• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Se ségrou

Elite Bloggers Podcasts
Jsme dvě ségry, Nicole a Lucka. Možná nás znáte jako A Cup of Style. Sdílíme svoje životy, pohledy na svět a zážitky na sociálních sítích a rády přijímáme nové výzvy. Co takhle zkusit podcast? Proč ne! Odkryjeme vám trochu jinou stránku nás dvou, takovou, která vypluje na povrch, když přestaneme řešit okolní svět a jen tak si se ségrou povídáme. Kontaktovat nás můžete na sesegrou@elitebloggers.cz.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

100 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #44 Se ségrou o tom, jak se Nicole s Pierem zasnoubili
  #44 Se ségrou o tom, jak se Nicole s Pierem zasnoubili
  14. 10. 2020
  Možná jste si mysleli, že svatebním tématům už teď odzvonilo. My taky! Piero, Nikči přítel ale překvapil krásnou žádostí o ruku. V dnešní epizodě vám povyprávíme, jak to celé proběhlo!
 2. Logo epizody: #43 Se ségrou a Terkou Řezníčkovou o práci svatební koordinátorky. Co obnáší, je tak snová jak se může zdát?
  #43 Se ségrou a Terkou Řezníčkovou o práci svatební koordinátorky. Co obnáší, je tak snová jak se může zdát?
  30. 9. 2020
  Terka Řezníčková z Pro lásku je svatební koordinátorka. To zní snově! Ale co to vlastně všechno znamená, co její práce obnáší? Je koordinátorka na svatbě potřeba, čemu může pomoci a kolik tahle služba vůbec stojí? Terka s Luckou vypráví, jaké byly přípravy na svatbu Lucky.
 3. Logo epizody: #42 Se ségrou o nových diářích na rok 2021!
  #42 Se ségrou o nových diářích na rok 2021!
  16. 9. 2020
  Tak my už pár měsíců žijem rokem 2021! Dnešní epizoda je o nových diářích. V čem jsou letos jiné a jak vlastně probíhá práce na nich? I tentokrát je vydáváme s nakladatelstvím Booklab, už popáté!
 4. Logo epizody: #41 Se ségrou vyprávíme o svatbě Lucky! Jak se to celé povedlo?
  #41 Se ségrou vyprávíme o svatbě Lucky! Jak se to celé povedlo?
  2. 9. 2020
  Lucka už je paní Gránová! Svatba byla opravdu nádherná a v dnešní epizodě vám o ní pořádně povyprávíme. Jaké byly nejkrásnější momenty? Co nás nejvíc dojalo? Na závěr jsme připojily ještě tipy na to, jak si svatbu připravit opravdu přesně podle svých představ.
 5. Logo epizody: #40 Se ségrou o vedení e-shopu, co to obnáší a naše tipy
  #40 Se ségrou o vedení e-shopu, co to obnáší a naše tipy
  5. 8. 2020
  Když jsme s e-shopem začaly, nevěděly jsme úplně přesně do čeho jdeme. Narazily jsme na spoustu problémů a musely si na hodně věcí přijít. V dnešní epizodě s vámi sdílíme naše zkušenosti a tipy a popisujeme, jak vlastně práce na e-shopu probíhá.