• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Slovo má...

Slovo má...

Petr Schwank

Slovo má je podcast o inspiraci. Každý týden si Petr Schwank zve na rozhovor přední české osobnosti z byznysu i veřejného života a probírá s nimi jejich cestu. Častokrát zazní příběhy, které jinde neuslyšíte. Součástí podcastu jsou i segmenty a hry s hosty a samozřejmě do podoby pořadu významně promlouváte i vy, naši posluchači. Máte na hosty otázku? Položte ji na webu slovo-ma.cz. Nechte se inspirovat a příjemný poslech!

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

87 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Jiří Kastner: Nejsem zastáncem toho, že lidé přijdou do firmy a chovají se tam přirozeně
  Jiří Kastner: Nejsem zastáncem toho, že lidé přijdou do firmy a chovají se tam přirozeně
  12. 8. 2022

  Kde se v lidech bere přirozenost a kde profesionalita? Proč by se měl člověk chovat profesionálně a myslet na to? A jak vypadá přirozené chování? Proč jsou důležitá pravidla? Co doporučuje manažerům, kteří chtějí „utáhnout šrouby"? Jak moc je profesionalita svázaná s leadershipem? Jiří Kastner se přes 20 let věnuje firmám a jednotlivcům, se kterými spolupracuje při jejich cestě k úspěchu.

 2. Logo epizody: Samuel Huba: Mít e-shop je podnikání jako jakékoliv jiné. Důležité je se nevzdávat
  Samuel Huba: Mít e-shop je podnikání jako jakékoliv jiné. Důležité je se nevzdávat
  12. 8. 2022

  Platí stále, že je Česko e-shopovou velmocí? Jaké aktuální výzvy musí řešit majitelé e-shopů? Co by doporučil menším e-shopům, aby přijaly opatření? Jaké faktory by měl mít úspěšný e-shop? Samuel Huba zastává funkci výkonného ředitele Shoptetu. Jeho hlavním cílem je bourat bariéry v začátcích podnikání e-shopařů a pomáhat jim růst. V minulosti vedl mezinárodní expanzi, nastavoval obchodní

 3. Logo epizody: Martin Klusoň: Agilita je buzzword
  Martin Klusoň: Agilita je buzzword
  24. 6. 2022

  Martin Klusoň patří k předním odborníkům na projektové řízení u nás. Věnuje se mu 25 let a během té doby mu prošlo pod rukama obrovské množství projektových manažerů. Jak tedy vlastně vypadá dobře řízený projekt? Na co si mají projektoví manažeři dávat pozor? Tato epizoda vznikla v průběhu roku 2020.

 4. Logo epizody: Štěpán Hodač: Lidé i v krizi chtějí jíst kvalitně
  Štěpán Hodač: Lidé i v krizi chtějí jíst kvalitně
  24. 6. 2022

  Štěpán Hodač je spolutvůrcem firmy I Love Hummus, která do českých obchodů dováží stejnojmenný cizrnový pokrm. Dnes s rozšířeným portfoliem produktů působí pod názvem Beavia. Tato epizoda vznikla na podzim 2020.

 5. Logo epizody: Ludvík Bohman: Direktivní styl vedení není vždy ku prospěchu
  Ludvík Bohman: Direktivní styl vedení není vždy ku prospěchu
  17. 6. 2022

  Zkušený manažer a školitel vyjednávání a leadershipu Ludvík Bohman promluvil o tom, jakým způsobem být dobrým šéfem. A jak vést jednání tak, abyste vždycky získali, co chcete. Tato epizoda byla natočena v průběhu roku 2020.