• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Rybářský podcast Rybo.cz

Jakub Hladký
Specializovaný rybářský podcast. Rozhovory s osobnostmi nejen z rybářské scény o všem, co souvisí s rybářským koníčkem. Zvu si známé i neznámé rybářky a rybáře, i odborníky a další osoby, kteří nám rybářům mají co říct.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #16 Katka Marková - světová šampionka v Casting Sportu
  #16 Katka Marková - světová šampionka v Casting Sportu
  21. 2. 2021
  Kateřina Marková je 61. násobná mistryně světa v Casting sportu, neboli rybolovné technice. Poslechněte si rybářský podcast Rybo.cz a dozvíte se třeba, jak se dá co nejdále dohodit, nebo jak vypadá takový mistrovský prut, či jaké mají ve skutečnosti průměry vlasce z rybářských obchdodů.
 2. Logo epizody: #15 Richard Genzer - Jak chytá ryby Geňa
  #15 Richard Genzer - Jak chytá ryby Geňa
  1. 2. 2021
  Rybářský podcast (audiorozhovor) s českým komikem a členem Partičky Richardem Genzerem. Poslechněte si, jak a kde chytá ryby Geňa. Ono někdy být známou osobností, není pro tu naší milovanou rybařinu tím nejlepším "maskovacím" faktorem.
 3. Logo epizody: #14 Matěj Houška - kluk, který to umí s rybami (vánoční speciál)
  #14 Matěj Houška - kluk, který to umí s rybami (vánoční speciál)
  24. 12. 2020
  Rybářský podcast (audiorozhovor) s dvanáctiletým rybářem Matějem Houškou. Tento kluk to s rybami umí jako málokterý dospělý. Točí vlastni rybářská i trampská videa, umí cíleně chytat mnoho druhů ryb, ale především jeho mladý pohled na rybařinu a přírodu, to dospěláka chytne za srdce. Psali o něm v Deníku, Českém rybáři a dalších médiích. Mluvili o něm také v rádiu. A já se rozhodl,že mu na Štědrý den roku 2020 věnuji tento čtrnáctý díl mého rybářského podcastu Rybo.cz.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: #13 - Veronika Smolová o přívlači, muškaření a ženském pohledu na rybařinu
  #13 - Veronika Smolová o přívlači, muškaření a ženském pohledu na rybařinu
  16. 12. 2020
  Rybářský podcast (audiorozhovor) s mladou a půvabnou rybářkou z Českých Budějovic Veronikou Smolovou. Hovoříme o přívlači, o muškaření, lovu z kajaku i o tom, jaký má ona pohled na rybářské hobby okem ženy a jak právě ona chytá ryby.
 5. Logo epizody: #12 Michal Latocha - malovýrobce boilies
  #12 Michal Latocha - malovýrobce boilies
  27. 11. 2020
  V ČR jsou desítky, možná stovky výrobců boilies, velkých i těch nejmenších, nebo vyloženě domácích. Ovšem Michal Latocha, host tohoto dvanáctho dílu rybářského podcastu Rybo.cz je jediný, kdo vyrábí boilies i na prodej a nechce více zákazníků, než dosud má. Co ho k tomu vede a proč to dělá, to vám prozradí v mém rozhovoru.