Rozhovory z Česka

Red Bull
Oficiální český Red Bull podcast nabízí několik pravidelných pořadů od různých autorů a osobností. K mikrofonu si zvou mladé talenty, umělce, sportovce, odborníky i neúnavné životní dobrodruhy! Více na redbull.cz/podcast.
Web RSS 

Seznam epizod

 1. Tvoje Role - Andy Coconut
  21. 10. 2020
  Tanečnice a youtuberka Andy ,Coconut' Zítková v podcastu Tvoje Role. Dá se tanec vnímat jako sport? Co je Andy vysněné povolání a bude ještě někdy pokračovat s videi na svém YouTube kanálu? Poslechni si rozhovor s moderátorem Hannym Firlou.
 2. Téma Dana Tržila - Tatra kolem světa 2
  19. 10. 2020
  Navazují na legendární expedici z přelomu 80. a 90. let, podobně jako jejich předchůdci ale naráží na nepřízeň osudu a neočekávané nástrahy. Tatra kolem světa 2 pod vedením Marka Havlíčka je unikátní několikaletý projekt, jehož cíl je jasný - procestovat v legendárním obytném náklaďáku co největší část světa a šířit dobré jméno České republiky. Marek a jeho expediční kolega Erik zasedli do studia v rámci pořadu Téma Dana Tržila. Poslechni si celý rozhovor!
 3. Tvoje Role - Linda Bartošová
  6. 10. 2020
  Moderátorka a reportérka České televize, ale také finalistka České Miss a reprezentantka České republiky na Miss World. Jak shlíží na svět, svou profesi a vlastní život Linda Bartošová? A říká jí něco fotbal? Poslechni si pravidelný podcast Tvoje Role s moderátorem Hannym Firlou.
 4. LeapMakers - Martin Rozhoň
  4. 10. 2020
  Zakladatel firmy Vivantis, startupový investor a člověk, který stojí za největšími e-shopy zaměřenými na alternativní medicínu a kosmetiku v Česku. Podnikatel Martin Rozhoň má za sebou dlouhou a zajímavou cestu, kterou se rozhodli rozplést autoři podcastu LeapMakers. Za co je v poslední době nejvíce šťastný?
 5. Láska na gauči - Josef Trojan
  28. 9. 2020
  Jako první hrál demoverzi Hledá se Nemo z Abíčka, pak přišlo 4Story a láska ke kráse Elfů. Jak vnímá herní svět mladý český herec Josef Trojan? To se pokusila zjistit herní srdcařka Naomi Adachi v nové epizodě pořadu Láska na gauči.