• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Vinohradská 12

Vinohradská 12

Český rozhlas

Nestíháte sledovat nové události? Noviny a sociální sítě jsou plné jmen a fotek a vy nevíte proč? Zpravodajský podcast Českého rozhlasu Vinohradská 12 vysvětlí aktuální témata v souvislostech. Najdete také na našem zpravodajském webu iRozhlas.cz, v mobilní aplikaci mujRozhlas a v dalších podcastových aplikacích.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

84 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Čínská hrozba pro české vědce
  Čínská hrozba pro české vědce
  27. 11. 2022

  Čínská hrozba pro české vědce. Bacha na špiony a verbíře - varují opakovaně bezpečnostní služby i experti. Ale jako by je nikdo neslyšel. Téma pro Ivanu Karáskovou, analytičku Asociace pro mezinárodní otázky. Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 2. Logo epizody: Cichanouská: Jako by Lukašenko budoval Severní Koreu
  Cichanouská: Jako by Lukašenko budoval Severní Koreu
  26. 11. 2022

  Putinův vazal Alexandr Lukašenko. Pošle své vojáky bojovat proti ukrajinské armádě? Jakou moc má ruská propaganda v Bělorusku? A jak tvrdě tamní režim trestá ty, kteří bojují za svobodu a demokracii? Odpovídá vůdkyně běloruského demokratického hnutí Svjatlana Cichanouská. Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na

 3. Logo epizody: Ruská hra o trůny: kdo jde Putinovi po krku?
  Ruská hra o trůny: kdo jde Putinovi po krku?
  24. 11. 2022

  Zima přichází, diktátor zatím neodchází. Ale v kuloárech Kremlu nepanuje úplná selanka. Putin si musí hlídat záda. Kdo mu jde po krku? Ruská hra o trůny - téma pro Ivanu Milenkovičovou, expertku ČRo na Rusko. Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 4. Logo epizody: Mastodon: síť přeběhlíků z Twitteru
  Mastodon: síť přeběhlíků z Twitteru
  23. 11. 2022

  Všichni jsou už na Mastodonu - nebo aspoň část uživatelů Twitteru, kterým se nepozdává vládnutí Elona Muska. Co je Mastodon? Jak funguje? Kdo ho vlastní? A není sociálních sítí přeci jen už trošku moc? Otázky pro datového novináře Českého rozhlasu Jana Cibulku. Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na

 5. Logo epizody: Pád krále kryptoměn a jeho tajemství
  Pád krále kryptoměn a jeho tajemství
  22. 11. 2022

  Král kryptoměn z Baham. Superstar. Sam Bankman-Fried. Jenže - jak rychle zbohatl, tak rychle zchudl. Věřitelům své zkrachovalé burzy FTX teď dluží miliardy dolarů. A ty se někam ztratily… Velká záhada i pro autora podcastu KryptoSpace Petra Lukáče. Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.