• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Vím, jak...

Jirka Bréda, Kateřina Kománková
Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi: zjistit know-how od předních českých osobností podnikatelského světa. Cílem je inspirovat Vás při Vašich vlastních krocích. Staňte se lepšími majiteli, řediteli a manažery.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: 47: Vím, jak řídit tým na silných stránkách - Tomáš Uhrecký
  47: Vím, jak řídit tým na silných stránkách - Tomáš Uhrecký
  19. 1. 2021
  Tomášovo vedení lidí je postavené na silných stránkách, snaží se budovat tým založený na důvěře. Přes vztahy a důvěru řídí svůj tým. Pojišťovnictví dává další rozměr, propojuje ho se zdravotnictvím a tím klientům a poradcům dává kontext, aby věděli proč. Jak najít dobrého obchodníka? Na jaké základní otázky byste se měli na pohovoru zeptat? Proč se u náboru zajímat i o osobní věci? Jak můžete pojmout zpětnou vazbu?Jak přijímat zpětnou vazbu? Proč zařadit do manažerského přístupu empatii?

  Číst dále...

 2. Logo epizody: 47: Vím, jak na finanční gramotnost - Hugo
  47: Vím, jak na finanční gramotnost - Hugo
  12. 1. 2021
  Co je to finanční gramotnost? Jak ušetřit peníze? Jak zjistit, v jaké situaci se právě nacházíte? Proč lidé nemají rádi pojistky? Jak můžete zlepšit svou finanční gramotnost? Jak vypadá hra, kterou Hugo pro přiblížení finanční gramotnosti vyrobil?
 3. Logo epizody: 46: Vím, jak pečovat o zaměstnance a nebát se změny - Lenka Miess
  46: Vím, jak pečovat o zaměstnance a nebát se změny - Lenka Miess
  5. 1. 2021
  Lenka pracuje již 6 let jako HR ředitelka pro logistickou společnost DPD Česká republika a současně koordinuje HR aktivity i v dalších 4 zemích. Vystudovala ekonomickou fakultu Mendelovy Univerzity v Brně a působila 12 let v britském obchodním řetězci Tesco. Práce je pro ni koníčkem a personalistiku vnímá jako jeden ze smysluplných oborů. Proč a jak pečovat o zaměstnance? Jak vybudovat fungující tým?Jak vypadá dobrá péče o zaměstnance?

  Číst dále...

 4. Logo epizody: 45: Vím, jak vtáhnout dospělé do hry - Jan Bureš
  45: Vím, jak vtáhnout dospělé do hry - Jan Bureš
  29. 12. 2020
  "Jan Bureš je zakladatelem firmy GA.ME Europe s.r.o. Je to kouč, lektor, podnikatel a designer her pro dospělé. Pro firemní týmy připravuje školení a teambuildingy právě formou her. Jak připravit hru, aby bavila dospělé? Na co si dát pozor při přípravě her? Web firmy GA.ME: https://wearethega.me/Odkazy na webinář o základech gamifikace: https://www.youtube.com/watch?v=3K3FcGQt-88&t=412s https://www.youtube.com/watch?v=Ka2_JgqHQmQ&t=1405s"

  Číst dále...

 5. Logo epizody: 44: Vím, jak dělat ve firmě nástupnictví - Jan Slavíček
  44: Vím, jak dělat ve firmě nástupnictví - Jan Slavíček
  22. 12. 2020
  Jak se k tomuto oboru dostal? Kdy firma nebo jednotlivec potřebuje řešit nástupnictví? Jak při nástupnictví postupovat? Co jsou karty Majetkové dvojče, a jak se s nimi pracuje? Co jsou první kroky při řešení nástupnictví? Podle čeho se vybírá zástupce?