• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Se ségrou

Se ségrou

Elite Bloggers Podcasts

Jsme dvě ségry, Nicole a Lucka. Možná nás znáte jako A Cup of Style. Sdílíme svoje životy, pohledy na svět a zážitky na sociálních sítích a rády přijímáme nové výzvy. Co takhle zkusit podcast? Proč ne! Odkryjeme vám trochu jinou stránku nás dvou, takovou, která vypluje na povrch, když přestaneme řešit okolní svět a jen tak si se ségrou povídáme. Kontaktovat nás můžete na sesegrou@elitebloggers.cz.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

100 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #52 Se ségrou odpovídáme na vaše otázky
  #52 Se ségrou odpovídáme na vaše otázky
  9. 6. 2021

  Vy se ptáte a my odpovídáme! Jaké jsme měly fóbie v dětství? Co nás překvapilo na mateřství? Jak zvládáme balancovat práci a život? Jak zpětně hodnotíme svá studia? To všechno se vešlo do téhle epizody!

 2. Logo epizody: #51 Se ségrou o porodu Vincenta
  #51 Se ségrou o porodu Vincenta
  19. 5. 2021

  Nemohly jsme vás ochudit o Nikči porodní příběh. V dnešní epizodě vám o porodu Vincenta povypráví a taky zhodnotí jak se jí rodilo na Bulovce se svojí porodní asistentkou, jaká byla realita oproti očekávání a vůbec, jak se to celé událo!

 3. Logo epizody: #50 Se ségrou o Nicole těhotenství, jeho průběhu a pocitech z něj
  #50 Se ségrou o Nicole těhotenství, jeho průběhu a pocitech z něj
  5. 5. 2021

  Malý Vincent už je dva týdny na světě, a my si ještě chceme shrnout, jak vlastně Nicole těhotenství probíhalo. Co bylo nejpřekvapivější? Jak si vybrala porodnici? Měla strach z porodu? A jak by se dalo porovnat s Lucčiným těhotenstvím?

 4. Logo epizody: #49 Se ségrou o přechodném bydlení v centru Prahy
  #49 Se ségrou o přechodném bydlení v centru Prahy
  21. 4. 2021

  Poté co Nicole s přítelem našli svůj vysněný byt, pustili se do rekonstrukce. I kvůli ní se ale nemohli nastěhovat a zároveň už potřebovali opustit pronajatý byt. Vyřešili to nakonec přechodným bydlením a nebyli by to oni, kdyby “nevyšmoulili” nějaký dobrodružství.

 5. Logo epizody: #48 Se ségrou o tom, jak jsme hledali náš byt
  #48 Se ségrou o tom, jak jsme hledali náš byt
  7. 4. 2021

  Konec roku 2020 byl plný velkých životních změn a událostí. Jednou z nich byla koupě bytu, do kterého se Nicole bude s Pierem stěhovat už za několik dní. V dnešní epizodě si popovídáme o tom, jak vůbec proběhlo hledání bytu a proces rozhodování, opravdu do toho jít! Pokud také bydlení řešíte, držíme palce a budeme rády, když se o vaši zkušenost podělíte. Můžete na našem