• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

U Kulatého stolu

Forcapture
U Kulatého stolu je podcast, ve kterém se vždy sejdou Martin Klesnil, Patrik Fiala a zajímavý host. Rozhovory jsou dlouhé, snaží se jít do hloubky a obsáhnout témata, o kterých host jinde nemluvil.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

86 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Viktor Pešta: Raději bych zápas s Attilou než s Karlosem. Dopingové kontroly v Oktagonu nejsou
  Viktor Pešta: Raději bych zápas s Attilou než s Karlosem. Dopingové kontroly v Oktagonu nejsou
  20. 1. 2021
  Viktor Pešta je jeden z předních českých MMA zápasníků a druhý Čech, který se probojoval do UFC. S Viktorem jsme v podcastu probírali rozdíly mezi Oktagonem a UFC, úvahy nad zakoupením vstupu do Vémolandu, dopingové kontroly a nebo jestli by v dalším zápase raději bojoval s Karlosem Vémolou nebo Attilou Véghem.
 2. Logo epizody: Mikýř: Zaměřuji se na nemorální lidi a fenomény. S Revoltou jsme se ani na osobní schůzce neshodli
  Mikýř: Zaměřuji se na nemorální lidi a fenomény. S Revoltou jsme se ani na osobní schůzce neshodli
  13. 1. 2021
  Martin Mikyska alias Mikýř alias Lord Mikynsky alias průvodce českým internetem je tvůrce pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem, několikanásobný mistr České republiky ve snowboardingu a obecně horší člověk než Ben Cristovao. S Martinem jsme se v podcastu bavili o jeho sporu s Marcusem Revoltou, zkušenostmi s MLM, práci pro Jana Plavce a názoru na Taryho a FIZI crew.
 3. Logo epizody: Janek Kroupa: Babiš vždy uměl použít policisty ke svému prospěchu. Rozhovory se zločinci mají smysl
  Janek Kroupa: Babiš vždy uměl použít policisty ke svému prospěchu. Rozhovory se zločinci mají smysl
  6. 1. 2021
  Janek Kroupa je investigativní novinář aktuálně působící na Seznam Zprávách. S Jankem jsme v podcastu probrali jeho nejznámější kauzy kolem Berdychova gangu a předražených Pandurů. Došla řeč i na Jiřího Kajínka a na různé metody, které využíval při vyšetřování různých případů.
 4. Logo epizody: Ohlédnutí za rokem 2020 a hosty U Kulatého stolu, plány na 2021 a dražba "kulatého" stolu
  Ohlédnutí za rokem 2020 a hosty U Kulatého stolu, plány na 2021 a dražba "kulatého" stolu
  31. 12. 2020
  Silvestrovský speciál, ve kterém hodnotíme rok 2020 z pohledu našeho podcastu, vracíme se ke všem hostům, kteří v tomto roce byli U Kulatého stolu a poodhalujeme naše plány a cíle na rok 2021. Na konci podcastu vám sdělíme důležitou informaci,jak můžete vydražit náš legendární kulatý hranatý stůl. Aukce "kulatého stolu": https://aukro.cz/kulaty-stul-z-podcastu-u-kulateho- stolu-charitativni-aukce-6980699206 Příběh Nelinky: https://www.facebook.com/ortezkapronelinku

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Radan Šprongl: Některé záběry z války jsou nahrané. Chánov je oproti Luníku 9 jak Beverly Hills
  Radan Šprongl: Některé záběry z války jsou nahrané. Chánov je oproti Luníku 9 jak Beverly Hills
  23. 12. 2020
  Radan Šprongl je válečný zpravodaj a zahraniční reportér. S Radanem jsme v podcastu probírali jeho zkušenosti z natáčení reportáží z různých válek, proč velká média u nás neumí online video, jak na něj zapůsobila nejchudčí země světa Moldavsko při natáčení pořadu NO-GO ZONE, proč někteří reportéři upravují záběry z války a proč by měl v budoucnu točit reportáže v angličtině.