• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Vinohradská 12

Vinohradská 12

Český rozhlas

Nestíháte sledovat nové události? Noviny a sociální sítě jsou plné jmen a fotek a vy nevíte proč? Zpravodajský podcast Českého rozhlasu Vinohradská 12 vysvětlí aktuální témata v souvislostech. Najdete také na našem zpravodajském webu iRozhlas.cz, v mobilní aplikaci mujRozhlas a v dalších podcastových aplikacích.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

83 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Metro D: Podezřelá megastavba
  Metro D: Podezřelá megastavba
  24. 9. 2023

  Ukončete nástup, z tendru vás vyřazujeme. Řada podivných událostí jako stín doprovázejí největší stavební zakázku za poslední roky. Proč chce Praha utratit víc, než musí? Zapeklitý případ metra D. Téma pro Jakuba Mikela z investigativní redakce Českého rozhlasu. Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na

 2. Logo epizody: Slováci na hraně útesu. Zvolí demokracii?
  Slováci na hraně útesu. Zvolí demokracii?
  21. 9. 2023

  Ty nejdůležitější volby za posledních 25 let. To se říká před každým hlasováním, ale na Slovensku to bude za pár dní realita. V sázce není nic menšího než demokracie sama. Téma pro Beatu Balogovou, šéfredaktorku deníku SME. Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 3. Logo epizody: USA sžírá drogová epidemie
  USA sžírá drogová epidemie
  20. 9. 2023

  Smrtonoš fentanyl. Droga, která zabíjí, zamořila Spojené státy. Co fentanyl způsobuje, jak s ním bojovat a není už pro některá města pozdě? Téma pro Denisu Krásnou z Katedry anglistiky a amerikanistiky Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 4. Logo epizody: Handrkování o miliardy do škol
  Handrkování o miliardy do škol
  19. 9. 2023

  1+1 jsou 2. A 113 není 130. Neumí na ministerstvu školství počítat? Anebo úsporná kúra vlády přepisuje pravidla matematiky? Jak důležité je dobře zaplatit pedagogy? Je na to teď opravdu vhodná chvíle? A vůbec – jsou peníze vážně všechno? Otázky pro ředitele neziskové organizace Učitel naživo Martina Kozla. Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci

 5. Logo epizody: Další Pavlův soudce a zase problémy
  Další Pavlův soudce a zase problémy
  18. 9. 2023

  Pavel Simon – další hradní kandidát na Ústavní soud a zase s kaňkami na taláru. Přehlédl je prezidentův poradní tým? Anebo šlo o kompromis? Jak silná lobby je v justici? Na to odpovídá Andrea Procházková, zástupkyně šéfredaktora časopisu Respekt. Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.