Clicky

Studio N — Deník N
 • Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Studio N

Studio N

Deník N

Podcast Deníku N. Investigativa, zásadní události a jízlivé poznámky s Filipem Titlbachem.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

82 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Novinář prchá před ruskými špiony
  Novinář prchá před ruskými špiony
  3. 2. 2023

  Pracoval na investigaci otrav Sergeje Skripala, Alexeje Navalného i na kauze ruského sestřelení malajsijského letu MH17. Teď ho kontaktoval jeho zdroj, že je v hledáčku ruských tajných služeb. Je novinář Christo Grozev v nebezpečí? Filip Titlbach mluví s reportérkou zahraniční redakce Deníku N Anitou Mejzrovou.

 2. Logo epizody: Babiše opouští klíčoví lidé. Proč odchází Prchal a další?
  Babiše opouští klíčoví lidé. Proč odchází Prchal a další?
  2. 2. 2023

  Marek Prchal, Tünde Bartha, Vladimír Vořechovský. Přibývá jmen, která opouští marketingový tým Andreje Babiše. Končí v době, kdy Babiš prohrál už třetí volby v řadě a jeho politická budoucnost je nejistá. Kdo bude dál roztáčet expremiérův marketingový kolotoč? Filip Titlbach mluví s reportérkami Deníku N Zdislavou Pokornou a Markétou Boubínovou.

 3. Logo epizody: Pavel začal úřadovat. Proč naštval Rusko a Čínu?
  Pavel začal úřadovat. Proč naštval Rusko a Čínu?
  1. 2. 2023

  Zvolený prezident Petr Pavel ještě ani nesložil slib a už se mu podařilo naštvat Rusko a Čínu. A i z dalších kroků vyplývá, že se česká zahraniční politika po mnoha letech neshod vydá jinou cestou. Jak Pavlův přístup změní fungování Hradu? Filip Titlbach mluví v podcastu s reportéry Deníku N Lukášem Prchalem, Petrou Procházkovou a Magdalenou Slezákovou.

 4. Logo epizody: Po Babišovi může přijít něco horšího
  Po Babišovi může přijít něco horšího
  31. 1. 2023

  Porážka Andreje Babiše v prezidentských volbách může být příznakem jeho blížícího se konce v české politice. Pokud se vliv hnutí ANO po hypotetickém odchodu předsedy zmenší, někdo tento prostor obsadí. Bude to ale nutně něco lepšího? Filip Titlbach mluví ve Studiu N s komentátorem Deníku N Ondřejem Štindlem.

 5. Logo epizody: Jak zahojit jizvy v rozdělované společnosti
  Jak zahojit jizvy v rozdělované společnosti
  30. 1. 2023

  Lživé kampani Andreje Babiše nakonec lidé nepodlehli. Přesto za sebou tvrdý prezidentský souboj nechal další jizvy v rozdělované společnosti. Jak tyto šrámy zahojit? Filip Titlbach hledá odpověď se socioložkou Petrou Guasti a sociologem Martinem Buchtíkem.