• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Svět podnikatelek

Svět podnikatelek

Polina Ševčíková | Svět podnikatelek

Rozhovory s tvůrkyněmi vzdělávací a networkingové platformy Svět podnikatelek a se zajímavými podnikatelkami. Na platformě najdeš tréninky se zaměřením na ✨ Business, ✨ Mindset, ✨ Marketing a ✨ Balance. Spolu jsme silnější.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Kolo roku v podnikání – Mirka Papajikova
  Kolo roku v podnikání – Mirka Papajikova
  19. 9. 2023

  S Mirkou se chceme podívat a zodpovědět tyto otázky:Ovlivňuje příroda naše podnikání? Na co se vyplatí myslet při plánování? Jak se dá energie a téma jednotlivých měsíců využít pro efektivnější práci nebo třeba vybalancování životní energie?

 2. Logo epizody: Štěstí rodičů v práci. Co to znamená pro děti? – Monika Čuhelová
  Štěstí rodičů v práci. Co to znamená pro děti? – Monika Čuhelová
  28. 8. 2023

  V této diskusi s Monikou Čuhelovou se podíváme do hloubky na kontext naší práce v kombinaci s našimi dětmi. Co děti reálně vnímají a jak to může ovlivnit jejich život v dospělosti? Jaké vzorce chování, návyky nebo přístup je učíme, ať už vědomě či nevědomě? Co můžeme my jako rodiče udělat pro lepší budoucnost našich dětí?

 3. Logo epizody: Tvořit obsah kurzu před začátkem prodeje nebo po něm? – Markéta David Tisa
  Tvořit obsah kurzu před začátkem prodeje nebo po něm? – Markéta David Tisa
  22. 6. 2023

  Nekonečná otázka s mnohými správnými odpověďmi - natáčet videa do kurzu ještě předtím, než ho začnu prodávat nebo až skončí prodeje? Na to se chceme podívat pěkně do hloubky s úžasnou Markétou David Tisou. Protože je nějaká verze špatně? Může vám nějaký jeden způsob zaručit obrovské výdělky a jiný mega průšvih? Uvidíme ;)

 4. Logo epizody: Jak vystupovat z komfortní zóny a přitom nebýt ve stresu – Jana Fejtková
  Jak vystupovat z komfortní zóny a přitom nebýt ve stresu – Jana Fejtková
  29. 5. 2023

  Výstup z komfortní zóny je vnímám jako klíčový pro růst v podnikání. Je to ale také velký stresor. Jak se z toho upřímně a bez obalu nezbláznit si popodívám s Janou Fejtkovou. Obě vystupujeme z komfortní zóny pravidelně a stále si vylepšujeme strategie k tomu, aby v tom byla co největší lehkost a hlavně co nejméně tlaku. Pojďte se tedy inspirovat a sdílet i své techniky.

 5. Logo epizody: Jak v podnikání zářit, růst, ale nevyhořet – Lucie Galle
  Jak v podnikání zářit, růst, ale nevyhořet – Lucie Galle
  27. 4. 2023

  Jak si nastavit podnikání tak, aby bylo v souladu s našim zdravím? Jak podnikat pomalu, strategicky a efektivně, s ohledem na zdravotní omezení? Jak se nenechat strhnout rytmem někoho jiného, nebo lákavostí fata morgany - teď zaberu a pak už nebudu nic dělat? O tom, že v podnikání můžeme jít kupředu v lehkosti podle své kondice a můžeme být vidět i bez tlaku si budeme povídat v oboustranné