• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Rybářský podcast Rybo.cz

Rybářský podcast Rybo.cz

Jakub Hladký

Specializovaný rybářský podcast od r. 2019. Rozhovory s osobnostmi nejen z rybářské scény o všem, co souvisí s rybářským koníčkem. Zvu si známé i neznámé rybářky a rybáře, i odborníky a další osoby, kteří nám rybářům mají co říci, natáčím také recenze rybářských výrobků. Líbí se ti můj podcast? Podpoř mě [...] Rybářský podcast Rybo.cz najdete na Youtube, Spotify, iTunes, Google Podcasts, YouRadio aj.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #26 Reportáž - Kontrola s rybářskou stráží na Orlíku
  #26 Reportáž - Kontrola s rybářskou stráží na Orlíku
  31. 10. 2022

  7. října roku 2022 jsem se zúčastnil večerní sedmihodinové kontroly s rybářskou stráží na Orlíku a o dobrodružství nebyla věru nouze. Zvláště od doby, co se setmělo. Jaké prohřešky rybáři nejčastěji dělají? Čeho všeho jsou pytláci na Orlíku schopni? A co všechno porybný Robin Kudweis vidí, když má k dispozici termovizi? Poslechněte si v tomto rybářském podcastu.

 2. Logo epizody: #25 Recenze rybářských hlásičů Flacarp X7
  #25 Recenze rybářských hlásičů Flacarp X7
  2. 9. 2022

  Původní zvuk z videorecenze rybářských hlásičů Flacarp X7. Natočeno v exteriéru na pramici na břehu řeky Otavy. Recenze je to upřímná včetně popisu výhod, nevýhod i mých návrhů na vylepšení. Poslechněte si recenzi českého výrobku, která vám třeba usnadní rozhodnutí, nebo pomůže utříbit myšlenky, co právě vy od svých hlásičů opravdu očekáváte.

 3. Logo epizody: #24 Robin Kudweis - porybný z Orlíku 2.díl
  #24 Robin Kudweis - porybný z Orlíku 2.díl
  2. 6. 2022

  Pokračování rozhovoru s orlickým porybným Robinem Kudweissem. V druhém díle se dozvíte, jak velkou pokutu od něj můžete dostat, jestli má cenu se ve tmě před ním ukrývat např. v lese, co nejhoršího pytláci na Orlíku dělají a na co se rybářská stráž na Orlíku bude v roce 2022 nejvíce zaměřovat. To a mnohé další jistě zajímá nejednoho rybáře lovících na jednom z nejoblíbenějších revírů v ČR.

 4. Logo epizody: #23 Robin Kudweis - porybný z Orlíku 1.díl
  #23 Robin Kudweis - porybný z Orlíku 1.díl
  9. 4. 2022

  Speciálního host, kterého mnozí z vás znají osobně i když věřím, že někteří by se s ním nejraději neviděli. Je to samozřejmě rybář, také můj rybářský soused, ale především je to neúnavný lovec pytláků nejen na Orlíku. Ve studiu jsem přivítal Robina Kudweise, profesionálního porybného na Orlické přehradě.Líbí se ti můj podcast? Podpoř mě na www.patreon.com/rybo nebo na www.pickey.cz/rybocz