• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Život s egem

Život s egem

Michal Holík

EGO... Chtít stále více pro sebe... Přemýšleli jste někdy nad tím, jak právě EGO ovlivňuje náš každodenní život a naši společnost? Nebo si myslíte, že se vás toto téma netýká? Ono se ale týká náš všech a často více, něž si myslíte. Vztahy, efektivita, motivace, úspěch… Do toho všeho vám chce EGO kecat. Přesvědčte se sami v seriálu s neotřelým tématem, kterým vás provází Petr Schwank a Michal Holík, kouč a zakladatel akademie Cesta KAPITÁNA.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: 15: Kapitán jako rodič
  15: Kapitán jako rodič
  20. 1. 2021

  V patnácté epizodě tohoto podcastu o egu vám Michal Holík, kouč a autor kurzu Cesta kapitána, vysvětlí, jak být rodič svého ega. V čem je ego podobné dítěti? Jak v sobě probudit rodiče? Jak se projevuje zranitelnost dítě a jak s ní pracovat? Jak si sobě kapitána udržet? Může mít dětská společnost rodičovského leadera?

 2. Logo epizody: 14: Ego jako naše vnitřní dítě
  14: Ego jako naše vnitřní dítě
  13. 1. 2021

  Ve čtrnácté epizodě tohoto podcastu o egu vám Michal Holík, kouč a autor kurzu Cesta kapitána, vysvětlí, proč je ego jako malé dítě. Má cenu s tím bojovat? Dá se vnitřní dítě vytrénovat? Proč si své vnitřní dítě pojmenovat? Dokážeme se sami účinně pochválit? Dokážeme změnit svoje pocity?

 3. Logo epizody: 13: Nástěnka vděčnosti a centrum pozornosti
  13: Nástěnka vděčnosti a centrum pozornosti
  6. 1. 2021

  Nástěnka vděčnosti je mezi lidmi podceňovaná a přehlížená pomůcka, která ale dokáže poměrně jednoduchým principem zvýšit spokojenost člověka. Proč si takovou nástěnku vyrobit? Jak na to? Proč bychom se měli soustředit na centra naší pozornosti? Jak nasměrovat svojí vnitřní energii? Poslechněte si třináctou epizodu podcastu "Život s egem" s Michalem Holíkem, koučem a autorem kurzu Cesta kapitána.

 4. Logo epizody: 12: SPECIÁL: Jak na novoroční předsevzetí?
  12: SPECIÁL: Jak na novoroční předsevzetí?
  30. 12. 2020

  Ve dvanácté epizodě tohoto podcastu o egu se podíváme na novoroční předsevzetí, a proč to často rychle vdáme. Proč si dáváme novoroční předsevzetí? Jak s tím souvisí ego? Proč nám většinou novoroční předsevzetí moc dlouho nevydrží? Proč se ego tolik fixuje na výsledek? Jak vám může pomoci srovnání hodnot? Jaké množství cílů je dobré si stanovit? Co nás vede k nastavování předsevzetí? Jak si

 5. Logo epizody: 11: Jak mi vděčnost pomáhá nebýt obětí?
  11: Jak mi vděčnost pomáhá nebýt obětí?
  23. 12. 2020

  V jedenácté epizodě tohoto podcastu o egu vám Michal Holík, kouč a autor kurzu Cesta kapitána, vysvětlí, co je to vděčnost, jak jí posilovat, jak se přestat cítit jako oběť, jak tento stav zachytit, proč nás ego staví do pozice oběti a jak vděčnost funguje.