• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Rozhovory z Česka

Red Bull
Oficiální český Red Bull podcast pro všechny neúnavné životní dobrodruhy. Na tomto kanále najdeš pořady a nově i tematické minisérie, do kterých zveme mladé talenty, umělce, sportovce i odborníky. Více na redbull.cz/podcast.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Sorry, mám trénink: MTB jezdec Márty Brza (20 let)
  Sorry, mám trénink: MTB jezdec Márty Brza (20 let)
  9. 6. 2021
  Urban freerider Martin Brza je posledním hostem podcastu Sorry, mám trénink. Profesionál a dvacetiletý letec se blýskl disciplíně city downhill, momentálně dává přednost městskému freeridu. Náruživý mladý jezdec má za sebou úspěchy, ale i četné pády, jejichž následky si s sebou ponese ještě dlouho. Čemu všemu se zvládá věnovat mimo vlastní profesionální kariéru? Jak často přemýšlí nad budoucností?Brzdí ho jeho vlastní sny, nebo mu naopak dodávají potřebnou energii? Poslechni si celý rozhovor s moderátorem Hannym Firlou.

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Sorry, mám trénink: Závodník Erik Cais (21 let)
  Sorry, mám trénink: Závodník Erik Cais (21 let)
  9. 6. 2021
  Je Erik Cais budoucím mistrem světa v kategorii rally, nebo bojuje s touhou hodit klíčky do kouta a dělat něco úplně jiného? Jedenadvacetiletý závodník platí za největší talenty českého motorsportového světa a je tak vnímán i za hranicemi naší země. V roce 2019 dostal preztižní ocenění z rukou Prezidenta FIA 1st TALENT OF THE YEAR FIA CEZ a stal se vicemistrem ERC3, v současnosti září ve Fordu Fiesta u týmu Yacco ACCR Team.Bere se za součást generace, která skáče z místa na místo a u ničeho nevydrží? Limitují ho za volantem zranění? Bojí se za volantem? Poslechni si celý rozhovor s moderátorem Hannym Firlou.

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Sorry, mám trénink: Skateboardistka Jenny Králíková (28 let)
  Sorry, mám trénink: Skateboardistka Jenny Králíková (28 let)
  9. 6. 2021
  Má někdy mladá sportovkyně chuť na všechno se vykašlat a hodit prkno do kouta? Druhou hostkou podcastu Sorry, mám trénink je profesionální skejťačka Dominika "Jenny" Králíková. Ke skateboardingu se tato Slovenka dostala ve 13 letech, medaile sbírala na skejtu i na snowboardu ve své zemi, ale také v Rakousku i v Česku. Jak bojuje se strachem a jak vnímá ve skejtovém světě hranici mezi přátelstvím a rivalitou?A jak to má se studiem na vysoké škole? Poslechni si celý rozhovor s moderátorem Hannym Firlou.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Sorry, mám trénink: Lezkyně Eliška Adamovská (20 let)
  Sorry, mám trénink: Lezkyně Eliška Adamovská (20 let)
  9. 6. 2021
  Co musí mladí sportovci obětovat cestě na vrchol? První hostkou podcastu Sorry, mám trénink je sportovní lezkyně a jedna Eliška Adamovská. Ve dvaceti letech patří mezi nejlepší ve svém oboru, co všechno ale musela lezení obětovat a jak se jí daří kloubit studium na gymnáziu a na VŠ s její lezeckou kariérou? Proč je pro ní běhání prokrastinace? Vyčítá si, že vloni shlédla téměř v jednom kuse seriál Too Hot To Handle?Poslechni si celý rozhovor s moderátorem Hannym Firlou.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Tvoje Role - Annet X
  Tvoje Role - Annet X
  20. 1. 2021
  Rozhovor se zpěvačkou, která definuje české r'n'b světovým zvukem. Annet X, popová interpretka s ruskými kořeny, má za sebou release debutového alba a navzdory okolnostem i hodně nabitý rok. Jak Annet hodnotí zpětně ohlasy na její debutové album? Co znamená "Stromová rodina?" a jak se Annet dívá na postavení žen v rapu? Poslouchej pořad Tvoje Role s Hannym Firlou na podcastu Rozhovory z Česka!