• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Studio N

Deník N
Podcast Deníku N. Investigativa, zásadní události a jízlivé poznámky s Filipem Titlbachem.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

85 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Ukrajina chce NATO, NATO zase Ukrajinu. Proč to zatím nejde?
  Ukrajina chce NATO, NATO zase Ukrajinu. Proč to zatím nejde?
  15. 6. 2021
  Znělo to jako fantastická, pro někoho šokující zpráva. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj včera před 22. hodinou oznámil, že se jeho země připojí k NATO. Jak se ale o několik minut později ukázalo, byla to spíše fantazie než fantastická zpráva. Proč to zatím nejde? Hosty Studia N jsou reportérky Deníku N Jana Ciglerová a Petra Procházková.
 2. Logo epizody: Kdo stojí v zákulisí Šlachtova hnutí Přísaha
  Kdo stojí v zákulisí Šlachtova hnutí Přísaha
  14. 6. 2021
  Dlouholetý spolupracovník Roberta Šlachty Tomáš Sochr se na propagačních fotkách hnutí Přísaha příliš neobjevuje. O to podstatnější roli hraje v zákulisí. Jeho rodina a přátelé jsou druhým největším veřejně známým zdrojem financování Přísahy. O pozadí nového hnutí bývalého elitního policisty mluví v podcastu reportér Deníku N Honza Moláček.
 3. Logo epizody: Tajné dokumenty nemůže číst na Hradě většina vedoucích
  Tajné dokumenty nemůže číst na Hradě většina vedoucích
  11. 6. 2021
  S bezpečnostními prověrkami od Národního bezpečnostního úřadu se to na Hradě má jako s šafránem – má je pouze necelá polovina vedoucích pracovníků jednotlivých odborů. Ti zbylí se tak nesmějí seznamovat s utajovanými informacemi. Týká se to i šéfa bezpečnostního odboru, který má nakládání s tajnými zprávami v popisu práce. Zjistil to reportér Deníku N Lukáš Prchal.
 4. Logo epizody: Tresty za znásilnění by se měly zpřísnit. Ale ne ukvapeně
  Tresty za znásilnění by se měly zpřísnit. Ale ne ukvapeně
  10. 6. 2021
  Část poslanců chce změnit právní definici znásilnění. Nové vymezení by nemuselo být spojeno jen s fyzickým násilím. Pachatelé totiž často využívají toho, že se některé oběti nedokážou bránit nebo že ztratí schopnost ovládat své tělo. Od soudu – pokud se před něj vůbec dostanou – tak v mnoha případech odcházejí bez trestu. Hostem podcastu je zakladatelka spolku Konsent Johanna Nejedlová.
 5. Logo epizody: Spanilá jízda vůdkyně běloruské opozice
  Spanilá jízda vůdkyně běloruské opozice
  9. 6. 2021
  Stíhat Svjatlanu Cichanouskou během jejího pobytu v Praze bylo náročné. Její litevská ochranka je přísná, přesný program z důvodů obav o bezpečnost utajený a hlavně až nesnesitelně nabitý. Nakonec jsme se v hospodě na Kampě k rozhovoru dopracovali. S vůdkyní běloruské opozice mluvila reportérka Deníku N Petra Procházková.