• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Svět podnikatelek

Svět podnikatelek

Polina Ševčíková | Svět podnikatelek

Rozhovory s tvůrkyněmi vzdělávací a networkingové platformy Svět podnikatelek a se zajímavými podnikatelkami. Na platformě najdeš tréninky se zaměřením na ✨ Business, ✨ Mindset, ✨ Marketing a ✨ Balance. Spolu jsme silnější.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: O sebelásce, natáčení videí a podnikání – Lucie Schwarz
  O sebelásce, natáčení videí a podnikání – Lucie Schwarz
  15. 5. 2022

  Jak je důležitá sebeláska a jak ovlivňuje autenticitu našich videí a podnikání vůbec? O tom si budeme povídat v rozhovoru s Lucie Schwarz, virtuální asistentkou a tvůrkyní projektu Sebeláska s Bezvláskou, ve kterém podporuje všechny ženy, ty které vlasy mají, i ty, které je nemají, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou, a aby se měly rády. Článek O sebelásce, natáčení videí a

 2. Logo epizody: O tvorbě digitálních produktů – Lucie Dědková
  O tvorbě digitálních produktů – Lucie Dědková
  27. 4. 2022

  Digiprodukty nejsou pasé. Pokud je vhodně zařadíte do svého podnikání, budou vám generovat peníze a podporovat vaši expertízu. To tvrdí a má pravdu Lucie Dědková - business mentorka a specialistka právě na digitální produkty a online podnikání. Článek O tvorbě digitálních produktů – Lucie Dědková se nejdříve objevil na Svět podnikatelek.

 3. Logo epizody: Nečekej, křídla roztáhneš cestou – Kamila Paličková (podnikatelka, cestovatelka a zakladatelka projektu Redline Expedition)
  Nečekej, křídla roztáhneš cestou – Kamila Paličková (podnikatelka, cestovatelka a zakladatelka projektu Redline Expedition)
  20. 4. 2022

  V našem rozhovoru se zaměříme nejen na její obrovskou lásku ke zvířatům, nové knize a tvorbě cestovatelského projektu v době, kdy se cestovat nesmělo, ale i na práci se svými talenty a velkou odvahou skočit, protože křídla roztáhneme cestou. Kamila je česká podnikatelka, cestovatelka, lektorka a zakladatelka projektu Redline Expedition, který umožňuje lidem, jako jsi ty, vyjet místo standardní

 4. Logo epizody: Péče ženy o sebe je na začátku cesty, poté může podporovat ostatní – Lilia Khousnoutdinova (historička, podnikatelka a zastánkyně ženských práv)
  Péče ženy o sebe je na začátku cesty, poté může podporovat ostatní – Lilia Khousnoutdinova (historička, podnikatelka a zastánkyně ženských práv)
  12. 4. 2022

  Hlavním zaměřením Lilie je úcta k rodině, ženě a přírodě. Všechny její projekty podporují ženy a o to víc vnímá důležitost toho, aby se ženy podporovaly také navzájem, protože konkurence neexistuje. V tomto úžasném rozhovoru se dozvíte, jak jde podnikat v napojení na flow, kdy vytváříme to, co je ve světě potřeba. Další silná témata, které otevíráme v rozhovoru, jsou nejen rovnováha v podnikání a

 5. Logo epizody: O ženské cykličnosti a podnikání – Jana Rosa
  O ženské cykličnosti a podnikání – Jana Rosa
  31. 3. 2022

  Dozvíte se, jak náš měsíční cyklus ovlivňuje naše podnikatelská rozhodnutí. Cyklický time management je totiž vhodné zařadit kdykoliv. Díky němu můžeme být efektivnější, rychlejší a úspěšnější. A taky šetřit svou energii. Jednoduše proto, že se řídíme podle svého vnitřního kalendáře a děláme věci v pravý čas. Článek O ženské cykličnosti a podnikání – Jana Rosa se nejdříve objevil na