• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Startér

Startér

Youradio Talk

Pořad přibližuje fungování začínajících firem. Pro všechny, kdo chtějí rozjet vlastní byznys nebo se jen zajímají o startupovou scénu.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Současná situace je v mnohém horší než finanční krize v roce 2008
  Současná situace je v mnohém horší než finanční krize v roce 2008
  1. 7. 2020

  Pandemienového typu koronaviru zasáhla celý svět. A ten se z ní zvolna začínávzpamatovávat. Byť ví, že ještě není úplně vyhráno. Ale život a byznys musí jítdál. Své ví i startupový svět. Z hlediska běžného fungování se situacev něm do normálu zatím zdaleka nevrátila. Filip Major z platformyBusyman v rozhovoru s Alešem Svobodou ve třetím díle pořadu Startérpod rouškou odhaduje, že doběh současné

 2. Logo epizody: Po pandemii jsou investoři opatrnější a vyžadují po founderech pečlivější přípravu projektů
  Po pandemii jsou investoři opatrnější a vyžadují po founderech pečlivější přípravu projektů
  24. 6. 2020

  Vedruhém dílu Startéru pod rouškou se Filip Major z platformy Busyman s moderátoremAlešem Svobodou věnují tomu, jak se po koronavirové pandemii začali chovatinvestoři. Zda nadále plní plány vůči kontraktovaným startupům, či zda muselisvoje projekty přehodnotit. Potažmo jaké nové nároky směrem k founderůmmají, a jaký se dá v této oblasti předpovědět další vývoj.

 3. Logo epizody: Z koronavirové krize nejvíce vytěžili ti, kteří se věnují doručování zboží nebo e-commerce
  Z koronavirové krize nejvíce vytěžili ti, kteří se věnují doručování zboží nebo e-commerce
  17. 6. 2020

  Startérpod rouškou, nový miniseriál, který si můžete [...] YouRadio Talk, volně navazuje na předešlý seriál Startér. Také se tedyvěnuje startupům. Jen cílí detailně na to, co se pro startupy změnilo příchodemkoronavirové pandemie. V prvním díle hovoří s moderátorem AlešemSvobodou zakladatel platformy Busyman Filip Major o tom, který segmentstart-upů byl pandemií postižen nejvíce, který zase

 4. Logo epizody: „Jdeme proti proudu,“ říká výrobce deskových her Mirek Dušek
  „Jdeme proti proudu,“ říká výrobce deskových her Mirek Dušek
  6. 12. 2019

  „Snažíme se dostat děti od počítačů, chceme, aby rodiny trávily společné chvíle dohromady. I když je trend jiný,“ uvádí jako jeden z důvodů podnikání v oblasti deskových a karetních her jednatel společnosti MiDu Games, Mirek Dušek. Jak se mu to daří, a jaká je situace na trhu deskových her obecně, můžete zjistit při poslechu dalšího dílu magazínu Startér.

 5. Logo epizody: Od skici na čtvrtce po výrobu oblíbených deskových her
  Od skici na čtvrtce po výrobu oblíbených deskových her
  29. 11. 2019

  Jak se sportovní komentátor a bývalý obchodní zástupce jednoho z velkých webových portálů dostane k výrobě deskových her? A jak získat do reklamy Petra Čecha, aby vás to nestálo miliony? I to prozradil v dalším dílu magazínu Startér moderátorovi Aleši Svobodovi jednatel společnosti pohybující se v oblasti deskových a karetních her, Mirek Dušek.