Rybářský podcast Rybo.cz

Jakub Hladký
Specializovaný rybářský podcast. Rozhovory s osobnostmi nejen z rybářské scény o všem, co souvisí s rybářským koníčkem. Zvu si známé i neznámé rybářky a rybáře, i odborníky a další osoby, kteří nám rybářům mají co říct.
Web RSS 

Seznam epizod

 1. #10 Antonín Barnáš - O Kořensku a měsíční dovolené u vody
  21. 9. 2020
  Rybářský podcast (audiorozhovor) s rybářem Antonínem Barnášem. Povídali jsme o tom, jak tráví 40 dní dovolené na rybách a odtajnil mnoho zajímavých informací o chytání ryb na kořenské přehradě pod Týnem nad Vltavou.
 2. #09 - Jiří Scopex Majer o lovu kaprů i nehodě na Pálavě
  29. 7. 2020
  Audio rozhovor (podcast) s kaprařem Jiřím Scopex Majerem, aktuálně členem týmu Karla NIkla. Mluvil o své nehodě na Pálavských jezerech a samozřejmě o kaprařině.
 3. #08 - Karel Nikl o kaprařině, boilies a vlastních názorech
  11. 7. 2020
  Audio rozhovor s českým známým kaprařem Karlem Niklem. Sešli jsme se u malého kolínského rybníčku, kde Karel Nikl celou hodinu odpovídal na moje všetečné otázky. Bavili jsme se nejen o lovu kaprů a výrobě boilies. ale také o tom, jaké to je být hvězdou, jak on sám chytá kapry, jak začínal, jaké revíry vyhledává a mnoho dalšího. Bystrý posluchač v rozhovoru zaznamená nejednu užitečnou informaci, které se budou jistě velice hodit.
 4. #07 - Roman Matula o Lovu sumců
  7. 6. 2020
  Rozhovor v rybářském podcastu se sumcařem Romanem Matulou. Bavili jsme se o tom, jak loví sumce, jaká je nejlepší nástražní ryba na sumce, jaké mají sumci chutě a také o tom, jak on sám nazírá na rybařinu obecně. Velmi zajímavý a příjemný rozhovor byste si neměli nechat ujít. Vznikl totiž ve velmi improvizovaných podmínkách onine, po Skype, přes mobilní data. Inu rybářský podcast, ten nemůže být jednoduchý.
 5. #06 Tomáš Kočica, mluvčí ČRS o fungování a financování svazu
  2. 4. 2020
  Poslechněte si rozhovor s mluvčím Českého rybářského svazu. Zajímalo mě, jak ČRS funguje, jaká je jeho role vůči řadovému rybáři, kam směřují naše peníze za povolenky, členství i brigády, jak jsou finance přerozdělovány, kdo za co odpovídá a mnoho dalšího. Rozhovor jsme natočili na ForFishing 2020 v zázemí výstaviště, poblíž frekventovaných dveří. Rozhovor obsahuje důležité informace, které by měly zajímat každého člena ČRS.