• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Stárnoucí mileniálové

Stárnoucí mileniálové

GoOut

Máme compy plný hudby a filmů postahovaných z torrentů, i v roce 2021 stále používáme hlavně Facebook, v pátek o půlnoci nechodíme na párty, ale z párty, a první mobily jsme dostali až na střední. Jsme Stárnoucí mileniálové. Podcast Michala Zlatkovského a Dominika Zezuly vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každé úterý. Celé díly a další bonusy najdeš [...] 💚

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

70 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: vs. Zpovědnice.cz (Summer edition)
  vs. Zpovědnice.cz (Summer edition)
  2. 8. 2022

  Okurková sezona je tu, oprašte Zpovědnici! Tento díl ti poradí, ať chceš nebo ne. Celou část, tzn. další půlhodinu bizarních dotazů, najdeš [...]

 2. Logo epizody: vs. Small talk
  vs. Small talk
  27. 7. 2022

  Tato epizoda se tě zeptá, jak se dnes [...] příjemný bonus, kde už se posouváme od small talku k debatě o vztazích, fart pornu, teorii humoru a dalších příjemně letních věcech. Mazel tov!

 3. Logo epizody: vs. KVIFF
  vs. KVIFF
  19. 7. 2022

  V tomto díle opět cestujeme, ale tentokrát jenom do Varů, města Becherovky, Yzomandiase a filmového festivalu. Druhou část najdeš opět [...] probíráme nějaké drby z takzvaného zákulisí celebrit! (Mimo jiné.)

 4. Logo epizody: vs. Jak jsme trávili dovolenou
  vs. Jak jsme trávili dovolenou
  12. 7. 2022

  Tento díl je rozprostřený po celé Evropě! Respektive Dominik byl jenom v Polsku a ještě navíc nemocnej, ale Michal si zase projel celý starý kontinent, takže první půlku cestovního deníčku najdeš tu a druhou (včetně recenze Skotska, Finska a jiných krásných lokalit) [...] zdar!

 5. Logo epizody: vs. Poezie (ft. Jan Těsnohlídek)
  vs. Poezie (ft. Jan Těsnohlídek)
  28. 6. 2022

  V tomto díle účinkují (kromě Honzy) Rupinik Kaurula a Michal [...] klasicky pokračování, ve kterém Honza čte básničku, říká něco o své nové knížce a nadále rozvíjíme otázku starou jako lidstvo samo, a to "co je to poezie".