• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Studio N

Studio N

Deník N

Podcast Deníku N. Investigativa, zásadní události a jízlivé poznámky s Filipem Titlbachem.

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

81 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Jak se Česko obrní proti hybridním hrozbám
  Jak se Česko obrní proti hybridním hrozbám
  2. 12. 2021

  Česko má plán, který popisuje, co musí konkrétní instituce a ministerstva do konce roku 2023 udělat, aby byla země odolnější například proti dezinformacím. Bude to ale stačit? Hostem Filipa Titlbacha je reportér Jakub Zelenka.

 2. Logo epizody: Proč Česko vykázalo šéfa běloruského fotbalu
  Proč Česko vykázalo šéfa běloruského fotbalu
  1. 12. 2021

  Česká policie nařídila opustit zemi Vladimiru Bazanovi, předsedovi Běloruské fotbalové asociace, který tu doprovázel ženský národní tým. Funkcionáři a jeho ženě dala čas dodneška a zrušila mu víza do Schengenu. Filip Titlbach mluví s investigativním reportérem Lukášem Prchalem a editorem sportovní rubriky Deníku N Davidem Janeczkem.

 3. Logo epizody: Kauza Cimický ukázala selhání celého systému
  Kauza Cimický ukázala selhání celého systému
  30. 11. 2021

  Přibývá výpovědí žen, které si stěžují na sexuální obtěžování psychiatrem Janem Cimickým. Nebylo to pro ně nic jednoduchého. Odborníci se shodují, že pro oběti je těžké se bránit a riskantní se ozvat. Jak mají pro podobné případy nastavené mechanismy Česká lékařská komora nebo Psychiatrická společnost? A proč ani po letech nic neřeší? Téma pro reportérky Deníku N Dominiku Píhovou a Báru Janákovou.

 4. Logo epizody: Varianta omikron. Jsou namístě obavy?
  Varianta omikron. Jsou namístě obavy?
  29. 11. 2021

  Variantě viru SARS-CoV-2, jejíž technické pojmenování zní B.1.1.529, přidělila Světová zdravotnická organizace jméno omikron. Co dalšího o ní víme? A jsou na místě obavy? Filip Titlbach mluví s vědeckým redaktorem Deníku N Petrem Koubským.

 5. Logo epizody: Jen počkej, zajíci! Pohled do duše ruského národa
  Jen počkej, zajíci! Pohled do duše ruského národa
  26. 11. 2021

  Nové díly slavného sovětského seriálu Jen počkej, zajíci! jdou v prosinci do kin. Vlk je bez cigarety, zato se závislostí na počítačích. Proti nové podobě vlka se zvedla vlna odporu. Rusové se bojí, že o svou identitu přišel nejen on, ale spolu s ním i celý ruský národ. Hostem podcastu je Petra Procházková.