• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Studio N

Deník N
Studio N je zpravodajsko-publicistický podcast Deníku N. Aktuální témata, investigativní žurnalistika, jízlivé poznámky. Moderuje Filip Titlbach
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

92 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Proč Amerika tvrdě trestá Rusko
  Proč Amerika tvrdě trestá Rusko
  16. 4. 2021
  Třicet dní dal Joe Biden deseti ruským diplomatům na to, aby opustili Spojené státy. Je to součást odplaty za to, že Rusové zasahovali do voleb a prováděli rozsáhlou špionáž v amerických institucích. V nejnovějším diplomatickém sporu mezi USA a Ruskem bude možná figurovat i Praha. Téma pro reportérku Janu Ciglerovou.
 2. Logo epizody: Hamáček letí do Moskvy. A my všichni s ním
  Hamáček letí do Moskvy. A my všichni s ním
  15. 4. 2021
  Vicepremiér Jan Hamáček po několika dnech v roli ministra zahraničí stihne to, co žádný jeho předchůdce v posledních téměř dvou dekádách: návštěvu Moskvy. Vypraví se tam v pondělí s cílem dojednat dodávky vakcíny Sputnik V. Podrobnosti zjišťovali naši reportéři Lukáš Prchal a Zdislava Pokorná.
 3. Logo epizody: Proč dostala radní ČT Lipovská ochranku
  Proč dostala radní ČT Lipovská ochranku
  14. 4. 2021
  Legitimní zajišťování bezpečnosti ohrožené osoby, nebo součást nátlaku na Českou televizi? Řadu otázek vyvolala přítomnost dvou policistů, kteří minulý týden doprovodili radní ČT Hanu Lipovskou přímo do budovy veřejnoprávního média. Na povrch začínají vyplouvat první informace. Snahy o ovládnutí televize popisují redaktorka týdeníku Respekt Ivana Svobodová a novinář Deníku N Jan Moláček.
 4. Logo epizody: ČSSD hraje vabank. Co stojí za další vládní rošádou?
  ČSSD hraje vabank. Co stojí za další vládní rošádou?
  13. 4. 2021
  O konci ministra zahraničí Tomáše Petříčka se mluvilo dlouho, kritizoval ho jak prezident Miloš Zeman, tak komunisté, díky jejichž toleranci vláda vznikla. V březnu o personálních změnách u ministrů za ČSSD mluvil už i premiér Andrej Babiš. Nakonec se Petříčkovi stal osudným střet s vlastní stranou. Proč sociální demokraté před volbami rozehráli vládní rošádu?O politickém zákulisí v podcastu mluví reportéři Deníku N Bára Janáková a Jan Wirnitzer.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Vždy až dva kroky za královnou. Příběh prince Philipa
  Vždy až dva kroky za královnou. Příběh prince Philipa
  12. 4. 2021
  Princ Philip byl nejdéle žijícím partnerem britského monarchy v historii. Manželství trvalo téměř 74 let. Královna o svém choti hovořila jako o zdroji své síly a partnerovi, o jehož rady se mohla vždy opřít. Spolupracovník Deníku N ve Velké Británii Ivan Kytka připomíná příběh vévody z Edinburghu.