá být naší rodinou jak pracovat se svými limity o fetišizování různých druhů kvantifikace Partnerem podcastu je Miton. Pokud hledáte práci v zajímavých projektech, za kterými Miton stojí. Koukněte na aktuálně vypsané pozice.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Václav Staněk - Návyky a rutiny pro budování 5 firem ve 23 letech
  Václav Staněk - Návyky a rutiny pro budování 5 firem ve 23 letech
  18. 3. 2021
  Do další epizody podcastu Proti Proudu přijal pozvání Václav Staněk, podnikatel a zakladatel firmy Vasky. S Vaškem mluvíme hlavně o podnikání, vizi, silných stránkách a praxi, která vám pomůže nesejít z cesty za svou vizí. V rozhovoru uslyšíte: co je shiny object syndrom a jak mu předcházet jak zvládat více projektů najednou proč je důležité říka „ne” jak si stanovit cíle a poznat svoje silnéstránky

  Číst dále...

 5. Logo epizody: 108: Jana Jelič - Principy vaření jsou důležitější než recepty
  108: Jana Jelič - Principy vaření jsou důležitější než recepty
  4. 3. 2021
  Do dalšího dílu podcastu Proti Proudu přijala pozvání Jana Jelič, za svobodna Bilíková, kreativní šéfkuchařka Ambiente. Tato epizoda bude o jídle: vaření, dochucování, nakupování, plánování nebo jak se (ne)daří restauracím v dnešní době. Plno praktických tipů a nadčasových principů. V rozhovoru uslyšíte: co spojuje ty nejlepší šéfkuchaře jak pracovat s perfekcionismem jak zvládnout kariérní restart o optikách,skrze které nahlížíme na svět jak vypadá tlak v nejlepších kuchyních Sledujte Proti Proudu na Instagramu. Rozhovory ve videu a bonusové live streamy s možností zeptat se na vaše otázky naleznete i na Youtube. Partnerem epizody je Fondee.cz - použijte kód protiproudu při registraci pro 3 měsíce správu účtu zdarma.

  Číst dále...