• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

V oblacích

Elite Bloggers Podcasts
Tereza Salte alias TerezaInOslo je mámou, podnikatelkou, blogerkou a autorkou knihy Šlehačková oblaka. Ta se podle literárních redaktorů stala jedním z největších knižních překvapení roku 2017. V podcastu V oblacích vás Tereza chce vtáhnout ještě hlouběji do svého života a podcastem chce sundat vaše růžové brýle o dokonalých životech, které denně vidíte na sociálních sítích a blozích. Tak vítejte V oblacích. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: voblacich@elitebloggers.cz
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

70 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #83 - Co bychom se o Vánocích mohli naučit od Norů
  #83 - Co bychom se o Vánocích mohli naučit od Norů
  17. 12. 2020
  Jak se slaví Vánoce v Norsku a co mi na nich přijde půvabné? Nejvíc asi, jak jsou pohodové. Proto jsem vybrala pár tipů, o kterých si myslím, že bychom si mohli osvojit i my.
 2. Logo epizody: #82 - Jak vypadá můj klasický týden?
  #82 - Jak vypadá můj klasický týden?
  7. 12. 2020
  Tentokrát vás nechám nahlédnout, jak přibližně vypadá náš týden. Co se děje, neděje, jak vypadá klasický den, který vlastně klasický téměř nikdy není a jak se nabité dny prokĺádají těmi, kdy nic nemusíme. Co nás čeká, co jsme zažili a na co se těšíme? Partnerem epizody je FILOFAX Sleva 15% na veškerý sortiment - kód TEREZA15 platí do 14.12.
 3. Logo epizody: #81 - Johni V oblacích IV. part 2
  #81 - Johni V oblacích IV. part 2
  29. 11. 2020
  A druhá část našeho manželského rozhovoru o všem možném i nemožném.
 4. Logo epizody: #80 - Johni V oblacích IV. part 1
  #80 - Johni V oblacích IV. part 1
  22. 11. 2020
  Můj klasický a jeden z nejmilejších podcastových hostů - John Erik, Nor, můj muž, manžel, partner in crime, táta našeho syna, a člověk, který mě neskonale ve všem podporuje, na kterého jste tentokrát měli kupu otázek. Dostali jsme se tak od tématů, co na sobě nemáme rádi, které norské a české tradice nám připadají zvláštní, přes to, jak Johni vzpomíná na porod a co by poradil tatinkům, které to čeká,až po to, jaké hodnoty bychom chtěli předat v životě Williamovi.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: #79 - 5 tipů, jak vyšperkovat předvánoční čas
  #79 - 5 tipů, jak vyšperkovat předvánoční čas
  15. 11. 2020
  Pokud se letos těšíte na Vánoce ještě víc než kdy jindy, tak si jistojistě tento díl podcastu užijete dosyta. Přináším totiž pět tipů, jak si užit předvánoční čas. Co připravit, nachystat a vymyslet. Kdo je nezbedný vánoční skritek Olafa? Proč zkusit letos přichystat jedlé dárky? A jaký je podle mě nejkrásnější dárek, který můžete někomu věnovat?